صفحه اصلی / برجسته ترین اخبار / مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره

مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره

جشن پوریم؛ رقص یهود در هولوکاست ایرانیان + تصاویر

روشنایی شیطان پرستی 2

*************************************************************************

«کابالا»؛ سجده برشیطان

روشنایی شیطان پرستی 4

*************************************************************************

مقایسه دعاهای ادیان گوناگون با شیطان پرستی

روشنایی شیطان پرستی 1

*************************************************************************

آسیب‌شناسی علل برگزاری مراسم هالووین در ایران

روشنایی شیطان پرستی 29

*************************************************************************

مراسم قربانی کردن در شیطان پرستی و کشتن دختران باکره

پس از آشامیدن خون دختر قربانی جسد بی جانش را قطعه قطعه کرده و در قربانگاه جلوی معبد میگذارند و محل را با خواندن اورادی خاص ترک میکنند تاپوسیدهو فاسد شود تا زمانیکه نوبت قربانی سال بعد فرا رسد

روشنایی مراسم اعتقادی شیطان پرستان: یکی از اصول ادیان و مذاهب، چه مادی و چه الهی، مراسمات و آداب خاص آن است.

شیطان پرستی، آنگونه که پیروان آن اعتقاد دارند، یکی از فرق الحادی دنیای ماده است. لذا برای آن آدابی را در نظر گرفته اند.

صرف نظـر از تمـامی آدابی که بـرای شیطان پـرستی عنوان مـی شود، یک مقایسه تاریخی می تواند، نمونه خوبی برای اثبات این مدعا باشد. که شیطان پرستی آن چیزی نیست که خود آنان ادعا می کنند.

شیطان پرستان مکتب خود را یک مکتب نو ظهور می پندارند، در حالی که آداب این فرقه همان آداب گذشتگان آنان است.

یکی از این آداب، مراسم قربانی یک انسان است. این مراسم هم در گذشته و هم اینک، سالیانه انجام می گیرد، که البته بخشی از کتاب مقدس شیطان پرستی نیز به آن اختصاص دارد.

به این مبحث باید دعاها و سایر آداب از جمله عبادات و اذکار و… را هم اضافه کرد.

اما مراسم قربانی کردن انسان که تشریفات خاص خود را دارد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در اینجا نمونه ای از مراسم قربانی انسان را که در میان قبایل گذشته تاریخ اجرا می گردید را مورد اشاره قرار خواهیم داد.

در میان قبایل گذشته، تشریفات قربانی انسان چنین بود. شخصی را که باید قربانی شود، یک سال پیش انتخاب می کردند. مردم در طول سال او را مقدس می شمردند و انواع امکانات زندگی را برایش فراهم می نمودند. روز موعود او را در کوچه و بازار می گرداندند و سپس به سمت معبد می بردند.

پنج نفر از کاهنان ویژه با لباس سیاه و با مراسم وحشت زا، آن شخص را روی سنگ قربانگاه می خواباندند. چهار نفر دست و پای او را و دیگری سرش را نگاه می داشتند. و آنگاه کاهن بزرگ با لباس سرخ، تیغ مخصوص خود را با یک ضربت ناگهانی بر سینه او می کوفت و قلب او را بیرون می آورد و آن را در حالی که می تپید به پای بت می انداخت تا مورد قبول بت قرار گیرد که مورد خشم و غضب قرار نگیرند.

اما شیطان پرستی امروز که مملو از دروغ و عوام فریبی است، به گونه ای مرموز این سنت را نقد کرده و آن را به باد انتقاد می گیرد. اما چگـونه می توان حقیقتـی را که از مسلمـات این آئین است پوشیده نگـاه داشت؟ ببینید لاوِی چگونه حقیقت را وارونه جلوه می دهد و قربانی کردن انسان را قبیح می داند.

قربانی کردن انسان بسیار زشت است. یک شیطان پرست، دنیا را زیبا می بیند و همه انواع موجودات، چه انسان و چه حیوان را مقدس می شمرد.

اینها سخنان کسی است که در زندگی خود، در تمامی مراسمات قربانی کردن انسان در طول تاریخ شیطان پرستی که خود او بنیان گذارده شرکت کرده و خود مستقیماً آنرا هدایت کرده است. چه می شود گفت؟!

جالب است که شیطان پرست که طبق اظهارات خود لاوِی همه چیز را سیاه و تاریک می بیند، در اینجا زیبا بین شده و همه را تقدیس می کند. در حالی که واقعیت چیز دیگری است. زیرا همانطور که قبلاً اشاره شد، از منظر شیطان پرست هیچ چیز مقدسی وجود ندارد.

اما این تناقض آشکار را ملاحظه فرمائید، که در همان کتاب، به بحث قربانی کردن انسان اشاره می کند.

یکی از واجبات، قربانی کردن و ریختن خون است. زیرا خون مظهـر زندگی و نیرو می باشد. البته به شرط اینکه خون ریختـه شده، تازه باشد و یک جادوگر مجرب این کار را بکند. این کار بهترین روش برای تسکین شیاطین می باشد.

tailand

این عمـل باعث بخشیده شدن افـراد می گردد. و این مرگ زندگی را برای دیگران در پی دارد

اگـر قربانی کردن انسان قبیح است، پس چرا این عمل توجیه می شود.

لاوِی می گوید: یک شیطان پرست حتی نمی تواند به یک حیوان یا کودک، آزاری برساند. اما آیا می توان باور کرد؟

پس چگونه است که آزار جنسی کودکان و حتی آزار جنسی حیوانات در سراسر دنیا از سوی شیطان پرستان به طور وحشیانه ای صورت می گیرد.

لاوِی قربانی انسان را قبیح خواند. اما هیچ کس از او سوال نکرد که، چرا در کلیسای شیطان همه ساله، مراسم قـربانی انسان برگزار می گردد؟!. لاوِی قربانی انسان را یک شایعه از جانب دشمنان دانسته و آن را نشانه احساسات منفی بر شمرد، اما هیچگاه پاسخ نداد که چرا این مراسمات با حضور خود او برگزار می گردید؟!

اعمال و زمان شیطان پرستی
زمان شیطان پرستی در زمان های بسیار قدیم و قرون اولیه آدمی در چندین زمان انجام می گرفت :

اولین زمان هنگام کسوف و خسوف بود , بر این تصور که شیطان و خدای تاریکی از انسان ها عصبانی هستند و منتظر هدیه خود و اگر برای آن ها قربانی انجام نمی گرفت خدای تاریکی و شیطان تمام انسان ها را قتل عام می کردند لذا برای آرامش شیطان قربانی کردن انسان انجام می شد. این مراسم به ویژه در قبایل امریکای جنوبی بسیار فراوان دیده شده است به گونه ای که اکتشافات به دست آمده وجود این قربانی کردن ها را تصدیق می کند و اتاق های مخصوص قربانی کردن نیز به شیوه ای خاص بنا شده بود و تزئینات خاص خود را داشت .البته قربانی کردن انسان در زمان های دیگری نیز انجام می شد .

قربانی کردن انسان در دوره کنونی در یک شب کاملا تاریک انجام می شود . اعمال مراسم شیطان پرستی نیز بسیار زیاد است و به ذکر چند مورد بسنده می کنیم :

0.146756001324172363_parsnaz_ir

مهمترین اعمال آنها اعمالی هستند که همیشه انجام می دهند و در آن به انجام امور جنسی می پردازند و همچنین از شیطان برای پیشبرد اهداف حاضرین کمک می خواهند و اگر کسی مشکلی داشته باشد برای حل مشکل وی دعا می شود .

مراسم بعدی مراسم عضویت یک عضو جدید یه این هیئت و مجموعه است که این کار توسط کشیش کلیسای شیطان و یا همسر وی ( بستگی به مذکر و یا مونث بودن عضو جدید دارد) انجام می شود.

مراسم قربانی کردن
در شیطان پرستی جدید قربانی کردن مفهومی ندارد اما برای آنان که هنوز پیرو شیطان پرستی قدیمی و قرون وسطایی هستند این کار در شبی تاریک انجام می شود .

قربانی توسط آب مقدس غسل داده می شود و بر روی محراب خوابانده می شود . البته اصولا قربانی ها قبل از مراسم بیهوش می شوند و در کاملترین مراسم قربانی کردن برای شیطان قربانی پس از کشته شدن و نوشیدن خون وی توسط آتش سوزانده می شود . در این مراسم خواندن اوراد مخصوصی به زبانی به اصتلاح باستانی و گاها عبری انجام می گیرد.مراسم معروف اتحاد در نیایش سیاه یا نیایش جماعت سیاه شاید معروف ترین مراسم آنان باشد این مراسم در کلیسای شیطان پرستی انجام می شود و شبیه به مراسم عشای ربانی مسیحیت است با این تفاوت که تمام کارها برعکس انجام می شود.

و اما طریقه ادای مراسم قربانی به الهه:
همه مردم قبیله جلو معبد شان جمع میشوند و آنوقت شمن با اوراد voodo دختر را به آنجا آورده و لباسهایش را در میاورند و بر روی یک میز چوبی در مقابل چشمان همه مردم قربانی را می خوابانند و بعد او را غسل داده و پاک ساخته آنگاه او را سر سر بریده و خونش را در ظرفی ریخته به تمام اهالی مینوشانند

پس از آشامیدن خون دختر قربانی جسد بی جانش را قطعه قطعه کرده و در قربانگاه جلوی معبد میگذارند و محل را با خواندن اورادی خاص ترک میکنند تاپوسیدهو فاسد شود تا زمانیکه نوبت قربانی سال بعد فرا رسد

برحسب عقاید این فرقه جسد به عنوان هدیه خوراکی تقدیم به الهه میشود./رویداد

 

 

 

 

به سفارش مدیر روشنایی

جزئیات وداع و تشییع پیکر مطهر چهار شهید فاطمیون

به گزارش روشنایی به نقل از  دفاع پرس، مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر …

54 دیدگاه

 1. رضا بهاری

  بیچاره دختران گناهشون چیه واقعا این جانوران انسان نما دیگه چی هستن .حتی حیوانات وحشی هم چنین کاری نمیکنن اینا وحشی اندر وحشین.این که دین نیست اینها دارن نشون میدن که چجور جانورانی هستن.خاک برسر خانواده های اون دختران که دلشون از سنگ هم سنگتره.من خودم دینم را با عقل وعلم قبول گرده ام دین اونها برچه علمی هست یعنی چطور میتونن قبول کنن.وقتی در ذهن ما نمیگنجد چنین کاری پس مطمن میشویم ما انسانیم ولی آنها نیستن.آنها دست شیطان را هم از پشت بستن.خدا لعنت کند براشون ریششون را بخشکونه.در دین ما خدا به زن چقدر ارزش داده.ارزش زن را آنقدر بالا وبلندمرتبه قرار داده که حتی واجب کرده که زنان حجاب رعایت کنن که هر مردی لایق دیدنشون نیست چه برسه بیان قربانی کنن ای واییییی خدانسل مردانشان را از بین ببره تا این بلا از سردخترانشان دور بشه.
  الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

 2. واقعا حالم از آدم بودن خودم به هم میخورد من فکر میکردم فقط مسلمانان عقاید افراطی و گاهی وحشی گری دارند مثل داعش ولی میبینم خرافات افتضاح دیگر ادیان و ناامنی برخی از کشورهای پیشرفته حال آدم رو از پیشرفت و فرهنگ پیشرفته غربی برهم میزند چی بگم والا

 3. من یکی که خیلی خوشحال میشم سر یه دخترو …….

  مدیر: دیدگاه شما بدلیل درج مطالب غیرشرعی، جفنگ محسوب گردید و از انتشار آن جلوگیری بعمل آمد.

 4. این قبیل اقدامات خرافی و خلاف شرع و عرف چون درراستای اهداف صهیونیست و غرب است هر چقدر هم گسترش داشته باشد و جان انسانهای بیگناه گرفته شود، اشکالی ندارد ولی اگه عین این مراسم ها در ایران بود، از نظر استکبار و غرب، اقدامی ضد بشر بوده و بایستی محکوم و ایران مجازات می شد. لعنت خدا بر این عقاید پوچ صهیونیستی و غربی که جان انسانها را فقط برای منافع خودشان ارزشگذاری و قضاوت می کنند نه بر اساس انسانیت و عقلانیت.

 5. سلام، دوستان، مطمعن باشید که این علائم و نشانه های ظهور آقامونه
  ان شاءالله که آقا زود تشریف بیارن و از ما راضی و خشنود باشن.

 6. یه دختر کنجکاو

  هه خب همه دین وادیان مختلفی دارن واقعا دارم فک میکنم ما انسانا به جای پیشرفت وفهم بیشتر به جاهلیت دوران قدیم اما به سبک مدرن برگشتیم و بعضا از ما هم بدون اگاهی از اونا پیروی میکنیم

  هی صاب این مملکت کی میاد اخه

 7. بادختر های امروزی باید همین کار رو کرد

 8. جالبه. اینا هرچیز کثیف و بدبو و بی ریخت باشه مقدس میدونن. خیلی دیوونن!

 9. مهران فر

  با حاله…

 10. اینا دیگه چقد مزخرف ن و کودنن.واقغا خاک بر سر قربانی دیونه که راضی میشه بخاطر خرافات قربانی بشه/.

 11. اون بنده خدا که چی بگم به اسم گاد.اولا شما در حدی نیستین ک در مورد ما نظر بدین دوما من همیشه میگم یکی از احکام دین اسلام بیارید ک واسه بدن ضرر داشته با.تاکید میکنم دین اسلام نه بعضی خرافاتی ک شما شیطان پرستان نوکر فراماسون قاطی کردین و توسط بعضی مسلمون هایه بدون اطلاع انجام میشه

 12. حین مراسمشون یه خمپاره بزنی وسطشون تا نسلشون پاک شه به عقیده ی من اینا ادم نیستند نوعی انگل جامعه محسوب میشوند

 13. بنام خداوند يكتا

  اعوذ بالله من الشيطان الرجيم. لاإله الا الله. من خوشحالم كه شيعه زاده شدم و انسانم مطمئن باشيد كسي كه مسخر شيطان شد ديكه حتي زبان توبه داده نخواهد شد. خداوند هرجه زودتر صاحب امرعج رو برسونه و ريشه ي هرجي ظلم و جهل رو ريشه كن كنه. امين. الهم صَل علي محمدوال محمدوعجل فرجهم واهلك اعدائهم

 14. خدایا برسون صاحب کار رو ما منتظرش هستیم….

 15. وای خدای من

 16. وای خدای من حالا ک دارم فکرشو میکنم میبینم ایران کشور سالمی نسبت ب کشورای دیگ اول ک فکرشو میکردم ک ایرانیم از خودم بدم میومد اما حالا باید خدا رو شکر کنم ک مثل ادمای بی رحم نیستم ک سر ی نفرو ببرم واقعا دین عالی دارم

 17. شهرام حیدری

  سایتت عالیه
  جوانان هوشیارباشید
  فقط خدا

 18. یک دختر ایرانی

  خداوندا به پایان برسون دنیایی رو که اینقر الوده است

 19. خاک تو سر هرچی پسره

  • به همه جامعه پسرها توهین نکنید فرقه ضاله شیطان پرستی دختر هم داره اونایی که قربونی می شن خودشون شیطان پرستن ایشالا نابود بشه این فرقه و فرق دیگه با ظهور عزیز فاطمه (س)

 20. چجوری این کارومیکنن؟چجوری میتونن خونشوبخورن واقعاحالم بدشد حیوونای کثیف

  • ناشناس

   سحرخانم مواظب باش سمت شیطون پرستا نری ها….
   وگرنه بلایی که سر این دختر بیچاره آوردن، سر تو هم می یارن
   خلاصه ما گفتیم….

 21. ناشناس

  این ظالمان احمق چه جنایت بزرگی می‌کنند
  مایه‌ی ننگ انسانیتند

 22. خااااااااااک تو سر این همه احمق و نفهم ک دور هم جمع میشن اینا ادم نیستن حیوونن ایشالا یا ادم بشن یا نسل کثیفشون منقرض شه ه ه ه ه ه ه

 23. ادوارد

  با سلام من دکتر ادوارد دارای بورد تخصصی از دانشگاه wsd درک من از این فرقه این هستش که این افراد فقط میخوان متفاوت باشن و جلب توجه بکنن . و اگر ازشون بخوای که یک استدلال از کارهاشون بیارن هیچ دلیل قانع کننده ای ندارن و همشون دچار اختلالات روانی هستند.بیایید با هم براشون دعا کنیم.

  • درود دکتر ادوارد
   اللهم اشف کل مریض حتی صهیونیسم

   • اللهم اشف کل مریض حتی صهیونیسم …………….مدیریت محترم این جمله رو قبول ندارم صهیونیسم نابود بشه که هرچی مسلمونا کشیدن از اول تا حالا بخاطر این رژیم منحوسه ……………………………………………. برای نابودیشون صلوات بفرستیم
    اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم

  • دکتر ادوارد شما درس میگین چون فقط روانی های دست به چنین کارایی میزنن …..
   فقط خدا میتونه نجاتشون بده …

   • وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا که

  • من به عنوان یک روانشناس معتقدم کسانی مثل شما که از دین دم میزنید بدتر از کسانی هستید که صادقانه و بی ریا اعلام شیطان پرستی میکنند
   البته به نظر من نه شیطانی وجود داره نه خدایی
   شماهم بهتره به اعتقادات دیگران حتی شیطان پرستها توهین نکنید چون مقدسات اونها هم مثل مقدسات شما مقدس هستند و
   به امید دنیایی فقط بر اساس علم
   (من به خدا وشیطان اعتقاد ندارم)

   • کسی که به خدا اعتقانداره علمی هم نداره عاقل ترین فرد دنیا هم که باشی تا به قرب الی الله نرسی هنوز جاهلی
    ماخلقت جن والانس الا لیعبدون ببین کار انسان به کجا کشید زمانی که خدا انسانو افرید به خودش افرین گفت اسمشو گذاشت اشرف مخلوقات وحالا ببین کجاست لعنت الله علی قوم الظالمین

   • عشق فقط خدا

    دقیقا.شما که معتقدی خدا وجود نداره.پس بهتره برای احترام شیطان حرفی نزنی
    هه واقعا که علمم بدون خدا هیچه

 24. اللهی بسوزی جزغاله شی بعد کپک بزنی

 25. دهه ی 60 ی

  این چنین رسم و رسوماتی بیشتر برای احمق هایی افراطی تندرو هست.
  قتل انسان بدون دلیل یک راست جهنم بدون توقف …
  100 رحمت به من بدبخت دهه ی 60 ی.100 رحمت به ملت مسلمان خودمون که حداقل یک ذره انسانیت در وجودشون هست .

 26. کی پدرته

  ****************************************** بععععله………خخخخخخخخخخخخخخ

 27. ایول ********* آفرین

 28. ناشناس

  خاک بر سر هر چی شیطان پرست احمقه

 29. حالم ازتون بهم میخوره کثافتایه اشغال خاک برسره همتون

 30. مطالب سایت بسیار مطلوب بود مخصوصاً قسمت فرق و ادیان متشکرم

 31. وب سایت شما راه درست را انتخاب کرده مقابله با دشمنان با استفاده بیان اعمال زشت این گروه ها .
  موفق باشید
  لطفاً بیشتر از فتاوای مفتی ها مطلب بنویسید *

 32. از اسم فرقه ظاله آنها معلوم است که به هیچ چیز و هیچ کس پایبند نیستند !!!!
  تا کجا می خوان پیش برن ….

 33. یک پسر مجرد

  ساناز خانم برات متاسفم
  همینطوریش کسی برات نماید
  وای بحال وقتی که قحطی دختر بیاد
  ههههههههه

 34. ساناز+18

  سلام
  تصور کنید که ما هم همچینین رسمی داشته باشیم.
  اونوقت همه پسرا باید مجرد بمونن…….
  بیچاره پسرا…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code