صفحه اصلی / نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / مراسم آگاهسازی سیاسی در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان برگزار گردید.

مراسم آگاهسازی سیاسی در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان برگزار گردید.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان به مناسبت فرا رسیدن هفتم آذر روز نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همزمان شدن با پیروزی جبهه مقاومت و برچیده شدن ریشه شجره خبیثه داعش صبح امروز مراسم آگاه سازی سیاسی با موضوع تحولات منطقه با حضور فرماندهان و کارکنان پایور و وظیفه در مسجد امام رضا(ع) پایگاه دریایی خرمشهر وآبادان برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم حجت الاسلام نعیمی رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه ضمن عرض خیرمقدم و با توجه به فرا رسیدن ایام هفتم آذر یاد شهدای گرانقدر نیروی دریایی ارتش را گرامی داشتند .
در ادامه دکتر سید حمید سید جعفری کارشناس ارشد مسائل سیاسی با اشاره به پایان شجره خبیثه داعش توسط دستان توانمند جبهه مقاومت با نقش محوریت ایران یاد شهدای مدافع حرم بویژه ارتش را گرامی داشتند.
وی همچنین ادامه داد که : سردمداران و ثرتمندترین گروه تروریستی که عمر آن را بیست تا سی سال پیش بینی کرده بودند توسط نیروهای انقلابی و از جان گذشته ظرف شش سال نسخه اش را در هم پیچیدند.
ایشان در پایان با اشاره به مقالات و نشریات چاپ شده در روزنامه ها و خبرگزاری ها در خصوص توانمندی های دفاعی ایران خصوصا مانورها و اقتدار نیروی دریایی راهبردی ارتش اشاره داشتند واظهار داشتند: نیروی دریایی ارتش بخش مهمی از بدنه دفاعی ایران را شکل می دهد و یکی از ماموریت های نیروی دریایی توسعه یافته این است که جنگ را به مرزهای دیگر بکشاند که باعث ارتقا توان رزمی و بالابردن ضریب امنیت ملی خواهد شد .

به سفارش مدیر روشنایی

آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان عصر امروز پنج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code