صفحه اصلی / نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / محفل انس با قران کریم در پایگاه دریایی خرمشهر و آبادان برگزار شد.

محفل انس با قران کریم در پایگاه دریایی خرمشهر و آبادان برگزار شد.

 

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی خرمشهر صبح امروز به مناسبت هفته نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران محفل انس با قران کریم با حضور کارکنان پایور و وظیفه در مسجد حضرت ابوالفضل (علیه السلام)  برگزارگردید.

در این مراسم معنوی که با حضورپرشور  کارکنان همراه بود ناوباندوم احمد یاراحمدی از قاریان برتر نیروی دریایی راهبردی ارتش ،با صوتی معنوی و زیبا، کلام وحی را تلاوت نمود که باتحسین حاضرین همراه شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مهدی نعیمی رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه ضمن گرامی داشتن هفته وحدت و هفته نداجا اظهار داشت:

امروز وظیفه تمامی مسلمانان این است که  با ایجاد وحدت، همدلی و برادری از هر گونه تفرقه و جدایی بین یکدیگر پرهیز نمایند. چرا که در سایه وحدت است که پیروزی ها بدست می آید و ما امروز می بینیم که با وحدت بین شیعه و سنی داعش کمتر از چند سال به طور کامل سرنگون شد.

ایشان در ادامه با توجه به آیه ۱۲ جاثیه که  می فرماید : خداوند متعال  همان است که دریا را به نفع شما  مسخر نمود تا کشتی ها در آن به فرمان او روان شوند افزود: امروز نیروی دریایی ارتش با حضور مداوم خود  در آب های آزاد و بین المللی بحق آب های بین المللی را به کمک خداوند متعال به تسخیر در آورده است.

وی در پایان افزود: امنیت مهمترین نعمتی است که ما امروز به برکت نیروهای مسلح در کشور عزیزمان شاهد آن هستیم و امیدواریم روز به روز شاهد اقتدار نیرو های مسلح باشیم.

به سفارش مدیر روشنایی

مراسم آگاهسازی سیاسی در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان برگزار گردید.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان به مناسبت فرا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code