صفحه اصلی / نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / طنین دل نشین کلام وحی در پایگاه دریایی خرمشهر

طنین دل نشین کلام وحی در پایگاه دریایی خرمشهر

به گزارش روشنایی به نقل از  روابط عمومی پایگاه دریایی خرمشهر صبح امروز به مناسبت ۲۴ مهرماه سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان امام خمینی(ره) محفل انس با قران کریم با حضور کارکنان پایور و وظیفه در مسجد امام رضا( ع) بهمنشیر برگزارگردید.
در این مراسم معنوی ناوباندوم احمد یاراحمدی از قاریان برتر نیروی دریایی راهبردی ارتش ،با صوتی معنوی و زیبا، کلام وحی را تلاوت نمود که باتحسین حاضرین همراه بود.
در ادامه فرماندهی پایگاه دریایی شهدای تکاور ناخدا یکم عرشه و ستاد نادر حمودی ضمن تبریک و گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی ارتش طی سخنانی گفت:آنچه ما در سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی می بینیم آینده نگری حکیمانه امام خمینی(ره) در ضرورت ایجاد یک نهاد روحانی، فرهنگی و سیاسی در ارتش است.
وی در ادامه افزود:نقش روحانیت و عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح نقش بسیار پررنگ و ازشمندی است که اگر غیر از این بود امروز ما شاهد یک ارتش مذهبی، ولایی و قدرتمنددر ایران اسلامی نبودیم.
وی در پایان افزودند:صرف داشتن قدرت نظامی نمی تواند سبب موفقیت و پیروزی باشد مگر اینکه نیروها به سلاح ایمان و از خودگذشتگی مجهز باشند.

 

به سفارش مدیر روشنایی

آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان عصر امروز پنج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code