صفحه اصلی / فرق و ادیان / صلح طلبی خواننده مرتد در اسرائیل!

صلح طلبی خواننده مرتد در اسرائیل!

به گزارش فرقه ها به نقل از دیده بان

شاهین نجفی خواننده هتاک به مقدسات و سازنده کلیپ موهن، از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، وی به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال ۱۳۸۴ از ترس مجازات به آلمان فرار کرد.

نجفی به‌سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های تروریستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین خلق (منافقین)» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

همچنین در جریان آشوب‌های سال ۸۸ نیز، با اجرای نماهنگ‌هایی شیطانی، همپای اسرائیل و امریکا و منافقین، به هر چه داغ‌تر کردن تنور آشوب‌های خیابانی پرداخت.

در همین راستا تبلیغات رسانه‌ای با گفت‌وگوی اختصاصی صدای آمریکا با این فرد و یکی از خواننده‌های صهیونیست، به بهانه پیام صلح و دوستی بین ایران و صهیونیست‌ها سعی در اجرای اهداف خوددارند.

نکته جالب در این نمایش رسانه‌ای استفاده از فردی مانند شاهین نجفی است که نه‌تنها اکنون در خدمت صهیونیست‌ها بوده بلکه در دوره‌های گذشته برای گذران امور خود و رهایی از شرایط پیش‌آمده با هر گروه و دسته‌ای همراه شده است.

اکنون در مصاحبه صدای آمریکا با خواننده صهیونیست همراه با شاهین نجفی، وی تلاش دارد پیام به‌اصطلاح صلح خود را با فردی معلوم‌الحال مانند شاهین نجفی بیان کند. همچنین پیام صلحی که سال‌هاست همراه با تجاوز وحشیانه به خاک فلسطین و اشغال آن، نژادپرستی صهیونیست‌ها و جنایات این رژیم همراه بوده است.

در قسمتی از مصاحبه خواننده صهیونیست ها چنین می گوید:

“ما پیام صلح دادیم چرا که سرانجام همه انسان هستیم.هدف ما این بود که به اسرائیلی‌ها نشان دهیم که می‌توانیم با هم صحبت کنیم. من تلاش می‌کنم این دیوار آهنین بین ایران و اسرائیل را بشکنم.”

 

Source:

به سفارش مدیر روشنایی

تصمیم ترامپ درباره«برجام»احتمالا جمعه اعلام می‎شود

عدم گنجاندن سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در برنامه روز پنجشنبه کاخ سفید، این فرض را …

یک دیدگاه

  1. I’m now not certain the place you’re getting your info, but good topic.

    I must spend a while finding out more or working out
    more. Thanks for magnificent information I was searching for
    this info for my mission.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code