صفحه اصلی / برجسته ترین اخبار / شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96

شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96

Roshanai.ir 4     9

روشنایی: دکتراحمدی نژاد به شدت از شکست و رد صلاحیت وحشت دارد و به خاطر همین معنا تلاش می‌کند تا تمام زوایای حضور در عرصه انتخابات را بسنجد
مصطفی داننده: آینده سیاسی احمدی نژاد یک علامت سوال بزرگ در سپهر سیاست ایران است. مردم، ناظران و تحلیل گران سیاسی می‌خواهند بدانند که رئیس جمهور سابق ایران بالاخره چه تصمیمی برای آینده خود به ویژه در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 دارد.

برخی بر این باور هستند که او بازهم با پرچم اصول‌گرایی به صحنه خواهد آمد و عده‌ای دیگر فکر می‌کنند احمدی نژاد همچون گذشته، تنها عمل می‌کند و به عنوان نامزد مستقل وارد کارزار رقابت خواهد شد. از سوی دیگر بخشی به واسطه رفتار احمدی نژاد در دولت گذشته و تخلفات بیشماری که در زمان ریاست او رخ داده است، معتقد هستند که شورای نگهبان اجازه حضور به رئیس جمهور سابق ایران نخواهد داد و او را رد صلاحیت خواهد کرد.

از سوی دیگر خود احمدی نژادی‌ها می‌گویند که او هیچ برنامه‌ای برای حضور در عرصه سیاست به ویژه انتخابات ندارد. آنها اینگونه القا می‌کنند که تنها هدف احمدی نژاد در سال‌های پیش رو، تبیین اندیشه امام خمینی است.
شرط احمدی نژاد برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 96

دراین میان اما به نظر می‌رسد احمدی نژاد به دنبال حضور در صحنه سیاسی کشور به ویژه انتخابات است. سفرهای استانی او در این ماه‌ها به خوبی بیانگر همین معناست. احمدی نژاد برای حضور نه به دنبال جریان‌های سیاسی است نه دعوت شخیصت‌ها بلکه برای حضور او یک شرط مهم و اساسی دارد و آنهم دعوت مردم است.

آنگونه که از شواهد است پیداست او و دوستانش به دنبال اجرای برنامه‌ای مدون برای حضور در عرصه سیاسی هستند. شنیده‌ها حکایت می‌کند که احمدی نژاد شرط حضور خود در انتخابات را دعوت حضوری مردم می‌داند و تنها به این واسطه حاضرخواهد شد در عرصه انتخابات حضور داشته باشد. حضور جمعیت گسترده در میدان نارمک و فریاد حمایت از احمدی نژاد و دعوت از او برای حضور در انتخابات سال آینده بخشی از این برنامه است.

احمدی نژاد به شدت از شکست و رد صلاحیت وحشت دارد و به خاطر همین معنا تلاش می‌کند تا تمام زوایای حضور در عرصه انتخابات را بسنجد. او دوست ندارد بی‌گدار به آب بزند تا تبدیل به نامزد رد صلاحیت شده یا نامزد بازنده انتخابات لقب بگیرد به خاطر همین تلاش می‌کند تا از میزان محبوبیتش نزد مردم و احتمال تایید صلاحیتش مطمئن شود.

آنچه مشخص است احمدی نژاد خود را برای حضور در انتخابات سال 96 آماده می‌کند و این حضور به این شرط است که مردم از وی بخواهند و او نیز مطمئن به پیروزی و تایید صلاحیت باشد. قطعا در ماه‌های پیش رو شاهد تحولات گسترده‌ای در طیف احمدی نژاد و حامیان او هستیم. آنها قبل از بهار سال 96 تصمیم خود را برای حضور در صحنه رقابت سال 96 خواهند گرفت.

به سفارش مدیر روشنایی

آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان عصر امروز پنج …

یک دیدگاه

  1. خوبه رقابت باشه برای رسیدن به کرسی ریاست جمهوری …. هر کس مردم انتخاب کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code