صفحه اصلی / فرق و ادیان / رجوی ها! دندان روی جگر بگذارید و پرت و پلا نگویید! (+ تلاش رجوی برای رد گم کردن)ا

رجوی ها! دندان روی جگر بگذارید و پرت و پلا نگویید! (+ تلاش رجوی برای رد گم کردن)ا

رجوی ها! دندان روی جگر بگذارید و پرت و پلا نگویید! (+ تلاش رجوی برای رد گم کردن)ا

 Rajavi_Faisal_1انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، سی ام نوامبر ۲۰۱۶:…  اساسا چرا باید اموال مردم ایران منجمد می شد؟! چرا ازاین بابت اعتراضی به منجمد کننده ندارید؟! خیال می کردید که آنها را دودستی تقدیم شما خواهند داد؟! فرض کنیم که چنین باشد و بپذیریم که رژیم ایران درمنتهای ضعف بود . دراین صورت باید باین اصل فلسفی هم توجه کنید که ” هر ضعفی را قدرتی هست … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمحامد صرافپور: از نیایش عاشورا و زیارت آل علی تا طواف کاخ سفید و دمیدن در صور صهیونیزم

رجوی ها! دندان روی جگر بگذارید و پرت و پلا نگویید!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵
لینک به منبع

سنابرق زاهدی رئیس کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران و … ، نوشته ای با نام ” دوره اوباما بدترین دوره برای مردم ایران ” دارند که رسانه های رجوی آنرا بنقل از نشریه ی  المشرق منتشر کرده که طی آن آمده است :

”  انتخابات آمریکا که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور منتخب را به همراه داشت دوره جورج بوش و باراک اوباما را به پایان رساند. عمر این صفحه سیاه ۱۶سال طول کشید و خاطرنشان ساخت که این مرحله با جنگ بر علیه عراق که رژیم ایران از آن سود برد، شروع شد و علاوه بر اینها، این صفحه شامل ”بمباران پایگاههای مجاهدین خلق و خلع‌سلاح آنها و باز کردن درهای عراق در مقابل رژیم آخوندها و همچنین نقض التزامات آمریکا در مقابل طرحهایی که این کشور از قبل در قبال مجاهدین داده بود و نقض تعهد اعلام شده اوباما در قبال مردم سوریه بعد از استفاده از سلاح شیمیایی و عبور او از خط قرمز و سکوت اوباما در قبال قتل‌عام‌هایی که رژیم اسد در مورد مردم سوریه مرتکب شد …”.

کسی دراینجا اشغال عراق توسط آمریکا را تایید نمیکند وهرانسان منصفی میداند که آثارخانمان سوز این تجاوز برعلیه مردم عراق تا دهه ها وشاید سده ها برجای خواهد ماند.

اما به سرنوشت مجاهدین رجوی که می رسیم ، باید گفت که بعد ازبرقراری آتش بس بین ایران وعراق، دولت عراق گام هایی برای بهبود روابط با ایران بر می داشت که نتیجه ی تداوم این اقدامات، میتوانست اخراج این گروه وطن فروش ازعراق درشکلی بدتر ازحالا داشته باشد وبنابراین ، این فرقه ی رجوی نبوده که ازاین اشغال زیان دیده  وشاید که کلی هم ازآن منتفع گردیده است !
درپناه ارتش آمریکا بود که مسئولین سازمان موفق میشدند که خانواده های مراجع وگرفتار را ساعت ها و روزها دم درب ازخون ونیرنگ ساخته ی اشرف معطل نگه داشته ، به آنها توهین واهانت کند وسربازان آمریکائی با نظر مثبت، نظاره گر این شکنجه های روحی برعلیه خانواده ها بودند.

اشخاص خاص رجوی درپناه همین ارتش اشغالگر بود که به اقصی نقاط عراق سر می کشید و تخم کینه ونفرت قومی ومذهبی را درمیان مردم عراق می کاشت وبا گشاده دستی زیاد درامور عراق دخالت میکرد!

درپناه نیروهای آمریکائی بود که سران عشایر که بعدها به ” عشایر انقلابی – داعش ) شهرت یافتند، روزها وشب ها درکمپ اشرف جلسه میگذاشتند و حتی آموزش های تخریباتی یاد میگرفتند که نتایج این آموزش ها رادرعراق نظاره گریم!

درمورد سوریه باید گفت که هرگز ثابت نشد که رژیم اسد از سلاح های شیمیای استفاده کرده و بعد از زمانی که بشار اسد این سلاح ها را تحویل داد ، طرف مقابل که دوستان شما ونوکران بوش واوباما ها باشد، ازاین نوع سلاح ها استفاده کرد والبته صدای کسی درنیآمد وخبر این جنایات در میان هیاهوهای تبلیغاتی رسانه های امپریالیستی- صهیونیستی مسلط برجهان گم وگور شد!
دیگر اینکه تعهد امریکا دربرابر مجاهدین ازاین بابت نقض شد که این امتیازات بنفع مسعود رجوی و گماشتگان خاص اش مصادره شد و اعضای سازمان همچنان دراسارت ماندند، چنانکه بودند!!

دوباره :

” زاهدی توضیح داد اوباما در موضوع اتمی و به‌رغم این‌که رژیم ایران در منتهای ضعف و عجز بود، امتیازات عظیمی به حاکمان تهران داد و آمریکا در دوره وی دهها میلیارد از اموال منجمد شده مردم ایران را در اختیار رژیم آخوندهای جنایتکار گذاشت که برای گسترش دامنه قتل‌عامها و جنگهای فرقه‌گرایانه در کشورهای مختلف و به‌ویژه در سوریه خرج کنند “.

اساسا چرا باید اموال مردم ایران منجمد می شد؟! چرا ازاین بابت اعتراضی به منجمد کننده ندارید؟! خیال می کردید که آنها را دودستی تقدیم شما خواهند داد؟!

فرض کنیم که چنین باشد و بپذیریم که رژیم ایران درمنتهای ضعف بود .

دراین صورت باید باین اصل فلسفی هم توجه کنید که ” هر ضعفی را قدرتی هست وهر قدرتی را ضعفی ” وآیا این ضعف ایران به قدرت تبدیل نمیشد که مثلا درحد وتوان خود – که کم هم نیست – به منافع آمریکا چنان ضربه ای میزد که  تحمل اش دشوار میشد؟!

آری مذاکرات اتمی و نتیجه ی موفقیت آمیز نسبی آن ، حاصل این برداشت ها بود و کار طوری گره خورده بود که آمریکا  راهی جز حمله ی نظامی به ایران نمی توانست داشته باشد که درتحلیل سود وزیان آن متوجه شد که بهتر است پای میز مذاکره بیآید!!

همچنین :

” زاهدی گفت مردم ایران از اوباما خواستند که از قیام آنها در سال ۲۰۰۹بر علیه احمدی‌نژاد حمایت کند ولی اوباما دست یاری خود را به سمت خامنه‌ای و احمدی‌نژاد دراز کرد و مردم ایران امروز به آمریکا و اوباما به‌عنوان حامیان رژیم ایران نگاه می‌کنند و حضور اوباما نقش ناامید کننده‌ای برای آمال مردم ایران بازی می‌کرد و اظهارات اوباما و جان کری وزیر خارجه اکثراً به‌خاطر کم کردن فشار از روی این رژیم بود “.

البته این خواست مردم ایران بطور کلی نبود وتنها تعداد اندکی از تظاهرات کننده های تهرانی – که به بخش آمریکائی جنبش سبز معروف شدند- این خواست احمقانه – اگر نگوییم خائنانه- را مطرح کرده واتفاقا درانزوای کامل قرار گرفتند !

بخش فهیم وتاثیر گذارتر مردم ایران ، هرگز دست خود را به سوی کارگزاران نظام سلطه وتابعیت جهانی – چه بوش، چه اوباما ویا ترامپ- دراز نخواهند کرد وبجای آن بدنبال حل مشکلات خود با تکیه برامکانات خویش – والبته با استفاده ازتضادهای جهانی ومنطقه ای به وفور موجود- خواهد رفت.

دوباره :

” حسن هاشمیان تحلیلگر سیاسی از چگونگی کار رژیم ایران در ایالات متحده آمریکا صحبت کرد و اشاره نمود پیروزی ترامپ شوک بزرگی در داخل نظام ایجاد کرده است چرا که لابی ایران در آمریکا با یک شوک قابل‌توجه روبه‌رو می‌باشد. هاشمیان توضیح داد لابی ایران در دهلیزهای دولت اوباما و کنگره و ارگانهای تصمیم‌گیرنده در واشینگتن فعالیت می‌کرد “.

ما بارها گفته واین بار هم میگوییم که ، اوباما ازانجام هرکار زشتی که ازدستش میآمد ، درمورد مردم ایران کوتاهی نکرد الا حمله ی نظامی که مشاوران نظامی دوراندیش او، مانعش شدند!

درمورد انتخاب ترامپ ونتایج خوب و بد آن، اظهار نظر قطعی کردن فعلا ساده لوحانه است. با این حال میتوان ادعا کرد که اگر هیئت حاکمه ی آمریکا بگذارد حتی یکی از وعده های با اهمیت او محقق شود،  شاهد نقطه ی عطف مثبتی درقرن ۲۱ خواهیم بود که  ابدا بنفع باند رجوی نخواهد بود!

درهرصورت، اتفاقاتی بدتر از آنچه که درمدت دوران زمام داری اوباما برای ایران افتاد، رخ نخواهد داد مگر آنکه هیئت حاکمه ی آمریکا دچار جن زدگی واوهام شده و درتدارک یک جنگ اتمی باشد که دراین صورت نشانی ازهیچکدام ما درروی زمین نخواهد بود وبحثی  با هم نخواهیم داشت!

یک عضو خانواده ی داغدیده ازطرف رجوی

تلاش فرقه ی رجوی برای رد گم کردن درمورد خاورمیانه ی بزرگ!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵
لینک به منبع

آقای هادی محسنی در مثلا درتفسیر خود با عنوان ”  خامنه ای و دوران تغییر” منتشره در رسانه های رجویه چنین می گوید:

” … طبق اسناد اینترنتی, خاورمیانه بزرگ یک اصطلاح سیاسی است که توسط دولت بوش ابداع گردید. خاورمیانه بزرگ گاهی اوقات “خاورمیانه جدید” یا “طرح خاورمیانه بزرگ” خوانده می‌شود . برای پیشبرد همین سیاست کلان امریکا, طرح اشغال عراق و برکناری حکومت وقت عراق در دستور کار نظامی متحدین آن دوران به رهبری امریکا و در دوره بوش, قرار گرفت. اما هنوز تحویل رژیم ایران نشد چون سینی مناسب برای این هدیه به ولایت فقیه مهیا نبود. تا اینکه اوباما به ریاست جمهوری رسید و سینی طلایی مناسب تحویلدهی به حکومت ایران را آماده کرد و زمینه های اشغال پنهان عراق توسط بنیادگرایان حاکم بر ایران را فراهم ساخت “.

اگر این آقای محسنی ،  درباره ی مسئله ی ” خاورمیانه بزرگ ” مطلبی خوانده ، حتما باین موضوع هم برخورد کرده که هدف ازطرح این نقشه ی جنایتکارانه ، تقسیم کشورهای مسلمان به کشورهای ضعیف ومدام درحال نزاع باهم است تا ازدستآورد آن، دولت صهیونیستی اسرائیل بعنوان یک ماشین وکشتی جنگی آمریکا واروپا، با خیالی آسوده تر به اجرای نقشه های تجاوزکارانه ی خود مشغول شده ودراصل منافع این سلطه گران اصلی را درخاورمیانه تامین کند.

اما این هموطن ما به این موضوع مهم نپرداخته ونشان داده که گفتن این جمله به اسرائیل وبزرگتر هایش که ” بالای چشم ات ابروست ” ، در مجموعه ی خطوط قرمز رجویه قرار دارد!!

دیگر اینکه ، اجرای طرح ” خاورمیانه ی بزرگ ”  دراشغال عراق خلاصه نمیشود واتفاقا ایران هم در چهارچوب این طرح قرار دارد که توازن قوای موجود اجازه ی انجام کاری برعلیه ایران را به آن صورتی که درعراق شد، نداد!

به نفوذ ایران در عراق که توجه کنیم، بسادگی درمی یابیم که درکشوری با اکثریت شیعه و سیستم طایفه گری، نتیجه ی انتخاباتی که انجام میشد، چیزی در همین حد وحدود ازکار برمیآمد وآمریکا هم البته بی میل به وجود استخوان های لای زخم نبود و تشدید اختلافات فرقه ای ومذهبی را مغتنم می شمرد!

درادامه:

” … قابل توجه است که بعد از انتخابات جدید امریکا حرفها و مواضع بسیار تندتری توسط جبهه بزرگی از سیاسیون و نخبگان داخل امریکا, علیه اوباما و تیم همراهش مطرح میشود که بیانگر تغییر دوران و آغاز دورانی جدید است که پیامدها و نتایج کاملا متفاوتی فراراه حکومت ولایی ایران است. زیرا از نظر امریکائیها اوباما منافع استراتژیک امریکا را نتوانست تامین نماید ودرسال ۸۸ شمسی در خیابانها, مردم ایران هم با صدای بلند فریاد زدند که اوباما با ما مردم ایران نیست. “.

دراصل اینطور نیست!

انتخاب اوباما بمنزله ی شکست سیاست های نئولیبرالی آمریکا درداخل وخارج این کشور بود وما با پدیده ای خطرناک تر ازنئو لیبرالیزم -که نوعی ” نئو فاشیست ” اش میتوانیم بنامیم – مواجه نخواهیم شد!

باوجود اینکه میدانیم که هیچ رئیس جمهوری در سیستم حکومتی آمریکا قادر به انجام کلیه ی برنامه ها- یا حتی قسمت بزرگتر آن – نیست ، اما اگر تنها قسمتی از وعده های بعد ازانتخاباتی ترامپ محقق گردد، ایران ضرر کمتری نسبت به دوران اوباما خواهد کرد!

دیگر اینکه این اوباما نبود که دراجرای سیاست های کلی آمریکا شکست خورد، بلکه درستتر آنست که گفته شود این سیاست های استراتژیک نئو لیبرالی آمریکا شکست خورده ونشان داد که چاره ی دردهای مردم آمریکا وجهان، چیز دیگر ودرتعامل با جهان است!

این تحلیگر رجوی با آوردن مثال هایی شبیه شهادت دم روباهی ، چنین مینویسد:

” یک تحلیلگر سیاسی عراقی, ۲۴ آبان ۹۵: با آمدن دونالد ترامپ اوضاع بسیار تغییر خواهد کرد, این تحلیلگر سیاسی عراقی افزود: «ما می‌توانیم بگوییم که اوضاع بسیار تغییر خواهد کرد به‌خصوص که موارد تعیین‌تکلیف نشده‌یی وجود دارد که چند هفته پس از ظهور استراتژی ترامپ، به آنها در عراق پرداخته خواهد شد “.

درادامه :

” … درواقع پایداری اشرفیان و ایستادن در مقابل رژیم بنیادگرای ایران بهر قیمت,دوران جدید و تغییر دوران را به منصه ظهور رسانده و نوید سرنگونی را به تمامی تلاشگران داخل کشور در درون زندانها و جلو مجلس ولایت فقیه و جای, جای میهن درزنجیر سر داده و میدهد “.

یعنی میفرمائید که ترامپ حاصل پایداری اشرفیان است که اتفاقا بجای مبارزه،  دهه هاست که به قاعدون تبدیل شده وسرگرم گوش دادن به سخنان متناقض وبی سروته مریم ومسعود بوده وهستند؟!
مسخره تر اینکه :

” مطرح شدن نفس ” تغییر رژیم” بجای” تغییررفتار رژیم ایران” در تمامی محافل سیاسی داخل و خارج ایران بعنوان شرایط تاثیرگذار, قدمی مثبت در پیشبرد امر سرنگونی کل بساط خامنه ای در این دوران تغییر, توسط مقاومت مردم ایران است که نهایتا و بطور قانونمند برسمیت شناخته شدن کارزار آزادی خلق و میهن را در چشم انداز قرار می دهد “.

تغییر هررژیم به عوامل عینی وذهنی متعددی نیاز دارد و شما با پیش فرض قرار دادن اینکه فلان نئوکانی که درانتخابات، پشت هم حزبی خود- ترامپ- را خالی کرده بود ، چنین وچنان گفته ، نمیتوانید این عوامل را بوجود آورده و خواب های طلائی ببینید!

صابر

*** 

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سی

لینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

یادی از مرحوم منفور مسعود رجوی. جوار میهن و بر افروختن آتش ها بر کوهستان ها چه شد؟

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27511

از لو رفتن منابع تسلیحاتی “عشایر انقلاب رجوی” تا محدودیت های گزینه رجوی در “جنگ طلبان امریکا”ا

 انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و ششم نوامبر ۲۰۱۶:…  جان بولتن وحشی بعنوان عضو تدارکاتچی مطرح هیئت حاکمه ی آمریکا  درچنین شرایطی به وزارت می رسد یا نمیرسد واگر برسد باید قاعده ی بازی را که احتیاج آمریکا به دوران تنفس بلند مدت است ، درنظر بگیرد ویا به توصیه ی دولت درسایه وبدست ترامپ کنار گذاشته شود! واقع بینی ایجاب … 

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

منبع تسلیحاتی عشایر انقلابی رجوی لو رفت!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
لینک به منبع

زمانی که داعش با بکار گرفتن ابر و باد و مه وتوفان وفلک، به عراق حمله کرد وطی خیانت فرماندهان ارتش ۲۵ میلیارد دلاری آمریکا ساخته ی عراق، بدون درگیری قابل توجهی شهر ۲میلیون نفری  واستراتژیک موصل را تصرف کرد، فرقه ی رجوی با دمش گرد و شکست وگفت که کار، کار ” عشایر انقلابی عراق ” بوده وحمایت رسانه ای دیوانه واری از آن کرد!

بعدها بدلایل مختلف ازجمله اختلافات کشورهای تشکیل دهنده ی داعش، برخورد بسیار خشن وغیر قابل دفاع این گروه با مردم، طمع ورزی برای گرفتن زمین های نفت خیز تحت تصرف اکرادی که روابط پیچیده ای با آمریکا، اسرائیل ودیگران دارند، حضور قدرتمند افسران اطلاعاتی ارتش صدام  در ساختار داعش و …، دست بدست هم دادند که حمایت ازاین گروه بطور مخفیانه وکم وبیش محتاطانه ای انجام گیرد!

بدین ترتیب بود که گروه های باصطلاح میانه روتری انتخاب شد که این گروه ها ضمن داشتن تضادهای معینی با داعش وبا همدیگر، درموارد حساس به کمک هم بیآیند و انصافا هم میآیند!

باتوجه به موارد بالا بود که رجوی دراطاعت از ارباب ، بدون اینکه به روی خود آورد وخجالتی دربین باشد ، درظاهر هم که شده  سفره اش را ازاین گروه جدا کرد و با شدت تمام به دفاع از میانه روها؟!- که اینک درکنار ارتش متجاوز ترکیه سرگرم اشغال نقاطی از سوریه هستند و باند رجوی واهمه ای ازاعلام این خبر ندارد- پرداخت!

اما در روزهای بعد ازآزاد سازی قسمت هایی از اراضی عراق وسوریه ، تعدادی ازخبرنگاران وازجمله خبرنگار بی بی سی- که اتفاقا همواره برعلیه دولت سوریه تبلیغ میکند- قادر شدند که از قسمت هایی از باقی مانده های انبارهای تسلیحاتی داعش فیلمبرداری کنند که البته بطور مسلم، گوشه های ناچیزی از واقعیات گزارش شد.

درفیلم کوتاه پخش شده از تلویزیون بی بی سی ، نشان داده شد که داعش علاوه براینکه خانه های زیادی ازمردم را دراختیار گرفته ودرآنجا خمپاره می ساخت وسلاح های سنگین مستقر میکرد و سربازان سوری ومتحدانش را به موشک وخمپاره می بست ، سلاح های پیشرفته ای باقی گذاشته شده که ساخت کشورهای اروپای شرقی ( کشورهایی که جورج بوش آنها را اروپای واقعی مینامید) ، بوده که توسط آمریکا وعربستان خریداری شده ودراختیار میانه روهای سوریه قرار گرفته ولی درعرض ۲ ماه بدست داعش افتاده است!

مفسر خبر اظهار می دادشت که دلیل این سریع رسیدن سلاح ها ازطرف میانه روها بدست داعش، روابط پیچیده ای است که این گروه ها با هم دارند!

این خبرنگار اگر جرات بیشتری داشت ویا بی بی سی ظرفیت لازم را دربیان حقایق نشان میداد، بخوبی فهمیده میشد که همه ی این گروه های اپوزیسیون سوریه علیرغم اختلافاتی که صرفا برسر منافع شخصی باهم دارند، برای تجزیه ی کشورهای خاورمیانه و تضمین ایجاد اسرائیل بزرگ خلق شده اند و دراصل به یک هدف واحد خدمت میکنند!!

حالا معلوم میشود که چرا زمانی که روسیه آتش بس های یک جانبه ای را اعلام کرد واز غرب خواست که نیروهای میانه روی خود را کنار کشیده تا مورد اصابت موشک های او قرار نگیرند و آمریکا عملا کاری دراین مورد نکرد!!

چرا که دراصل  که جداکردنی لازم نیست وهمه سروته یک کرباسند!!

دراین برنامه ی تلویزیونی که بزودی اخبار دقیق تر وجامع تری ازطرف رسانه های آلترناتیو درباره ی موضوع مورد بحث منتشر خواهد شد ، گفته شد که داعش درهنگام ترک قسمت هایی از خاک عراق ، بادقت تمام، کلیه ی تجهیزات شیمیایی خود را به سوریه منتقل کرده است!

البته پرواضح است که فرقه ی رجوی هرگز حاضر به شنیدن این خبرها نیست چه رسد به اعلام آنها وتنها منتظر خواهد بود که این گروه ها بمب شیمیایی بترکانند وگناهش را به گردن حکومت سوریه ومتحدانش بیاندازد!

سیروس غضنفری

عضو نجات یافته ی ارتش رهائی بخش رجوی

این گزینه ی مطرح فرقه ی رجوی، قادر به انجام کارهای زیادی نیست!

انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵
لینک به منبع

جان بولتون را که می شناسید؟!

او سفیر سابق آمریکا درسازمان ملل متحد ونئوکان نامی ای بود که پیشنهاد میکرد که سازمان ملل بدلیل مانع تراشی هایش دربرابر توسعه طلبی های نئوکان های آمریکائی- صهیونیستی به درد امثال او نمی خورد و باید اقلا نصف طبقات آن با بمباران ازبین برود!!

بلی گروه رجویه  بخاطر این افکار شیطانی این سناتور آمریکایی است که اورا بشدت دوست داشته وزمانی که می بیند که او ممکن است به یکی ازگزینه های کابینه ی ترامپ تبدیل شود، با دمش گردو می شکند!

درنوشته ی ” جان بولتون،خواستار «تغییر رژیم » ایران شد ” که در رسانه های حقیقی ومجازی رجوی ها منتشر شده میخوانیم:

” جان بولتون، یکی از گزینه های مطرح برای پست وزارت امور خارجه آمریکا در دولت دونالد ترامپ، روز پنجشنبه خواستار «تغییر رژیم» ایران شد.به گزارش هافینگتون پست، بولتون که در دولت جرج بوش پسر پست ریاست هیات نمایندگی آمریکا در سازمان ملل را به عهده داشت، در مصاحبه با نشریه آمریکایی «بریت برت» گفت: «تنها راه حل بلند مدت تغییر رژیم تهران است.»او گفت: «آیت الله ها در تهران بزرگترین تهدید برای صلح و ثبات جهان و خاورمیانه هستند.»بولتون پیشتر نیز تغییر رژیم ایران را به عنوان تنها راه حل مقابله با تهدیدهای اتمی این کشور مطرح کرده و بارها از دولت اوباما خواسته بود تا سایت های اتمی ایران را بمباران کند… بولتون در ادامه گفت که اوباما هیچ اقدامی در حمایت از مردم ایران انجام نداد و در عوض ترجیح داد تا سیاست توافق اتمی با دولت ایران را پیش بگیرد.بولتون در این مصاحبه هیچ اشاره ای به نقش احتمالی خود در دولت دونالد ترامپ نکرد، اما به انتقادهای اخیر سناتور جمهوریخواه رند پال پاسخ داد و از سیاست های «مداخله جویانه» در ایران پشتیبانی کرد “.

توضیح این نکته لازم است که انتخاب ترامپ بمعنای سرنگونی وحتی تضعیف حکومت آمریکا نبوده ، بلکه مجموعه ی هیئت حاکمه ی آمریکا بدان جهت اجازه دادند که او انتخاب شود که سیاست های توسعه طلبانه ی چندین دهه ای این کشور با شکست های فاحشی مواجه شده ،صنایع آمریکا بمیزان زیادی برچیده شده ، زیر ساخت های این کشور احتیاج به مرمت اساسی دارد ، میزان بیکاری شدید است و… وباید که هدایت  کشتی را کشتیبانی دیگر بعهده گیرد!

مجموعه ی این عوامل، درکنار نارضایتی شدید طبقه ی متوسط سفید پوست آمریکا که رو به خط فقرمیروند ، ترامپ را قادر ساخت که با سوار شدن براین موج، به پیروزی برسد!

هدف ترامپ، قوی تر کردن آمریکاست که اندک اندک دربرابر قدرت اقتصادی چین وقدرت نظامی روسیه ، دچار تنگناهای شدید است وباید که در مصالحه ی کم وبیش با آنها ، به اوضاع آمریکا سروسامانی مجدد داده و آن را به قله های افتخار گذشته اش برساند که این امر با جنگ وتجاوز میسر نیست که اگر بود ، دردوران شمشیر از روبستن های کلینتون، بوش و اوباما ، میسر میشد!

ازدیگر سو، میلیادر بودن ترامپ هم درانتخاب او که احتیاجی به حمایت مالی گروه های مختلف نداشت- مزید برعلت بود!

البته ممکن هم هست که کسانی در دولت سایه به ترامپ اجازه دادند که انتخاب شود ، مقصد استراتژیک شان ، تجاوز وسیع تر آمریکا بعد از بازسازی خود باشد!

جان بولتن وحشی بعنوان عضو تدارکاتچی مطرح هیئت حاکمه ی آمریکا  درچنین شرایطی به وزارت می رسد یا نمیرسد واگر برسد باید قاعده ی بازی را که احتیاج آمریکا به دوران تنفس بلند مدت است ، درنظر بگیرد ویا به توصیه ی دولت درسایه وبدست ترامپ کنار گذاشته شود!

واقع بینی ایجاب میکند که مردم ودولت های  همه ی کشورها بدانند که ترامپ عاشق چشم وابروی هیچ کدام ما نیست ورئیس جمهوری است که برای سروسامان دادن وضع داخلی آمریکا انتخاب شده،  وآنها تنها میتوانند وبایدازاین خلاء بسیار مفید استفاده کرده وبرقدرت اقتصادی وفنی خود اضافه نموده ونگذارند آمریکای دوباره احیاتر شده – که  فعلا زمانی برای این احیا نمیتوان تعیین کرد –  مجددا واین بار باقدرتی مضاعف تربه جان آنها بیافتد!

دراین میان میماند فرقه ی رجویه که با صراحت وقاحت از اقدامات مداخله جویانه ی این خونخواران حمایت میکند وآنگاه یک قورت نیم اش هم باقی است درادعای وطن دوستی ودموکراسی خواهی که به سر خوشان بخورد!!

نوید  

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27417

ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است 

 Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsرادیو فردا، هجدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  رودی جولیانی از جمله گروهی از سیاستمداران آمریکایی، جمهوری‌خواه و دموکرات بود که ضمن دریافت پول از سازمان مجاهدین خلق برای حذف نام این سازمان از فهرست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا فعالیت می‌کردند. این سازمان به خاطر ترور چند شهروند آمریکایی در دهه هفتاد میلادی و حملات مسلحانه متعدد … 

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Iraq: Saddam used Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) to suppress the Iraqi people

لینک به منبع

ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

رودی جولیانی، نامزد اصلی دونالد ترامپ برای وزارت خارجه در گذشته مشاور دولت‌ها، گروه‌ها و شخصیت‌های خارجی بوده و برای موسسات امنیتی و لابی‌هایی کار کرده که مشتریان آنها با دولت آمریکا روابط دشواری داشتند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در مورد کارنامه آقای جولیانی می‌نویسد هر چند او شخصا در عرصه لابی‌گری فعال نبوده ولی سال‌ها برای شرکت‌هایی کار کرده که برخی از مشتریان آنها افراد، گروه‌ها و دولت‌هایی هستند که با حکومت آمریکا منافع متضادی دارند. او در عین حال از جمله طرفداران حذف نام سازمان مجاهدین خلق از فهرست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا بود.

شهردار سابق نیویورک به خاطر کمک‌های مالی برخی دولت‌ها و شرکت‌های خارجی به بنیاد کلینتون از هیلاری کلینتون نامزد حزب دمکرات انتقاد کرده بود ولی همین انتقادها شامل حال او نیز می‌شود.

آقای جولیانی ماه اوت در مصاحبه‌ای به شبکه خبری سی‌ان‌ان گفت: «عملکرد خانم کلینتون در چارچوب بنیاد و تمام کمک‌ها و لطف‌های غیررسمی وزارت خارجه به ارزش صدها میلیون دلار در دوران وزارت او به نظر من نقض آشکار قانون و استفاده از مقام دولتی برای منافع شخصی است.»

اما خانم کلینتون در مقام وزیر خارجه از برخی از فعالیت‌های رودی جولیانی، از جمله سفرش به بلگراد و ملاقات با رهبران یک حزب سیاسی صربستان که از متحدان سابق اسلوبودان میلوسویچ بود به شدت انتقاد کرد. او در یکی از‌ ایمیل‌های خود در آوریل ۲۰۱۲ نوشت «این انزجار برانگیز است.»

همزمان با سفر آقای جولیانی، سفارت آمریکا در بلگراد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در انتخابات صربستان جانبداری نمی‌کند. رهبر همان حزبی که آقای جولیانی با او ملاقات کرده بود اکنون در راس دولت صربستان است.

یکی از همکاران سابق رودی جولیانی ضمن دفاع از فعالیت‌های بین‌المللی او گفت در حال حاضر آقای جولیانی فقط یک قرار داد خارجی دارد که با حکومت کلمبیا است. او افزود در صورت انتصاب به مقام وزیر خارجه آقای جولیانی تمامی فعالیت‌های خود در بخش خصوصی را علنا منتشر خواهد کرد.

آقای جولیانی حاضر نشد در این زمینه با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت‌وگو کند. اما در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز که روز سه‌شنبه منتشر شد آقای جولیانی گفت هیچگاه برای هیچ گروه یا شرکت خاصی چه خارجی و چه غیره کار لابی‌گری نکرده است. او از فعالیت شرکت مشاوره خود در قطر و پولی که به خاطر حمایت از مجاهدین خلق دریافت کرده بود، حتی در دورانی که مجاهدین خلق در فهرست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا بودند، دفاع کرد.

رودی جولیانی از جمله گروهی از سیاستمداران آمریکایی، جمهوری‌خواه و دموکرات بود که ضمن دریافت پول از سازمان مجاهدین خلق برای حذف نام این سازمان از فهرست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا فعالیت می‌کردند. این سازمان به خاطر ترور چند شهروند آمریکایی در دهه هفتاد میلادی و حملات مسلحانه متعدد علیه حکومت جمهوری اسلامی ایران گروهی تروریستی قلمداد می‌شد. در سال ۲۰۱۲ و دوره وزارت خارجه هیلاری کلینتون این سازمان از فهرست گروه‌های تروریستی حذف شد و دولت آمریکا اعلام کرد مجاهدین خلق حداقل در یک دهه گذشته هیچ اقدام تروریستی انجام نداده است.

در آن زمان آقای جولیانی در مصاحبه‌ای با مجله تایمز گفت: «مناسبات من با آنها کاملا علنی است.»

او در بخشی از این مصاحبه گفت: «من در سراسر جهان دوستانی دارم و این موضوع جدیدی نیست. وقتی کسی شهردار می‌شود به سیاست خارجی نیز علاقمند می‌شود. پس از پایان دوران شهرداری بخش اعظم فعالیت من در زمینه‌های حقوقی و امنیتی در نقاط مختلف جهان بوده است.»

در سال ۲۰۱۶ آقای جولیانی به عنوان مشاور ارشد و رییس بخش امنیت سایبری یک موسسه بزرگ لابی‌گری به نام گرینبرگ تراوریگ مشغول کار بوده و علاوه بر این در حمایت از کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ، چه در رسانه‌ها و چه به‌عنوان مشاور سیاسی، نقش فعالی داشته است. او در ماه اکتبر برای فعالیت تمام وقت برای آقای ترامپ از محل کارش مرخصی گرفت.

در دوران مسئولیت رودی جولیانی در این شرکت وکلای آن برای مشتریان خارجی متعددی از جمله رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه که به سرکوب دموکراسی در آن کشور متهم شده کار می‌کردند. یکی دیگر از مشتریان آن یک شرکت بلاروس است که به اعتقاد گروهی از سناتورهای آمریکایی سابقه فرار مالیاتی دارد. از جمله مشتریان دیگر این شرکت بزرگ لابی‌گری می توان به دولت‌های پاناما و تیمور شرقی و اقلیم کردستان عراق اشاره کرد.

همکار آقای جولیانی به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت او در چارچوب فعالیت برای شرکت گرینبرگ تراوریگ هیچگاه با رهبران خارجی ملاقات نکرده و در قسمت لابی‌گری این شرکت برای دولت‌های خارجی مشارکتی نداشته است.

آقای جولیانی هیچگاه در آمریکا حرفه خود را به عنوان لابی‌گر ثبت نکرده و معمولا در مناسبات با کشورها و گروه‌های خارجی به‌عنوان مشاور امور امنیتی و یا سیاسی عمل می‌کند هر چند در مواردی هدف از فعالیت‌های او تاثیرگذاری روی سیاست دولت آمریکا بوده است.

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27390

تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا 

taghizadeh_rezaرضا تقی زاده، کیهان لندن، شانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  یکی از دلایل اصلی امیدواری مجاهدین برای همکاری با دولت ترامپ، ارتباط نزدیک با شماری از چهره‌های بازنشسته سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکایی است که تا چند ماه قبل کوچکترین بخت بازگشت به کار دولتی در آمریکا برای هیچ‌یک از آنها متصور نبود. اگر حضور شاهزاده ترکی فیصل در پاریس و لو دادن موضوع … 

Former Terrorist Group To Enjoy Close Ties to Rumored Trump Cabinet (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

لینک به منبع

تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن

برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!

– یکی از دلایل اصلی امیدواری مجاهدین برای همکاری با دولت ترامپ، ارتباط نزدیک با شماری از چهره‌های بازنشسته سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکایی است که تا چند ماه قبل کوچکترین بخت بازگشت به کار دولتی در آمریکا برای هیچ‌یک از آنها متصور نبود

– اگر حضور شاهزاده ترکی فیصل در پاریس و لو دادن موضوع مرگ مسعود رجوی در طول روزهای برگزاری اجتماع مجاهدین خبرساز بود، حضور سه میهمان آمریکایی دیگر، رودی جولیانی شهردار پیشین نیویروک، نیوت گنگریچ رییس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در کنار جان بولتون نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل، زمانی خبرساز شد که پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون قطعیت یافت

۲۵ آبان ۱۳۹۵

رضا تقی زادهرضا تقی‌زاده (+عکس، ویدیو) چند روزی از انتشار فیلم نوحه‌خوانی و سینه‌کوبی سال جاری مجاهدین خلق، به مناسبت «عاشورای حسینی» نگذشته بود که پیروزی غیر منتظره  ترامپ و چشم‌انداز یافتن جای پایی تازه در واشنگتن، غم از دل سوگوار آنها زدود، و در صفوف «ارتش ازادیبخش»  موج شادی خلق کرد.

پیش از ۸ نوامبر، مجاهدین خلق، همسو با سعودی‌ها، اسرائیلی‌ها و حتی لابی جمهوری اسلامی در واشنگتن، خود را برای «تعامل» با دولت هیلاری کلینتون آماده می‌ساختند، در حالی که امروز، امیدوارانه به توسعه روابط دوستانه با کاخ سفید و حتی تجهیز و گسترش «دفتر نمایندگی سیاسی» در واشنگتن فکر می‌کنند.

یکی از دلایل اصلی امیدواری مجاهدین برای همکاری با دولت ترامپ، ارتباط نزدیک با شماری از چهره‌های بازنشسته سیاسی، نظامی و امنیتی آمریکایی است که تا چند ماه قبل کوچکترین بخت بازگشت به کار دولتی در آمریکا برای هیچ‌یک از آنها متصور نبود. بر پایه این تصور که صاحبان عله بیش از دیگران، خودشان پذیرفته بودند، به کار شریف «سخنرانی در مقابل مزد مناسب» مشغول و به هر دعوتی پاسخ مثبت می‌گفتند.

شکست شگفت‌انگیز هیلاری کلینتون در انتخابات آمریکا و به قدرت رسیدن غیر متصور ترامپ را شاید بتوان برنده شدن در قرعه‌کشی بخت‌آزمایی و رسیدن به جایزه بزرگ لاتاری برای مجاهدین تلقی کرد.

مجاهدین خلق فرقه رجوی در امریکاتظاهرات مجاهدین در برابر کاخ سفید، ۱۱ نوامبر ۲۰۱۳

ضمن قبول این اصل که «در سیاست تقریبا هیچ رویدادی اتفاقی نیست»، رسیدن مجاهدین به «جایزه بزرگ»، نه در نتیجه محاسبه دقیق آنها از سود و زیان یک طرح و یا اطلاع از تحولات پشت صحنه سیاست واشنگتن، و یا مرتبط بودن با حلقه‌های پنهان قدرت در جهان،  که در حاشیه تلاش برای استفاده از صحنه حیرت‌انگیز سیاست داخلی آمریکا و بهره برداری تبلیغاتی از نام‌ها و عنوان‌های کسانی قرار دارد که در گذشته مقامی داشتند.

به این منظور مجاهدین دعوتنامه‌های نان و آبدار خود را برای شماری بازنشستگان دولتی و یا انتخابی، از چپ میانه (اعضای حزب دمکرات)، تا راست افراطی از (حزب جمهوری‌خواه) بعلاوه شماری از افسران بازنشسته نیروهای مسلح و کارکنان امنیتی (روسای سابق سیا و اف بی آی) روانه ساختند.

طی یک گردش پیش‌بینی نشده در وضعیت داخلی آمریکا، ناگهان شماری از بازنشسته‌های مورد دعوت قرار گرفته که پیشتر در مقابل دریافت وجه، به شانه گرفتن تابلو‌های تبلیغاتی مجاهدین را پذیرفته بودند، خود را در قدرت و قلب دولت آمریکا یافتند.

روابط اوباما با مجاهدین خلق

دولت اوباما طی چهار سال نخست استقرار در کاخ سفید سیاست «استفاده ابزاری از مجاهدین خلق» را که دولت بوش اختیار کرده بود (افشاگری پیرامون مراکز هسته‌ای جمهوری اسلامی در سال ۲۰۰۲ از زبان مجاهدین)، با هدف اعمال فشار سیاسی علیه جمهوری اسلامی ادامه داد.

طی دور دوم رییس جمهوری، و به دنبال دریافت نشانه‌های مثبت از تهران، طی مذاکرات محرمانه نمایندگان وزارت خارجه آمریکا و کاخ سفید با فرستاد گان جمهوری اسلامی، و روشن شدن «آمادگی مشروط» تهران برای متوقف ساختن برنامه دست یافتن به ظرفیت ساخت بمب اتمی، اوباما سیاست «حمایت و تقویت دولت تهران» را، با هدف تغییر تدریجی حکومت و مستقر ساختن دولتی معتدل در تهران، جانشین سیاست « اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی» ساخت.

یکی از نتایج تغییر سیاست اوباما در قبال حکومت اسلامی تهران، منزوی ساختن سیاسی و رسانه‌ای تمام شاخه‌های اپوزیسیون و مسدود ساختن مسیرهای ارتباط نمایندگان آنها با دولت‌های قدرت‌های بزرگ بود.

رسانه‌های فارسی زبان پر بیننده و پر شنوده خارج از ایران، که با هزینه قدرت‌های بزرگ غربی اداره می‌شوند مسئولیت رسانه‌ای اجرای این سیاست و برنامه به بازی نگرفتن و منزوی ساختن اپوزیسیون (بخصوص مشروطه‌خواهان و مجاهدین) را به صورت هدایت شده ولی نامحسوس، بر عهده داشته‌اند.

اندکی پیش از تغییر سیاست واشنگتن در رابطه با حکومت ایران، هیلاری کلینتون وزیر خارجه وقت آمریکا، روز ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۱۲ نام مجاهدین خلق را از لیست تروریست‌ها خارج ساخت و مجاهدین تحت نام «شورای ملی مقاومت» دفتر کوچک خود را در واشنگتن به امید رونق یافتن در آینده، رسمیت دادند.

در سال ۱۹۹۷ و زمان رییس جمهوری بیل کلینتون، و به عنوان دستمزد به خوشرویی‌های محمد خاتمی و سیاست «تنش‌زدایی او در مناسبات خارجی»،  نام مجاهدین در لیست گروه‌های تروریست قرار داده شده بود.

مجاهدین خلق طی دور دوم رییس جمهوری اوباما با مسدود دیدن راه تماس با دولت آمریکا، با وجود دو بار اخراج از فرانسه و حتی زندانی شدن مریم رجوی در آن کشور، کارهای تبلیغاتی و روابط عمومی خود را در پاریس افزایش داده، و به منظور کسب اعتبار تبلیغاتی، ضمن جمع‌آوری شمار بزرگی شرکت کننده (از هفتاد و دو ملت) در تظاهرات پاریس، تعدادی چهره‌های شناخته را نیز برای سخنرانی و اعلام پشتیبانی از خودعوت کردند.

سخنرانان خوش اقبال

در لیست میهمانان مجاهدین در پاریس نام‌های عرب، اروپایی و آمریکایی، از هر دو حزب سیاسی بزرگ آن کشور، بعلاوه مسئولان بازنشسته امنیتی و جاسوسی، همچنین افسران پایان خدمت یافته دیده می‌شوند.

جان بولتون لابی مزدوران مجاهدین خلق فرقه رجویجان بولتون در برابر سازمان ملل با مجاهدین تظاهرکننده صحبت می‌کند، نیویورک، ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۱

شاید بحث‌انگیزترین میهمان سال جاری گردهمایی مجاهدین در پاریس ترکی فیصل، رییس سابق سازمان اطلاعات عربستان سعودی، و خبرسازترین موضوع اجتماع، مطرح ساختن مرگ مسعود رجوی بود.

بجز محمود عباس رییس دولت خود گردان فلسطین، برنارد کوشنر وزیر خارجه و فرانسوا فیون در زمان رییس جمهوری سرکوزی، و شماری آمریکایی نیز در پاریس حضور یافتند.

جیمز ولسی و پورتر گاس دو رییس پیشین سازمان سیا نیز از جمله دعوت شدگان به گردهمایی مجاهدین در پاریس بودند که اولی در دولت بیل کلینتون به مدت دو سال خدمت کرد و دومی در دولت اول جورج بوش. دیگر دعوت شدگان لوئیس جی. فری مدیرکل سابق اف‌بی‌آی، تام ریچ وزیر امنیت ملی در دولت جورج بوش، مایکل بی. موکاسی دادستان کل سابق و ژنرال جیمز جونز اولین مشاور امنیت ملی در دوره باراک اوباما.

ادوارد رندل، فرماندار پیشین ایالت پنسیلوانیا آمریکا نیز که به نفع خروج نام مجاهدین از «فهرست گروه‌های تروریستی» فعالیت داشت در همایش‌ طرفداران این سازمان سخنرانی کرد و دریافت مبلغ ۲۰هزار دلار به عنوان «حق سخنرانی» به نفع این سازمان را نیز تأیید کرده است.

اگر حضور شاهزاده ترکی فیصل در پاریس  و لو دادن موضوع مرگ مسعود رجوی در طول روزهای برگزاری اجتماع مجاهدین خبرساز بود، حضور سه میهمان آمریکایی دیگر، رودی جولیانی شهردار پیشین نیویروک، نیوت گنگریچ رییس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در کنار جان بولتون نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل، زمانی خبرساز شد که پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون قطعیت یافت.

سه چهره یاد شده و شماری از نزدیکان آنها از جمله کسانی هستند که انتظار می‌رود در دولت ترامپ به شغل‌های کلیدی برسند.

تغییر لباس به سرعت شعبده‌بازها

سازمان مجاهدین خلق یک سازمان «تروریستی مارکسیست – لنینیست» و «اسلام‌گرا» معرفی می‌شود که مشخصه اول را با حنیف نژاد داشت، دومی را با تقی شهرام و هویت پررنگ‌تر اسلامی را، با موسی خیابانی و مسعود رجوی. سازمان مجاهدین و بازوی سیاسی آن که «شورای ملی مقاومت» نامیده می‌شود با مریم رجوی، آمیزه‌ای پیچیده از هر سه مشخصه را دارا است.

در گذشته، شاید به استثنای دوره‌ای که حنیف نژاد و شهرام آن را هدایت می‌کردند، سازمان همیشه تقاضای بازار را برای عرضه کالا مقدم بر هر مولفه دیگری شمرده است.

با این پیش‌فرض که اسلام‌گرایی، بدون جمهوری اسلامی نیز در ایران دارای خریدار است، مجاهدین بعد از به اصطلاح ترک فعالیت‌های تروریستی، منحل ساختن مبارزه مسلحانه و تعطیل «ارتش آزادیبخش» نیروهای خود را به جای سرود خواندن پادگانی برای نوحه‌خوانی و ترتیب دادن موزیکال سینه‌زنی تمرین و آرایش می‌دهند.

https://youtu.be/XTetmKUO4eo

نوحه‌خوانی و سینه‌زنی ظاهرا نیاز بازار داخلی را برای توجیه داشتن باورهای مذهبی نزد مجاهدین تامین می‌کند، اما، برای جلب حمایت خارجی، بخصوص از دولت تاجرپیشه‌ای مانند ترامپ، آنها نیازمند داشتن کالای بهتری هستند.

بدون شک کسانی مانند جولیانی، گینگریج و بولتون، در داخل و حتی خارج از گروه همکاران رسمی دونالد ترامپ، می‌توانند برای مجاهدین سرپل‌های ارتباطی مناسبی باشند.

اما، برای ساختن پل‌ها، تامین هدف‌های بزرگتر، و طرف معامله شدن با دولت تازه واشنگتن، تکیه بر آشنایی و داشتن روابط کاری با سه مشاور ترامپ کافی نیست؛ ترامپ تاجری است که پیش از معامله، کیفیت کالا و بهای مناسب آن را با هم می‌سنجد و در بازار، عرضه‌کننده‌های دیگر نیز، از جمله جمهوری اسلامی، خود را برای فروش عرضه خواهند کرد.

 *** 

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27352

مریم رجوی: جولیانی به من گفت که ترامپ می خواد بشکن بزنه 

 Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsایران قلم، دوازدهم نوامبر ۲۰۱۶:… در هر صورت محض اطلاع  مریم رجوی به یادآوری می کنیم که ” بشکن زدن ” که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی و جنابعالی به رقص عربی هم مشغول شود، باز هم آبی برای فرقه مجاهدین گرم نخواهد شد. در بهترین وضعیت شما از یک مزدور  و آلت دست … 

Rudi Giuliani with Maryam Rajavi

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

لینک به منبع

مریم رجوی: جولیانی به من گفت که ترامپ می خواد  بشکن بزنه

این همه صدام حسین در ” جوار خاک میهن ” برایتان بشگن زد ، به جایی رسیدید که الان از فرنگ به جایی برسید؟

فرقه مجاهدین خلق  تا  قبل از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مدعی بود خانم هیلاری کلینتون برنده این انتخابات و رئیس جمهور آینده این کشور خواهد بود و در وصفش نوشته بود که کلینتون لباس تروریستی را از تن ما در آورد. خودتان بخوانید:

” … انچه که کابینه احتمالى هیلرى کلینتون را از تمام دولتهاى امریکا در بعد از انقلاب ۵٧ ایران، متمایز میکند پتانسیل تاثیرپذیرى آن در جهت ارتقاء روابطش با مقاومت و اپوزیسیون دمکراتیک مردم ایران است. چنین رویکردى به مقاومت مردمى، بیش از هر سیاست فرضى دیگر امریکا، به ورود کیفى عنصر اجتماعى در صحنه ایران و تسریع سرنگونى رژیم کمک خواهد کرد. ورود به حیطه ممنوعه ایجاد و ارتقاء روابط رسمى با مقاومت مردم ایران- “نا خواسته”، در روز ٢٨ سپتامبر ٢٠١٢ توسط خود خانم کلینتون با خارج کردن مقاومت از لیست تروریستى کلید خورد. از این زاویه، کابینه احتمالى کلینتون داراى بهترین شناخت تاریخى، آمادگى ذهنى، و قدرت تصمیم گیرى براى اتخاذ “به خواسته” چنین سیاست مسئول و راه گشایانه در قبال مردم و مقاومت ایران میباشد. تبیین چنین سیاستى توسط اولین زن رئیس جمهور امریکا در قبال اپوزیسیون ایران که توسط یک زن رهبرى میشود از ویژگى هاى تاریخى چنین سیاستى میباشد… “

http://aftabkaran.com/maghale.php?id=5834

حتما خواندید و ملاحظه کردید که فرقه مجاهدین چه می گفته است، اما درست ۲۴ ساعت بعد از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهری آمریکا  و پیروزی دونالد ترامپ  در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای ، مریم رجوی مدعی شد که جولیانی عزیز به وی گفته است که ترامپ می خواهد برایش بشگن بزند. حتما تعجب می کنید. اما ماجرا چیست؟ باز رسانه های وابسته به فرقه مجاهدین به نقل از فاکس نیوز و جولیانی شهردار سابق نیویورک نوشته اند:

” شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در یکی از میان برنامه های تبلیغاتی امروز صبح خود گفت:« ایران مفاد توافق هسته ای را نقض کرده است. براساس گزارش سازمان ملل متحد، ایران از حد مشخص شده برای ذخایر اب سنگین خود فراتر رفته است.  در هیمن حال شهردار سابق نیویورک گفت ترامپ می تواند به سادگی یک بشکن زدن ، برجام را باطل کند.”

http://aftabkaran.com/akhbar.php?id=32220

در هر صورت محض اطلاع  مریم رجوی به یادآوری می کنیم که ” بشکن زدن ” که چیزی نیست، اگر ترامپ ، با دست های خودش صدام حسین را از قبر در بیاورد و به همراه ترکی فیصل و جولیانی و جنابعالی به رقص عربی هم مشغول شود، باز هم آبی برای فرقه مجاهدین گرم نخواهد شد. در بهترین وضعیت شما از یک مزدور  و آلت دست دون پایه فراتر نخواهید رفت. در ضمن   فراموش نکنید که ” مرحوم مسعود رجوی ” را هم برای این رقص بشکن زنی زنده کنید. خوب نیست شما به تنهایی در این رقص بشکن زنی با نامحرم مشارکت داشته باشید. نکته آخر: شما این همه صدام حسین در ” جوار خاک میهن ” برایتان بشگن زد ، به جایی رسیدید که الان از فرنگ به جایی برسید؟

Massoud Rajavi and Saddam HussainThe Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانی

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27088

مردم در شناخت باند رجوی ودوستان تروریست اش ، اشتباه نمی کردند! 

رجوی و تروریستهای سوریهحمید تبریزی، ایران قلم، دوازدهم اکتبر ۲۰۱۶:… بموجب این طرح شیادانه است که عربستان وترکیه آن کارها را میکنند و تروریست های رنگارنگ به نیابت ازطرف آمریکا در کشورهای عمدتا اسلامی به جهاد مقدس؟! مشغول اند که سوریائی درخواست کننده ی تجاوز آمریکا به سوریه، دراین مجموعه قرار دارد!! باند رجوی هم این نوع درخواست ها را سالیان زیادی است که دارد والبته بجای طرح صریح آن، مدام به غرب هشدار میدهد که تحریم های این سلطه گران … 

رجوی و تروریستهای سوریهآرزوی محال!

لینک به منبع

مردم در شناخت باند رجوی ودوستان تروریست اش ، اشتباه نمی کردند!

با تشکر از حمید تبریزی  ـ ۱۹/۰۷/۱۳۹۵

طی خبری که رسانه ای خبری باند رجوی منتشر شده، آمده است :

” مخالفان سوری خواستار دخالت یکجانبه آمریکا برای نجات حلب شدند – ” بسمه قضمانی، عضو هیئت عالیمذاکرات سوریه روز یکشنبه ۹ اکتبر در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «الحدث» خواستار دخالت یکجانبه آمریکا برایمنع روسیه از بمباران غیر نظامیان حلب شد. قضمانی گفت: تعامل سیاسی ودیپلماتیک سوری‌ها با روسیه برایحل بحران سوریه، دیگر به نقطه پایانی خود رسیده و بی نتیجه است “.

اینکه تاکنون ودرکدام مقطع تاریخی نیروهای نظامی آمریکا ” نجات بخش ” شده اند، ماندیده ونشنیده ایم وآنچه از عملکرد نیروهای مسلح این کشور سراغ داریم، حمله ی مستقیم وغیر مستقیم به حدود ۵۰ کشور جهان است واینک این سیاست های تجاوزکارانه خود را به شکل جنگ های نیابتی نشان میدهد واوباما که درظاهر مبتکر این نوع جنگ هاست، با این استدلال که هرچه سرباز آمریکائی کشته نشود وهرچه بودجه ی آمریکائی کمتری مصرف شود، بنفع آمریکاست!

بموجب این طرح شیادانه است که عربستان وترکیه آن کارها را میکنند و تروریست های رنگارنگ به نیابت ازطرف آمریکا در کشورهای عمدتا اسلامی به جهاد مقدس؟! مشغول اند که سوریائی درخواست کننده ی تجاوز آمریکا به سوریه، دراین مجموعه قرار دارد!!

باند رجوی هم این نوع درخواست ها را سالیان زیادی است که دارد والبته بجای طرح صریح آن، مدام به غرب هشدار میدهد که تحریم های این سلطه گران برعلیه مردم ایران ، کافی نبوده واین کارها دردایره ی ” مماشات ” قرار دارند ووچون این چنین است، لابد دنیای تجاوزگر غرب راهی جز حمله ی نظامی به ایران ندارد!!

اینها راست راستکی ازآمریکا میخواهند که بخاطر تصرف قسمتی ازخاک سوریه و … ، شانس اش را دریک جنگ اتمی امتحان کند والبته نتیجه اش هم برای این آدم کشان مهم نیست.

خاصه اینکه میدانیم که سران روسیه آنقدر عقب نشینی هایی دربرابر آمریکا داشته که گنجایش بیشتری برای ادامه ی آن ندارد و درمیان انتخاب منافع ملی خود و تسلیم شدن به آمریکا گیر کرده اند که منطقی تراست که دربرابرش مقاومت کنند که بدون مقاومت هم بلایی بدتر ازآن برسرش میآید وبنابراین روسیه، سوریه، ایران ودیگر متحدان سوریه، راهی جز مقاومت ندارند وواضح تر اینکه محکوم به مقاومت هستند!

درادامه:

” روسیه شامگاه شنبه ۸ اکتبر، پیش‌نویس قطعنامه ارائه شده به شورای امنیت سازمان ملل متحد از سویفرانسه و اسپانیا برای آتش‌بس در حلب سوریه را وتو کرد. ۱۱ کشور به این پیش‌نویس رای دادند، ۲ کشورمخالفت کردند و ۲ کشور رای ممتنع دادند. وتوی روسیه هم ضربه‌ای تمام کننده برای پیش‌نویس بود “.

یعنی میفرمائید روسیه راهی غیر ازاین داشت ؟

آیا دیوانه شده بود که این قطع نامه ی قلدرانه را تایید کرده و به سلطه گران ونوکران تکفیری واخوانی اش این امکان را دهد که لیبی دیگری را درسوریه بسازند؟!

اگر روسیه باین قطعنامه که راه تجاوز قانونی به سوریه را میگشود رای میداد دراصل به امنیت ملی خود خیانت کرده بود که این بار برخلاف گذشته ها نکرد!

چرا که میدانیم تمامی این گربه رقصانی ها اشغال خود روسیه وسپس چین را هدف نهائی خود قرار داده است!!

وایضا:

” پس از رای گیری بر سر پیش‌نویس قطعنامه، نمانیده بریتانیا در شورای امنیت، به شدت از موضع روسیه انتقادکرد و گفت که وتوی روسیه تکرار همان «ننگی»‌است که روسیه در سیاست‌هایش انجام می‌دهد. او خطاب بهنماینده روسیه که رئیس دوره‌ای شورای امنیت است گفت:‌ به خاطر وتو نمی‌توانم از تو تشکر کنم“.

اگر این نماینده ی نزدیک ترین متحد آمریکای متجاوز ، ازکار روسیه بخاطر وتو دفاع میکرد، معلوم میشد که روسیه این بار هم مانند دوران لیبی اشتباه کرده وچون چنین نشده ، کارش درست بوده و نماینده ی نوچه ی تجاوزگر اصلی طبیعی است نمیتواند ونباید از دستگاه دیپلماتیک روسیه – که این بار به هدف زده – تشکر کند!

وزیر خارجه ای که برای فریب روسیه ونجات گماشتگانش درسوریه به روسیه رفته بود و تیرش به خطا رفت چنین گفته است:

” پیش از رای گیری، جان مارک ایرلوت وزیر امور خارجه فرانسه، در سخنانی در جلسه شورای امنیت گفت کهوضعیت حلب، روی محک قرار دارد. او گفت: اگر اکنون اقدامی نکنیم، جهان برای همیشه حلب را از دست خواهدداد“.

شما مدت هاست که اقدام کرده اید، آقای نماینده ی جنگ طلبان فرانسه !

اتفاقا این فرانسه ی دموکرات؟! با این مسئولین بی استخوان وبی رگش ، نقش مهمی دربهم زدن اوضاع سوریه داشت همانطور که نقش بی بدیل اش درویرانی لیبی را مشاهده کرده ایم!

بنظر می رسد که نسل های جدید سیاستمداران غرب درقد وقواره ژنرال دوگل وحتی چرچیل هم نیستند که درمواردی با جاه طلبی های آمریکا موافقت نکنند!

یادمان هست ویا خوانده ایم که دردهه ی ۷۰ میلادی وزمانی که روشن شد که طلا دیگر پشتوانه ی دلار آمریکائی نیست، ژنرال دوگل به آمریکا پیشنهاد کرد که دلارها راازفرانسه پس گرفته و بجایش طلا بدهد که آمریکا نتوانست ومجبور به به اعلام ضمنی بی پشتوانگی دلارهایش شد و پشتوانه ی آنرا نفت عربستان معرفی کرد!!

فرانسه که استعمارگر لیبی و سوریه بود، حالا هم دل ازاین هوای نفسانی نکشیده و با مشاهده ی امیال پلید وهمسویی برادر بزرگتر زورگویش ، فرصت طرح چنین موضوعی را بوسیله ی سیاستمداران خریداری شده اش یافته است!

راست آنست که یکی از دالیل ذلت اروپا که دراصل پدر بزرگ آمریکا بوده، وجود چنین سیاستمداران بی رگ واستخوان بوده واروپا مدت هاست که قادر به اعمال سیاست های مستقل ومنطبق برمنافع ملی واقعی خود نیست واین امر بردیگر مردم جهان هم گران درمیآید!

ونیز:

” او ادامه داد: شورای امنیت باید خواستار توقف بمباران حلب و ورود کمک‌های بشردوستانه شود. آن‌چه درسوریه روی می‌دهد، تکرار نسل‌کشی است. او گفت رئیس نظام سوریه و متحدانش، با تروریسم مبارزه نمی‌کنند،بلکه آن را تقویت می‌کنند هرکس در کنار نظامی بایستد که مردمش را می‌کشد، باید پیامدهایش را تحمل کند.نباید عاملان جنایت‌‌های جنگی در سوریه از مجازات در امان بمانند “.

خود افشایی بهتر ازاین نمیشد!

سه چهارم مردم حلب درقسمتی ازاین شهر تاریخی زندگی میکنند که دردست ارتش سوریه است واین وزیر خارجه ی محترم به موشک باران قسمت اعظم مردم حلب که توسط این گروه های تحت حمایت غرب، عربستان وشرکا وهمچنین ترکیه قرار دارد اعتراضی ندارد واهمیتی به کشته شدن این قسمت ازمردم سوریه نداده وشاید هم آنرا حقوق بشری میداند!

اما وقتی همین تروریست های عامل غرب و … که مردم قسمت شرقی بعنوان اقلیت مردم حلب را به گروگان گرفته اند ووظیفه ی ارتش قانونی هرکشور دفع این گروگان گیری و تصرف اراضی کشورش میباشد ، مورد هدف قرار میگیرند، صدای وا حقوق بشری این نقض کنندگان اصلی حقوق بشر اینگونه درمیآید!

خوب زعمای قوم!

چرا لقمه را ازپشت سر بردهان میگذارید وبجای آن به این دست نشاندگان ودست پرورده های خود نمیگویید که از گروگان گیری مردم منصرف شده وبگذارند کمک های غذائی به آنها برسد؟!

مگر مسئول سازمان ملل متحد درامور سوریه به آنها نگفت که درحالی با سلاح هایشان شرق حلب را تخلیه کنند که او هم درکنار انها حرکت میکند؟!

این تضمین مهم کافی نیست ویا شما ها قصد دل کندن ازاین تروریست ها را ندارید؟!

با خروج این تروریست ها از شرق حلب ، مگر اسد وروسیه دیوانه شده اند که آنجا را بمباران کنند واصلا برای چه باید بمباران کنند؟!

بمباران ها برای قطع آتش موشک ها وخمپاره های تروریست هاست وچون این تروریست ها خود را درمیان مردم انداخته اند، مردم نیز مسلما تلفاتی خواهند داشت که جلوگیری ازآن برعهده ی موسسین وپشتیبانان غربی این تروریست ها هستند وتنها آنها وظیفه دارند که این شتر بربالای کوه نشانده ی خود را پایین آورند!!

خواننده ی محترم!

شما میزان عدالت درجهان ونحوه ی اجرای آن توسط سلطه گران را ملاحظه میفرمایید؟!

آیا شما صحبتی دردفاع ازاکثریت مردم سوریه را که با انواع موشک های اهدائی غرب وتوسط این تروریست ها و آدم خواران متشکل از اقصی نقاط جهان از سردمداران اروپای متمدن ملاحظه میفرمائید؟!

بفرض که اسد آدم کشی مینماید ولی آیا با قطع این کمک های سخاوتمندانه به تروریست ها ، مجوزی برای آدم کشی خواهد داشت ویا این کشتار های فرضی هزینه های گزافی برای اسد وحکومت سوریه ومتحدانش دربر خواهد داشته واورا به زیر خواهد کشید؟!

حمید تبریزی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25733

حلب بسوی آزادی ومریم رجوی سرگرم عزاداری پنهان ! 

 رجوی و تروریستهای سوریهنوید، ایران قلم، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۶:… توجه شود که شهر حلب ومردمانش توسط تکفیری های عمدتا خارجی وبا کمک های وسیع عربستان، ترکیه، قطر و روسای غربی آنها اشغال شده وچیزی که دراین شهر جریان داشته، کشتار مردم بوده بدست این گروه های آدمخوار وویرانی ای که آنها برجا گذاشته اند و دراین میان اگر مقاومتی توسط مردم حلب جریان داشته، این مقاومت نمیتوانسته برعلیه ارتش ملی کشور خودش باشد که قصد … 

رجوی و تروریستهای سوریهنگاهی به دیپلماسی تروریستها. اوباشان قداره کش

لینک به منبع

حلب بسوی آزادی ومریم رجوی سرگرم عزاداری پنهان !

(ارسال شده توسط آقای نوید ـ با تشکر از ایشان)

خبر زیر که ابدا از منابع جمهوری اسلامی نیست، نشان دهنده ی آزادی قریب الوقوع حلب ازدست نیروهای خارجی وافتادن امورش بدست حکومت قانونی آن کشور که رئیس جمهورش گفته برای برگزاری انتخابات زود رس واجرای تمام وکمال قانون اساسی آمادگی لازم را دارد، میباشد:

” با حمایت هواپیماهای روسیه آغاز یورش نهائی برای آزاد سازی شهر حلب – منابع خبری منطقه، از حمله گسترده ارتش سوریه به شهر حلب برای آزاد سازی کامل و پاکسازی آن از نیروهای داعش خبر داده اند. گفته می شود هواپیماهای روسی مستقر در سوریه در این حمله ارتش سوریه را حمایت می کنند. نبرد در اطراف شهر حلب بشدت جریان دارد و کار در حومه غربی حلب به جنگ و گریز کشیده است.

سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان درباره همین جنگ روز گذشته گفت: جنگ در حلب جنگ استراتژیک در سوریه است. این درحالی است که واحدهای شبه نظامی حزب الله لبنان و واحدهائی از سپاه قدس نیز در این نبرد حضور دارند. پیش از آغاز این عملیات وزیر دفاع روسیه به بشار اسد توصیه کرده بود که از هر نظر واحدهای زمینی سوریه را آماده دفاع از بخش هائی کنند که در جنگ حلب آزاد می شود، زیر در غیر اینطورت حملات هوایی بی فایده خواهد بود “ .

اما درطرف دیگر قضیه ، باند رجوی وسخنگوی علنی آن مریم رجوی است که میکوشد قضیه را بصورت وارونه جلوه داده ونگذارد عزاداری اش برای این مسئله، در دید عموم قرار گیرد!

وبسایت های این باند نوشته اند:

” نمایشگاه حلب قهرمان در تجلیل از مقاومت مردم سوریه – شنبه شب ۲۲خرداد ۱۳۹۵ (۱۱ژوئن)، در شب همبستگی با مقاومت سوریه، مریم رجوی همراه با هیئتی از مسئولان و شخصیت‌های اپوزیسیون سوریه، از نمایشگاه حلب قهرمان دیدن کردند. در این نمایشگاه تصاویر ۵ سال مقاومت شجاعانه مردم سوریه از یکسو و فجایع تکاندهنده و جنایتهای رژیم ایران و همپیمانان آن در این کشور و نیز تابلوهای نقاشی از مقاومت مردم سوریه، در معرض بازدید قرار گرفت. مریم رجوی در این نمایشگاه، دسته گلهایی را نثار نماد شهیدان مقاومت سوریه کرد و در مقابل نماد کشته شدگان ۹ شهر جنگ‌زده سوریه ادای احترام نمود “.

توجه شود که شهر حلب ومردمانش توسط تکفیری های عمدتا خارجی وبا کمک های وسیع عربستان، ترکیه، قطر و روسای غربی آنها اشغال شده وچیزی که دراین شهر جریان داشته، کشتار مردم بوده بدست این گروه های آدمخوار وویرانی ای که آنها برجا گذاشته اند و دراین میان اگر مقاومتی توسط مردم حلب جریان داشته، این مقاومت نمیتوانسته برعلیه ارتش ملی کشور خودش باشد که قصد آزاد سازی آنجا را داشت وبدون کمک متحدان منطقه ای وجهانی خود، قادر به آزاد سازی آ ن نبود.

ونیز:

” مریم رجوی در این نمایشگاه طی سخنانی خطاب به هیئت سوری گفت: دیدن این تصاویر در هر بیننده‌ای دو نوع احساس بر می‌انگیزد: از یک طرف اندوهی که قلب را می‌فشارد و از طرف دیگر افتخار و تحسین نسبت به این همه مقاومت و این همه پایداری.اشک و اندوه به‌خاطر این تصاویر شوکه‌کننده، خونهای ریخته شده و استعدادهای پرپرشده. به‌خاطر اشک‌ها و ناله‌های یتیمان و چهره‌های داغدار مادران آنها… “.

یعنی قبول کنیم این خانم با قساوت قلبی بی نظیری که دارد و این قساوت را درجریان کردکشی و خفه کردن ، عقیم نمودن و… تعداد قابل توجهی اززنان تحت اسارت باند رجوی ، میتواند احساس اندوه کند؟!

او ممکن است که دربرابر ازدست دادن قسمتی ازقلمرو شخصی اش ( جاه ومقام، ثروت و ….) احساس اندوه کند، اما درمورد مصائب مردم چنین احساسی نخواهد داشت و عملکردش هم چنین نشان میدهد!!

افتخار وتحسینی که دراین خانم سر حرمسرادار مسعود رجوی برانگیخته شده ، چیزی جز فرونشستن عطش انتقامی نیست که او همواره درمورد مردمی دارد که مسعود رجوی را برسمیت نمیشناسند!

اوکسی نیست که ازناله ی یتیمان وچهره های داغدار مادران اندوهگین شود که اگر اینطور بود، به سوگلی اولیه وشوهر بعدی اش مسعود رجوی کمک نمیکرد که آن بساط افسانه ای لعب ولهب را باگرفتن فرزندان اعضای سازمان ازپدر ومادر ودک کردن آنها به نقاط دوردست وتحمیل این هجران بزرگ به والدین کودکان و…، هرچه گسترده تر پهن کند!!

ظن قالب آنست که این خانم بهمراه دوستان سوریائی خود، خطر آزاد شدن حلب را درک کرده وبخاطر جلوگیری از آگاهی مردم از سوزش وعزاداری های درونیش، این نمایشگاه ها را برپا میدارد تادرکنار پنهان نمودن این سوزش خود، اسرای کمپ لیبرتی و آلبانی را هم فریفته تا بتواند تسلط شیطانی خود براین تیره بختان تاریخ معاصر ایران را مستدام تر دارد!

نوید

*** 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25657

صحبت از چه رمزی وکدام جاودانگی برای باند رجوی است؟! 

 Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsایران قلم، بیستم ژوئن ۲۰۱۶:… وقتی صحبت از استحاله ی یک جریان سیاسی – نظامی کشور بنام مجاهدین خلق است ، موصوف کردن این جریان به ماندگاری و …، چه صیغه ای میتواند باشد، من عقلم بجایی نمی رسد و لازم است که دراین مورد، خود مصادره کنندگان سازمان توضیح دهند! واینکه طبق کدامین دلیل ومدرک، فرقه ی رجوی که مصادره کننده واستحاله گر سازمان مجاهدین ، هرروز که میگذرد قوی تر میشود ، کار  … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟

لینک به منبع

صحبت از چه رمزی وکدام جاودانگی برای باند رجوی است؟!

ارسال شذه توسط آقای حمید تبریزی ـ با تشکر از ایشان ۳۰/۰۳/۱۳۹۵

“سرسخن ” ( سر مقاله) ی رسانه ی اصلی رجوی ” رمز جاودانگی “ نام دارد که بدون توسل به مقدمه، مستقیما وارد مطلب شده و نگاهی به این نوشته میاندازیم.

درابتدای این سرمقاله آمده است:

” «اصالت» و «صلاحیت» بنیان‌گذاران مجاهدین را در ماندگاری نسلی می‌توان دید که از خود به‌یادگار گذاشته‌اند. .. تصادفی نیست که یک جریان مخالف، زیر «بی‌سابقه‌ترین سرکوب فاشیستی معاصر» و «بیشترین مساعدت بین‌المللی ممکن به دشمنانش» هرروز قوی‌تر از قبل بیرون می‌آید، ولی یک قدرت حاکم با دارا بودن «امکانات رسمی»، «ثروتی بی‌حساب» و «بالاترین حمایت‌های بین‌المللی از سوی غارتگران نفتی»، هرروز متشت‌تر در مسیر ریزش و فروپاشی می‌غلتد “.

وقتی صحبت از استحاله ی یک جریان سیاسی – نظامی کشور بنام مجاهدین خلق است ، موصوف کردن این جریان به ماندگاری و …، چه صیغه ای میتواند باشد، من عقلم بجایی نمی رسد و لازم است که دراین مورد، خود مصادره کنندگان سازمان توضیح دهند!

واینکه طبق کدامین دلیل ومدرک، فرقه ی رجوی که مصادره کننده واستحاله گر سازمان مجاهدین ، هرروز که میگذرد قوی تر میشود ، کار ” سعدی ” است که بررسی آنرا به ” عاقلان ” سپرده است!!

غارتگران نفتی چه حمایتی ازمردم ودولت ایران کرده اند؟

آیا جز این ست که درسربزنگاه ها، ایران راازدسترسی به ارز حاصل ازفروش آنها که میتوانست کمک به توسعه ی کشور واقلا جلوگیری از خوابیدن کارخانه های موجود باشد ، محروم کرده اند؟!

اگر این ظلم ها وخیانت ها ، حمایت همه جانبه محسوب شود، پس کارشکنی وعدم حمایت چیست؟

آیا براستی وقت آن رسیده است که فرهنگستان زبان ایران ، به بررسی مجدد واژه ها پرداخته و آنها را طوری تعریف کند که باادبیات خاص رجوی همخوانی داشته باشد؟؟!!

درادامه:

” چهل و چهار سال بعدازآن سحرگاه خونین که در انگاره تفکر جلادان حاکم، این‌طور انتظار می‌رف…به‌این‌ترتیب در آن بر خاک افتادن‌ها، ارزش‌هایی عقیدتی و سنن مبارزاتی برخاست که سرآغازی نوین در تاریخ آزادی مردم ما شد. سنت «فدای بی چشمداشت برای مردم» و «وفای به آرمان آزادی به هر قیمت»، سرچشمه رودی شد که این جنبش را در برابر ضربات و سختی‌های سهمگین راه، بیمه و «شکست‌ناپذیر» ساخت… “.

اولا این فدا کردن، یک خونریزی یک طرفه ایست که مدام ازطرف اعضای فریب خورده بسوی رهبری خودشیفته بنام مسعود رجوی ادامه داشته وما هرگز وفای بی چشمداشت را ازسوی این رهبر حقیر و کوتوله ی سیاسی که شرایط زمانی ومکانی بنفع اوو عامل مهم موفقیت اش بود ، ندیده وسراغ نداشته ایم وبرعکس آنچه بوده جذب یک طرفه وخودخواهانه ای بوده که بنفع رجوی ادامه داشته ودارد وراست آنست که این بیمه شدن به قیمت ازدست رفتن محتوای سازمانی شد که بنیانگذارانش باوجود صداقت ستودنی ، آنرا بوجود آورده بودند که البته زندگی نادرستی این خط مشی را اقلا در کشوری بنام ایران ، به اثبات رسانید!!

ضمنا توضیح نداده اید که مقام وموقعیت رجوی دراین فدا شدن ها وایثار چه بوده است!

اقامت در قصرهای افسانه ای، استفاده ازامکانات رفاهی شاهانه، تصاحب صدها زن متعلق به رفقای خود، هم سفرگی با صدام و …، چرا باید وفا و فدا شدن باشد وعکس آن صادق نباشد؟!

نکند میخواهید بگویید که رجوی با انجام این کارها – که چاره ای درانجام ندادنشان نداشت؟؟! – فداکاری کرده و سپس دچار شماتت وجدان میشد وزجری را تحمل میکرد که حکم فدا شدن وصداقت وایثار داشت؟؟!!

همچنین:

” … حل تضاد واقعی و پرداخت قیمت از خود به‌خصوص در نقطه رهبری آن جریان است که یک جنبش را «متحد» یا «متشتت» می‌سازد…”.

اولا ، وجود رهبر بلا منازع در سازمانی، حتما به معنی قدرت و انسجام منطقی صفوف آن نیست وچه بسا که از برکت !! قحط الرجالی ویا عقب ماندگی تاریخی آن باشد!

ثانیا، جداشدن نزدیک نصف یک جریان سیاسی ازاین نوع رهبر ، بمعنی تشتت اگر نیست پس چیست؟!

بخصوص اینکه باید درنظر گیریم که جدائی ازفرقه ی رجوی ، شبیه جدایی های معمولا محترمانه ای نیست که در سازمان های سیاسی نرمال وکم وبیش معتقد به خرد جمعی ، انجام میگیرد!

جدائی ازباند رجوی که شما عادت کرده اید کماکان آنرا سازمان مجاهدین خلق بنامید، ممکن است درمواقعی به قیمت جان عامل تمام شود و اگر این جدا شونده عامل خوش شانسی باشد، میداند که همواره باید درانتظار لجن پراکنی های مداوم برعلیه خود باشد!!

حمید تبریزی

*** 

همچنین:

مصاحبه سبحانی با سیاوش رستار آخرین فرد جداشده از مجاهدین در آلبانی ـ قسمت چهارم

 ایران قلم، بیست و چهارم فوریه ۲۰۱۶:… سازمان مجاهدین خودتون میدونید که با دجالیتهای خاص خودش و نشستهایی که مسعود رجوی می گذاشت، کتمان یکسری حقایق را میکرد ولی توی محفلهای درونی خب من مهرداد بهره وند رو دیدم که بنگال و اتیش زد اومدم بعدشم یخه شو گرفتم و گفتم مهرداد ببین تواین بنگال و اتیش زدی وسایلهای ما توی آن بود
محمد حسین سبحانی، ایران قلم، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۶:… در زندان ابوغریب ما با هم در بند ۲ بودیم، او خاطره هایی از برادر کوچکتر من که او هم در زندان قزل حصار در حبس بود، داشت و گفتگو با او برایم دوست داشتنی بود و یاد برادرم حسین را برایم زنده می کرد. یک روز حمید رضا از من پرسید، محمد تو اگر
محمد حسین سبحانی، ایران قلم، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۵:… در مبارزه مسالمت آمیز و پرهیز از خشونت، رهبران اولین قربانیان هستند و فدای هزاران میشوند، اما در استراتژی “خشونت و ترور”، رهبران هزاران نفر را قربانی میکنند، و خود را به اروپا وخانه های امن میرسانند …
و در این بستر فرقه ها بطور خودجوش و آتودینامیک محصولات ایدئولوژیک و سیاسی و فرهنگی خود را تولید و پرورش می دهند، که بعد ها این محصولات تبدیل به” ویژگی های” یک فرقه می شوند و در فرقه به عنوان “روش ومنش” نهادینه می شوند. یکی از ویژگی های برجسته فرقه ها “عدم تحمل و ظرفیت انتقاد پذیری

رجوی ها! دندان روی جگر بگذارید و پرت و پلا نگویید! (+ تلاش رجوی برای رد گم کردن)اhttp://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27575http://iran-interlink.org/wordpressfa/?feed=rss2Iran Interlink.exposing Mojahedin Khalq,Rajavi cult,Massoud Rajavi, Maryam Rajaviافشای مزدوری مسعود و مریم رجوی و سازمان مجاهدین خلق ایران و نامهای مستعار همچون شورای ملی مقاومت ایران

Source:

به سفارش مدیر روشنایی

تصمیم ترامپ درباره«برجام»احتمالا جمعه اعلام می‎شود

عدم گنجاندن سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در برنامه روز پنجشنبه کاخ سفید، این فرض را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code