صفحه اصلی / فرق و ادیان / خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟! (+ غلط های زیادی از باند رجوی)ا

خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟! (+ غلط های زیادی از باند رجوی)ا

خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟! (+ غلط های زیادی از باند رجوی)ا

 Maryam Rajavi terrorist syriaانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  اگر تشکیلات مربوط به سید المحدثین دارای وزنی بود، میتوانستیم آنرا درکنار رژیم عربستان، القاعده، داعش و …، به عنوان بزرگترین فتنه ی جهان اسلام بدانیم که توانش چنین اجازه ای را به ما نمیدهد . اما به عنوان بچه مرشد های فتنه گران جهان اسلام چرا! سایر موارد و اتهامات وارده در یک محکمه ی عادلانه مطرح … 

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویبیگاری محمد سید المحدثین از رهبران پرنفوذ مجاهدین و مسئول کمیسیون سیاسی شورای ملی مقاومت در اورسوراواز مقر مریم رجوی در پاریس

خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟!

لینک به منبع

باند رجوی که جسارتی درتکذیب یا رد اعلام خبر به شدت برنامه ریزی شده ی مرگ مسعود رجوی توسط ترکی الفیصل درجریان همایش خیمه شب بازی چند ماه پیش مریم را ندارد، درگرماگرم این بحران تشکیلاتی خود ، برای فرافکنی به سوریه خبرنگار می فرستد و درحد وسع کم اش درامور داخلی یک کشور مسلمان و جبهه ی نخستین دربرابر اسرائیل، مداخله میکند وبه تبلیغ بنفع تروریست ها پرداخته و  این درزمانی است که این لقب را به دیگران داده واز تروریسم اعلام برائت میکند!

خلاصه اینکه زمانی دست به این کارهای غیر متعارف میزند که دراین تشکل ضد مردمی و مستبد، جریان شلم شوربا برقرار است!

خبر مربوط به این مسئله به صورت  ” گزارش سیمای آزادی از شهر پایدار حلب و مصاحبه با دو تن از معلمان این شهر درباره مداخلات و جنایات عوامل اعزامی رژیم ” دررسانه های این باند جاعل منتشر شد وطی ان آورده شده است :

” عبدالکافی الحمدو: ما در شهر قدیمی حلب هستیم و می‌خواهیم در این باره که چه‌طو ر (رژیم) ایران و روسیه در سوریه دخالت می‌کنند و وضعیت را وخیم‌تر می‌کنند. (رژیم) ایران از روز اول در این جنگ علیه مردم سوریه شریک بوده و بشار اسد یک عروسک خیمه‌شب‌بازی در دستان آنهاست. (البته رژیم) ایران همواره در جنگ‌ها همین کار را انجام می‌دهد “.
دررد دروغ بودن اظهارات این فرد همین بس که میخواهد وانمود کند که بشار اسد بعنوان یک رئیس جمهور ازبیرون از مرزها به مردم سوریه تحمیل شده که ابدا منطبق با واقعیات سوریه درعرض این چند دهه ی گذشته نیست وراستتر آنست که رژیم بشار اسد همچنان یک رژیم قانونی درسوریه است که دارای اعتبار لازم جهانی بوده وکرسی کشور سوریه درسازمان ملل متحد ، به نماینده ی این رژیم سپرده شده است.

دخالت های ایران وروسیه بر علیه جنگ تجاوزکارانه وتروریستی علیه روسیه با دعوت دولت قانونی این کشور بوده وازجنس دخالت هایی نیست که امپریالیزم و دوستان منطقه ای اش، با نیرنگ وحیله ، درامور سوریه میکنند!

ونیز:

وسام زرقا: مثلاً الآن نبردی جریانست و آنها تلاش دارند محاصره را سخت‌تر کنند و نیروهایی از عراق به اینجا آمده‌اند؛ آنها برای این کار از (رژیم) ایران پول می‌گیرند. با استدلال‌های دروغین مذهبی آنها را متقاعد به جنگیدن در اینجا کرده‌اند. آنها چنین ادعاهایی و (در عوض) درد و رنج فقر و جنگ در خارج از کشورشان را بر (مردمشان) تحمیل می‌کنند. از جنگ با مردمی که در پی آزادی خود هستند، چه چیزی عایدشان می‌شود “؟
وظیفه ی هردولت قانونی به چنگ آوردن اراضی اشغال شده ی آن کشور است واگر حضور قانونی نیروهایی ازکشورهای دیگر ، مورد اعتراض است، چرا اعتراضی به حضور غیر قانونی واشغالگرانه ی نیروهای خارجی دیگر وجود ندارد؟

آیا این ۶۰ هزار تویوتای ژاپنی، با پول مردم سوریه بدست داعش داده شد تا عراق وسوریه را به خاک وخون بکشد وداعش ومشابهین اش همان مردم سوریه است؟؟!!

بازهم:

عبدالکافی: این کار همیشگی (رژیم) ایران است: صادر کردن مشکلاتش به خارج از مرزهای کشور تا مردم مشکلات سیاسی، اقتصادی و سرکوب (حاکمیت) خودشان را فراموش کنند. آنها می‌خواهند همین سرکوب را بر (مردم) سوریه اعمال کنند که سال‌ها تحت سرکوب و نوعی بردگی (حکومت) اسد و خانواده‌اش بوده‌اند که وابستگی بسیاری به (رژیم) ایران دارند “.

آیا این رژیم ایران بود که با تجهیز این تکفیری های حاضر شده از۷۲ ملت را بجان خاک وجان ومال وناموس مردم سوریه بیاندازد تا بتواند به صدور بحران دست بزند؟!

آیا این مصاحبه شونده چیزی درمقابل این دروغگویی دریافت کرده ویاخود ازعوامل تکفیری ها و سلطه گران خارجی است و یا اساسا باند رجوی این شخص را به طور خلق الساعه ای تراشیده است؟!

درادامه:

” ویسما: امیدواریم مردم ایران نیز به آزادی خودشان برسند و چنین افرادی که فقط در پی منافع خودشان هستند بر آنها حکومت نکنند. همه ملت‌ها باید با هم دوست باشند “.
ممنون از لطف تان!

اما بهتر است که ابتدا خودتان را ازاشغال نیروهای وابسته آزاد کنید وبه آسایش که رسیدید، به فکر ما  باشید. ما صاحب بزرگترین نهضت های یکصد ساله ی جهان اسلام، قادریم که منافع خود را تشخیص داده و آزادی های لازم را به دست آوریم.

فعلا وضع ما بهتر از شماست وما مشغول غصه خوردن برای شما هستیم وشما فعلا وظیفه ای درمورد اندیشیدن به آزادی ما ندارید!

نوید

غلط های زیادی از باند رجوی!

لینک به منبع

فرقه ی رجوی که سرنوشت اش تجربه ی شکست های پی درپی ناشی ازدوری ازمردم و نداشتن تحلیل درست ازواقعیات است ، به هردری میزند تا با اعلام وجود ، این شکست ها را از منظر اعضای درمانده واسیر خود دورنگه دارد ودراین راستاست که پیشنهادات بی تناسب با وزن وقد و قواره اش میدهد.

پیشنهاد خنده دار اخیر این فرقه ی منحط ، ” اپوزیسیون ایران خواستار اخراج تهران از همکاری اسلامی شد “!

مشروح خبر مربوط ، به استناد رسانه های این گروه مافیایی چنین است:

” … محمد سید المحدثین رئیس کمیسیون خارجی  شورای ملی مقاومت ایران  گفت، در نامه‌ای به کمیته اجرایی وزرای این سازمان که دیروز در جده جلسه داشتند فرستاده است و شلیک موشک به‌سمت مکه مکرمه قبلگاه ۱.۷میلیارد مسلمان را محکوم کرده و گفته است این کار به‌دستور خامنه‌ای و تحت نظارت  نیروی قدس  صورت گرفته و بار دیگر ثابت می‌کند که رژیم آخوندی حاکم بر ایران از ارتکاب هر جنایت و هتک حرمت، حمله و فتنه‌گری علیه کشورهای عربی و اسلامی دست برنمی‌دارد “.

هیچ دلیل ومدرکی برای پرتاب شدن این موشک توسط ایران وجود ندارد وایران اساسا منافعی دراین کار ندارد . برای تحلیل درست دراین مورد باید دنبال کسی رفت که به دنبال تشدید جنگ های فرقه ای درمنطقه و زمینه سازی برای ایجاد خاورمیانه ی بزرگ است که ایران ابدا چنین چیزی را نمیخواهد و برعلیه آنست وبنابراین این کار میتواند ازکسانی مانند خود حکومت عربستان که بحران بزرگ یمن را هم درکنار امیال خبیث اش درمورد خاورمیانه ی بزرگ وتوسعه ی جنگ فرقه ای یدک می کشد ، سرزند ویا کسان دیگری که در این عرصه ها با عربستان همسو هستند!!

ایران عضو مهم جامعه ی کشورهای اسلامی است و اخراج آن ازاین مجمع کار ساده ای نیست و ازطرف دیگر باند رجوی یک سازمان سیاسی نیست و تنها یک باند مافیایی میباشد وکسی دردنیا یک باند مافیایی را به عنوان یک جریان اپوزیسیون به حساب نمی آورد!

اساسا استفاده ی کشورها از یک اپوزیسیون ، با پایگاه اجتماعی آن مرتبط است وباند رجوی که نام بی مسمای سازمان مجاهدین را یدک می کشد ، مشمول این قاعده نمی شود!!

بازهم:

” سیدالمحدثین افزود در نامه‌ای که فرستاده و نسخه‌ای از آن به ”الشرق“ رسیده است: خواستار آن شد که این جلسه برای مقابله با بزرگترین فتنه عصرکنونی در جهان اسلام با اخراج رژیم ایران از سازمان همکاری اسلامی نقش خود را به بهترین صورت ایفاء کند. سید المحدثین اشاره کرد رژیم آخوندی در حمله به مقدسات اسلامی عادت کرده است. وی در نامه‌اش گفته است، در تاریخ معاصر کسی به بیت‌الله الحرام حمله نکرده بود، به این حد که … “.

اگر تشکیلات مربوط به سید المحدثین دارای وزنی بود، میتوانستیم آنرا درکنار رژیم عربستان، القاعده، داعش و …، به عنوان بزرگترین فتنه ی جهان اسلام بدانیم که توانش چنین اجازه ای را به ما نمیدهد . اما به عنوان بچه مرشد های فتنه گران جهان اسلام چرا!

سایر موارد و اتهامات وارده در یک محکمه ی عادلانه مطرح وبه ثبوت نرسیده ودرسطح ادعاهای بی اساس باقی می ماند و باند رجوی، سودی ازاین اتهامات نمی برد جزاینکه دروسع خود برای اشاعه ی ایران هراسی مورد احتیاج سلطه گران کمکی بکند!

سعید

*** 

رجوی و تروریستهای سوریهحلب، صفحاتی از ننگ و جنایت! حمایت باندرجوی از یک جنایت جنگی آشکار

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبدبیاری باندرجوی در یک موقعیت استثنایی؛ در خانه سالمندان آبی برای عربستان گرم نخواهد شد! 

Maryam Rajavi terrorist syriaواکنش ها به خرسندی رجوی از کشتار مردم عراق

مسعود رجوی جیش العدل تروریسممسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27207

شما سرنوشت خود را با قرائت رجوی بوالهوس می نویسید! (+ بدترین اهانت ممکن را بر زنان روا داشتید) 

 Mojahedin Khalq Gladiators 2انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۶:… یعنی اینها که سررشته ی زندگی شان را ازدست داده بودند ، درشرایط بی اختیاری موجود ، باند رجوی را به کنار زده وبرخلاف آموزه های مسعود که درسلطه وتابعیت خلاصه میشد، دوباره مجاهد شده بودند وما اطلاعی از آن بدست نیآوردیم ویا خمپاره های مشکوک ذیشعور بوده و تنها به این فدا شده ها اصابت کردند ؟! اگر اینطور است … 

رجوی ها و بلایی که بر سر زنان فرقه آورده اند (قسمتهای اول و پایانی)

تعدادی از زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقنامه سرگشاده : مریم رجوی رهبر فرقه مجاهدین خلق بغایت ضد بشر و ضد زن است

شما سرنوشت خود را با قرائت رجوی بوالهوس می نویسید!

لینک به منبع

محمود نیشابوری که از پرنویسان فرقه ی رجوی است ، این بار – البته مثل همیشه – حرف حسابی برای گفتن نداشته که برای تامین معاش هم که شده ، مجبور بوده ترهاتی با عنوان ” ما سرنوشت را با دستان خودمان می نویسیم ” بنویسد وسایت های رجوی هم که این روزها واقعا حرف کم آورده اند، این نوشته را که خطاب به جان باختگان کمپ با ذلت تخلیه شده ی لیبرتی است ، با سرعت تمام منتشر کند !

او مینویسد :

” آنهایی که روزی پا در مسیر رزم گذاشتند و به ندای راه گوش فرا دادند. آنها که خود حماسه آفرینانی بی باک و ترس و بیم. حماسه پشتِ حماسه، کهکشان پشت کهکشان. فراز پشت فراز. و خالقان این اسطوره چه کسانی هستند؟ با کدام شورِعشقی رزمیدند و جاودان شدند “.

درجواب نیشابوری باید گفت که اینان بدون توجه به تفکر ریشه ای که نبود آن حاصل عدم مطالعه وبی تجربگی وشعار زدگی است، بجای توجه به این مسئله، خود را درشرایطی قرار دادند که بندی زندان اشرف ولیبرتی شده و فارغ ازاراده ی انسانی و درحالی که زمین گیر مفلوکی بیش نبودند، به خون درغلطیدند ونام این مرگ، مرگی بی افتخار ومفت است که متاسفانه ارزش توصیف و قلم فرسایی برله ندارد با توجه دقیق به اینکه ازکشته شدن این چنینی این هموطنان ، قلبی درد نگیرد.

درهرصورت، این نوع مرگ ها، جاودانگی نمیآورد وآنچه که نام دارد ، جان باختن بی اراده وخواست قلبی و در عین حال مظلومانه است.

همچنین:

” …شما راه و رسم مجاهدین را به اوج رساندید، و آن چه آفریدید ورای همه حماسه های تاریخ مقاومت است، و با وفای به پیمان، با فدای بیکران، در تاریخ ایران جاودانه شدید، سقف نویی در پرداخت بهاء آفریدید… “.

یعنی اینها که سررشته ی زندگی شان را ازدست داده بودند ، درشرایط بی اختیاری موجود ، باند رجوی را به کنار زده وبرخلاف آموزه های مسعود که درسلطه وتابعیت خلاصه میشد، دوباره مجاهد شده بودند وما اطلاعی از آن بدست نیآوردیم ویا خمپاره های مشکوک ذیشعور بوده و تنها به این فدا شده ها اصابت کردند ؟!

اگر اینطور است و اینها اینقدر فداکار ونترس بودند، چگونه موفق به نوشتن بیانیه ی انشعاب و اعلام جدایی ازباند رجوی وبازگشت به سازمان مجاهدین سابق را نشدند؟!

آخر مگر کسی که قرار است با علم واختیار جان خود را فدا کند، صدها برابر راحتتر وجسورتر ازدیگران میتواند عقاید خود را اعلام نموده وآنگاه بمیرد واگر مخاطبین شما چنین کاری کرده اند، موانع ایجاد شده برسر انتشار مواضع جدید این سی وچند نفر را توضیح دهید؟!!

چرا؟

برای اینکه ما کسی را نمی شناسیم که هم درباند رجوی باشد وهم مجاهد واقعی واگر اینها غیر ازآن بودند که ما سراغی ازوجود مادی شان نداریم ، نحوه ی این بازگشت را بما توضیح دهید!!

بنظر می رسد که این قربانیان جنون وجهل وخودکامگی رجوی که نتیجه ی این جنون عدم تخلیه ی بموقع عراق بود ، جان خود را بصورت غیر ارادی وغیر قابل افتخاری ازدست داده اند وبدبختانه نمیتوان این نوع انسان ها را به اوج برد وصفت های قهرمانانه ای برآنان نهاد!

تنها کاری که یک ناظر موشکاف میتواند درمورد این جان باختگان مسلوب الاراده بکند ، اظهار تاسف به سرنوشت تلخ آنهاست درکنار تسلیت عمیقی که به خانواده های داغدار این افراد باید گفت. همین!

سعید

اتفاقا شما رجوی ها، بدترین اهانت ممکن را بر زنان روا داشتید!

لینک به منبع

هدف نوشته ی سیروس مختاری که گرفتار در تئوری های غیر انسانی رجوی است ، هم تبلیغ مریم و برجسته کردن او درمقابل مسعودی که مرده ویا زنده است – که صلاح است خفته باشد – وهم پاشیدن خاک برچشم مردم تا ندانند که دراین تشکیلات مخوف برمحوریت مسعود رجوی که خانم رجوی تنها مرید او محسوب میشد ، بر سر زنان چه آمده است!

او می نویسد:

۳۰″ مهر روز انتخاب اصلح تاریخی زن ایرانی است زنی که تا دیروز بنا به جنسیتش دست دوم بود و امروز خود را یافته تا ثابت کند چیزی کمتر از مرد ندارد. ۳۰ مهر روز پالایش انسان از جنسیت نرینگی و خود بینی و فردیت بود. روزی بود که شِرکهای درونی خود را تصفیه کرد تا به مقام والای انسانی ارتقاء پیدا کند “.

آیا واقعا این طور بود؟!

اصل قضیه عبارت ازاین است که مسعود رجوی خودشیفته، انحصار طلب و دیکتاتور، در زمانی که فصل به فصل سازمان مجاهدین بنیانگذاری شده بدست حنیف نژاد ها را فارغ از ماهیت میکرده وبلکه به تشکل ضد سازمان اولیه تبدیل مینمود، برای رهائی از انتقاد همرزمان وهمردیفان سابق خود، به مریم رجوی ماموریت داد که زنان دیگر را دور خود جمع کرده وبا انحلال یکجانبه ی کمیته ی مرکزی ، خیال خود را ازهر آنچه که زمانی ” سانترالیزم دموکراتیک ” نام داشت راحت کند که متاسفانه چاپلوسی های مریم رجوی ودیگران، اورا در اجرای این نیت پلید موفق ساخت !

اما کار با تجرید و خفه کردن مردان هم ردیف وگاها باسوادتر ازرجوی ، باتمام نرسید و مسعود رجوی پس از برقراری مناسبات قبرستانی درتشکیلات ، به حد افراط ازاین زنان سوء استفاده های جسمی و جنسی فراوان برد و قصه های هزار ویک شب را دوباره زنده کرد!

حال این هموطن اسیر درافکار فرقوی چرا فکر میکند که زنان به آزادی رسیدند، بر کسی روشن نیست!

بلی این زنان آزاد بودند که هروقت رجوی اراده نمود وتمایل پیدا کرد، درخدمت کارهای غیر اخلاقی او قرار گیرند و تواما همراه مردان به بردگی جسمی مشغول شوند!

آیا با این وضع، زنان تشکیلات رجوی، ستم مضاعفی را تجربه نکردند؟!

سیروس مختاری به نوشته اش چنین ادامه می دهد:

” …اگرچه ۳۰ مهر، ارکان و پایه های بیت العنکبوت رژیم منحوس و ضد زن خمینی را بلرزه درآورد ولی عنصر فدا و رها را در زنان میهنمان آزاد و آموختند که میتوان در مقابل هیولای استبداد آخوندی مقاومت ، ایستادگی و مبارزه کرد “.

شما نام نداشتن اختیار ناموس وشرف را فدا ورها میدانید؟!

اگر این زنان بشدت ستم دیده، بموجب آموزش های مسعود و سرحرمسرادار ودلاله ی محبت اش مریم به این درجه ازرشادت نائل شدند که ظلم ستیز باشند ، میتوانستیم آثار این ظلم ستیزی را در وهله ی اول در اعتراض به بلعیده شدن سازمان توسط رجوی – که کاری سهل تر از مبارزه بارژیم است – مشاهده کنیم که نکردیم و ناگزیر به رد ادعاهای آقای مختاری میباشم!

همچنین:

” شعار میتوان و باید بانوی اول تاریخ مبارزاتی و انقلابی ایران زمین نشان داد که این خود یک شعار استراتژیک و تاریخیست که به مثابه تیر بر قلب دشمن زبون خواهد بود چرا که با این شعار انگیزه ها صیقل میخورند و انرژیها آزاد میشوند تا بتوان رژیم ضد بشری آخوندی را به چالش کشید و با آن تعیین و تکلیف کرد “.

یعنی مریم خانم ، سرآمد تمامی زنان مبارز تاریخ ایران است؟! وکسی هرگز دراین چند هزار سال تاریخ مکتوب ایران وجود نداشته است ؟!

پس نام چند تن از زنان انقلابی ایران را بشمارید و وجوه مشترک ایدئولوژی واخلاقی آنها را با مریم روشن سازید وآنگاه بگویید که مریم درکدام یک ازوجوه، سرآمد همه ی آنان بوده است؟!

اگر دلاله ی محبت بودن وسرشکنجه گر شدن – درمورد این یکی شکنجه ی سفید- ، مبارزه است ونام این افراد را میتوان مبارز گذاشت ، آنگاه حرف این آقا سیروس را باید بطور دربست قبول کرد وبه آموخته های خود درمورد خصلت انسان مبارز شک کرد وحتی آنرا به کناری گذاشت!!

اینکه چه انرژی وبرای کدام هدف آزاد شده ومفید به فایده گردیده، ظاهرا منظور این آقا آزاد شدن از قید وبند تربیت کودکان و … است تا این انرژی درجهت منزوی کردن هرچه بیشتر مردان که برای رجوی خطرناک تر از خود رژیم میتوانستند باشند ، مورد نظر است که البته خصلت عمیقا ضدانسانی آن – بر انسانی حتی با شعور زیر متوسط – روشن است!

دوباره:

” … مردم ایران پشتوانه عظیم تاریخی دارند که همان شورای ملی مقاومت و در رأس آن خانم رجویست که جهانیان را از این اعمال جنایتکارانه رژیم آگاه میسازد تا در قبال فاجعه های هولناک رخداده وادار به موضع گیری قاطع نماید. همانگونه که مریم رجوی فرمودند سر انجام رژیم ضربه ای از زنان خواهد خورد که به حسابشان نمی آورد “.

مسعود رجوی چطور؟ آیا دیگر او بعنوان مرشد اعظم مریم حضور ندارد که به ارشاد مرید اولش پرداخته و مدام چراغ راهنمای راهش باشد؟!

مگرمریم نگفته بود که بدون مسعود هیچ است؟!

آیا حالا ادعا دارد که به مقام مرشدی رسیده وتقلید وتابعیت ازرجوی ، محلی ازاعراب ندارد؟!

قصدتان ازتخریب مسعود وبه هیچ گرفتن تمام حرف هایی که درمقام به اولویت رساندن خودش گفته ومریم تایید نموده ، چیست؟!

میخواهید بگوییدکه به امام زمان خود اعتقادی ندارید دیگر؟! ومریم میتواند این نقش را ایفا نماید ویا به این تحلیل دست یافته اید که مسعود چرند میگفت و دیگر اورا بخاطر بی لیاقتی یا مرگش ، کنار گذاشته اید؟!

اطلاق صفت تعارف بار ” شیر خفته ” برمسعود رجوی ، نمیتواند جای مقام ملکوتی اورا که خودش به خودش نسبت میداد و مریم اولین کسی بود که این ادعاها را تایید وبا سرعت تمام درتشکیلات پخش میکرد، نمیگیرد وبنابراین راستش را بگویید تا ببینیم بر شماها ومسعود چه آمده است؟!

نوید

(پایان)

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی گلادیاتورهای حاج مسعود رجوی یا ربات های مرده متحرک

زنان_مجاهدین خلق_فرقه رجویخانم بتول سلطانی ( نفر دوم از سمت چپ) افشاگر سوء استفاده جنسی مسعود رجوی از زنان در تشکیلات مجاهدین ـ جلسه نقد و بررسی  استثمار زنان توسط اعضای سابق تشکیلات رجوی و افشای چهره مریم رجوی در روز جهانی زن ـ دوسلدورف ـ آلمان

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27054

پاتریک کندی گفته بود که از باند رجوی رشوه میگیرد! 

Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هشتم اکتبر ۲۰۱۶:…  باند رجوی برای لاپوشانی شکست خود جهت استقرار دائمی درعراق، علاوه بر قلم بدستان خود، خارجی ها را هم بخدمت میگیرد که آنها هم تایید کنند که انتقال اسرای رجوی به آلبانی و … منشا خیرات بزرگی بوده و موفقیت بی همتا برای رجوی هاست ! درکنار خانواده هایی که این اننتقال را به فال نیک گرفته وبه ابراز شادی پرداختند، باند رجوی هم میخواهد وانمود کند که او هم خوشحال … 

کریم قصیمکریم قصیم: تنها جرم من اعلام دستمزد پاتریک کندی با ذکر منبع بود

گزارش کمپ لیبرتی 6لابی های رجوی از جمله پاتریک کندی در اطلاعیه ای در سال ۲۰۱۵ از امریکا خواستند تا نفرات فرتوت در کمپ لیبرتی را بجای انتقال، مسلح کنند

لینک به منبع

پاتریک کندی گفته بود که از باند رجوی رشوه میگیرد!

باند رجوی برای لاپوشانی شکست خود جهت استقرار دائمی درعراق، علاوه بر قلم بدستان خود، خارجی ها را هم بخدمت میگیرد که آنها هم تایید کنند که انتقال اسرای رجوی به آلبانی و … منشا خیرات بزرگی بوده و موفقیت بی همتا برای رجوی هاست !

درکنار خانواده هایی که این اننتقال را به فال نیک گرفته وبه ابراز شادی پرداختند، باند رجوی هم میخواهد وانمود کند که او هم خوشحال است؟؟!!

دراینجا اجتماع نقیضین شده . بدان جهت که هم خانواده ها خوشحال اند و هم باند رجوی که خانواده ها را دشمن شماره یک خود معرفی میکرد!!!

حال آنکه منطق حکم میکند که یکی درست باشد وما چون خوشحالی خانواده ها را حضورا میبینیم، منطقا باید بپذیریم که رجوی ویا جانشین وکارکنان مخلص اش ماتم گرفته اند!!
خواننده ی محترم!

آیا فکر میکنید که صداقتی دراین کار رجوی ها وجود دارد؟!

باری !

پاتریک کندی هم که ازخانواده ی سوپر میلیارد ومعروف کندی هاست ، وارد این ماجرا شده وبر خوشحالی ناشی از شکست باند رجوی، صحه گذاشته است !!

این شخص در نشریه ی بشدت راستگرای هیل (نشریه کنگره آمریکا) مقاله ای با نام ” انتقال موفقیت‌آمیز مخالفان ایرانی از لیبرتی نشان از ارتقاء جایگاه مقاومت ایران دارد” نوشته وباند رجوی این مقاله ی سفارشی خود را به فارسی ترجمه کرده ودر رسانه هایش آورده است.

پاتریک کندی همان شخصی است که زمانی در یکی از نشست های بی پایان مریم رجوی حضور داشته وبنفع او وتشکیلات مافیایی اش سخنرانی کرده و درجواب سئوال خبرنگار دایر براخذ رشوه از سازمان مجاهدین؟! خلق گفته بود که من فقط ۱۴ هزار دلار گرفته ام و موقعیت آن سرهنگ جونز فرمانده آمریکائی رانداشتم که دویست هزار دلار دریافت کرد!!

در این نوشته آمده است:

” روز ۹ سپتامبر آخرین گروه مخالفان ایرانی مستقر در کمپ لیبرتی، عراق را به‌سمت اروپا ترک کردند. گرچه عملکرد جمعی جامعه بین‌المللی کند بود، ولی پیروزی نهایی در آن، نشان‌دهنده افزایش به‌رسمیت شناختن و حمایت از مقاومت ایران است “.

دروغ میگویی یانکی!

رهبران این تشکیلات تا گلوله ی آخرشان شلیک کردند تا نگذارند کسی از اسرایش ازلیبرتی جاکن شود که سرانجام براثر اعتراضات مداوم خانواده های این اسرا و تذکر جدی دولت عراق، مجبور به سر کشیدن جام زهری شدند که هرگز تلخ تر ازآن را تجربه نکرده بودند!

ثانیا، اگر این جریان مستبد ومفلوک جای پایی درایران داشت، این امر دردرجه ی اول باید دربین خانواده ها نمود پیدا میکرد که ما عملا دیدیم که درکنار به هیچ شمردگی اینها توسط مردم ایران، خانواده ها بیشترین خصومت را بارهبری این جریان گروگانگیر داشتند!

همچنین:

” … سازمان مجاهدین خلق سازمان‌یافته‌ترین جنبش سیاسی است که در پی (برقراری) یک نظام دموکراتیک است که توسط خانم مریم رجوی رهبری می‌شود. او یک برنامه ۱۰ ماده‌یی برای آینده ایران ارئه داده که شامل تعهد به (یک نظام) مبتنی بر جدایی دین و دولت، دموکراسی، عدم دخالت در کشورهای منطقه ، و حقوق زنان و اقلیت‌هاست. به بیان دیگر (این شورا) حامی تمام مواردی است که رژیم کنونی (حاکم بر) ایران، با آن مخالف است … “.

این دموکراسی وجدایی دین ازدولت و … ارزانی خودتان باشد واگر خواستید به ملت آمریکا هم بدهید!

ما عملا چیزی جز سوء استفاده ازدین وارتقای مقام مسعود رجوی شهوتران وهرزه، ازاین جریان سراغ نداریم و معلوم است که فرد یا افرادی که به چیزی اعتقاد ندارند، آنرا اجرا نخواهند کرد واین حرف ها ارزشی بمراتب پایین تر از ارزش وعده های سر خرمن دارد وکسی را نمی فریبد و اگر قرار است این حرف ها حسنی داشته باشند در این است که برثروت پاتریک کندی چیزی میافزاید ولاغیر!!
دموکراسی مورد نظر مریم درداخل تشکیلات مجاهدین سابق را هم دیده و فهمیدیم که طبق موازین این دموکراسی، چند هزار نفر درداخل تشکیلات به پیچ ومهره های مورد استفاده ی یک وتنها یک نفر – مسعود رجوی جنون قدرت- تبدیل می شوند!

یکی از لوازم دموکراسی برپایی انتخابات آزاد وآزادی بیان است که رجوی در طول این ۴۰ سال التزام عملی به آن نشان نداده و برعکس برضد تمام وکمال آن بوده و تشکیلات تحت آموزش ایده های مالیخولیایی او، چگونه میخواهند به چیزی که عادت نداشته عمل کنند وبرخلاف رویه ی خود کاری انجام دهد؟!

اگر منطق مرا نمی پذیرید ، خودتان این دموکراسی و عدم سوء استفاده ازمذهب درکار سیاسی را در تشکیلات خود عملی کنید و مرا درمورد این انتقادهایم به چالش جدی برگیرید!

وحید

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMassoud and Anne Khodabandeh: Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

مسعود رجوی مجاهدین خلق کشتار افراد گروگان گرفته شدهتصور برگزاری چنین جشن هایی ازطرف مریم، طبیعی است!

حامیان امریکایی ترویسم مجاهدین خلق فرقه رجویاظهارات مضحک کندی در اثبات حقانیت مجاهدین خلق (فرقه رجوی) سال ۲۰۱۴

هیچ کس از آنها یاد نکرد! ( در عوض، مراسم بزرگداشت برادر کندی و شهید نیسمان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26969

نگاهی به مصاحبه ی مریم رجوی با اسکای نیوزعربی – قسمت اول و پایانی

 انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، اول اکتبر ۲۰۱۶:… شما ازچه زمانی متوجه شدید که انتقال نیروهایتان به آلبانی مثمر ثمر بوده؟  اگر حسن نیتی درکارتان بود، چرا درمورد پافشاری هایتان درمورد نگه داشتن آنها درلیبرتی ادامه میدادید واگر غلط بود ، چرا این نظر غلط خود را مورد تحلیل وانتقاد قرار نداده اید؟ شما درعرض مدت کوتاهی گفته اید که انتقال بد وسپس خوب بوده است و آیا این نوع برخورد با سرنوشت اعضای نگون بخت،  مسخره آمیز وشارلاتان بازی … 

یادی از مرحوم منفور مسعود رجوی. جوار میهن و بر افروختن آتش ها بر کوهستان ها چه شد؟

سران عربستان سعود و وهابیت مسعود خدابندهIf you thought Iran’s mullahs were bad, try Saudi’s Wahhabis

خبر ویژه دیده بان 

نگاهی به مصاحبه ی مریم رجوی با تلویزیون اسکای نیوزعربی – قسمت اول

لینک به منبع

کسانی که اهل تحقیق ومطالعه باشند ، براین امر آگاهند که ارتجاع منطقه به سرپرستی حکومت مرتجع عربستان سعودی برای تحت فشار قرار دادن ایران، مدتهاست که ائتلاف خائنانه ای برعلیه ایران تشکیل داده و هرکاری را که می توانستند ومی توانند جهت جلوگیری از رشد ایران می کنند. حتی درراستای نقشه ی خاورمیانه ی بزرگ، می خواهند ایران را به کشورهای متعدد کم رمق تبدیل نمایند. عجیب است که با نام اسلام و زیرچتر آن می خواهند اسرائیل دست بازتری درتوسعه طلبی واشغالگری داشته باشد!

حرکات آنها درجهت به نتیجه نرسیدن مذاکرات مربوط به برجام آنقدر شدید وعلنی بود که احتیاج به توضیح زیادی ندارد وزمانی که متوجه شکست فعلا نسبی خود شدند، به دشمنی بیشتر با مردم ودولت ایران روی آوردند که همکاری در کاهش ارزش قیمت نفت یکی ازعمده ترین آنها بود تا بدینوسیله دولت ایران نتواند به وعده های انتخاباتی خود عمل کنند. آن ها دراین امر به غایت مذموم، ضررهای کلانی به خود زدند و مردم ایران را درتنگنای زیادی قرار داده تا ثابت کنند که مشکلات ایران غیر قابل حل است.

دراین میان ، فرقه ی رجوی که نخود هر آش است، به دنبال شکست های فضاحت بارش درنگه داشتن پادگان اشرف درعراق بالاخره به این ادراک رسید که دولت عراق تحمل اقامت طولانی آنها درکمپ لیبرتی را هم نخواهد داشت وآنها مجبور به ترک آنجا خواهد بود. بنابراین برهمکاریهای خود با این ائتلاف ضد مردمی وضد ایرانی اعراب افزوده و طی ماه های اخیر هژمونی عربستان را که خود تحت هژمونی نظام سلطه وتابعیت جهانی است ، بیشتر ازگذشته پذیرفته است!

یکی از نتایج این هژمونی پذیری ، گشاده دستی رسانه های مرتجع عربی در مصاحبه های تکراری ومداوم با مریم رجوی است که ضمن کلام بیشتر او و پر کردن جای خالی مسعود رجوی که به هر حال مجهول المکان وممنوع التصویر وصداست، اقدامی کرده باشد. البته که معلوم هم نیست این کار بدون روشن شدن سرنوشت مسعود رجوی تاثیری در برآمدن از باتلاق بزرگی که این باند گرفتار آنست خواهد داشت یا نه.

فعلا ظن غالب دربررسی این اقدامات شیوخ مرتجع منطقه آن ست که این دولت ها با اطلاع از نداشتن قدرت کافی برای تجزیه ی ایران، ازاین اهرم ها برای اعمال فشار موقت برایران استفاده می کند واز عمق و ابهت استراتژیکی برخوردار نیست.

احتمالا باند رجوی هم چنین فکر میکند ولی به عنوان یک غریق بیچاره به هروسیله ای متوسل میشود که ازگذشته هم چنین کرده است.

 درابتدای  مصاحبه ی طولانی وملال آور رجوی با (تلویزیون اسکای نیوز(عربی) ۳۱/۶/۹۵ – ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۶ ) آورده شده است:

” … گزارش مصور: مریم رجوی رئیس جمهور شورای ملی مقاومت ایران در پاریس، یک رهبر ایرانی است که با دو رژیم شاه و خمینی مبارزه کرده است و سازمان مجاهدین خلق را رهبری کرده است. مریم رجوی در تهران بدنیا آمده و در دانشگاه صنعتی شریف مهندسی معادن خوانده است. فعالیت های سیاسی اش را قبل از پیوستنش به سازمان مجاهدین خلق در گروههای دانشجویی مخالف رژیم شاه شروع کرده است وی در تظاهراتی که به سرنگونی رژیم شاه منجر شد شرکت داشته است ولی خیلی زود هدف رژیم جدید حاکم بر ایران شد. در اوایل دهه هشتاد سازمان کار نظامی اش علیه رژیم خمینی را شروع کرد و تشکیل شورای ملی مقاومت ایران اعلام شد و این شورا در سال ۱۹۹۳ مریم رجوی را بعنوان رئیس جمهور ایران در تبعید انتخاب کرد. … رجوی به احترام گذاشتن به دمکراسی در کشور و تضمین آزادیها و لغو مجازات اعدام و برابری کامل بین مرد و زن در کشورش فرا می خواند همچنین می خواهد که ایران خالی از سلاح اتمی باشد “.

از مبارزاتش با رژیم جمهوری اسلامی به حد کافی آگاهیم ولی به دوران شاه که می رسد، این موضوع را بیشتر ازهمه میدانیم که برادرش بعنوان یک عضو مجاهدین خلق درزندان شاه بوده وزمانی که این خانم ( مریم قجر عضدانلو) به ملاقات برادرش به زندان قصر و اوین می آمده ، با آرایش غلیظ ولباس های آنچنانی ظاهر میشده که مامورین زندان  شاه قادر به ترک چشم چرانی نبوده واین امر به مذاق زندانیان خوش نمی آمد و بارها مورد اعتراض تمامی زندانیان سیاسی – از هرگروه وبا هرعقیده ای- قرار داشت.

بلی ایرانی جماعت، معمولا بدون توجه به تعلقات ایدئولوژیک خود، کارهای غیر عرفی را نمی پسندند و دراین ساحت ها غیرتی تشریف دارند. دراینکه در جنبش های اعتراضی برعلیه شاه شرکت میکرده یا نه ،  چندان مهم نیست چراکه تمام ازدنیارفته ها ودرحال حیات ها و خود من هم دراین اعتراضات حضور داشتیم وحالا کسی به این خاطر تاجی برسرما نمی نهد و البته که این کار ممکن هم نیست.

اما ازانصاف نباید گذشت که این خانم یک کار کم نظیری هم انجام داد وآنهم شرکت در مسابقه ی انتخاب دختر شایسته ی ایران بود! این انتخاب حالا هم درجهان مرسوم است ولی کسی از ایران دراین مسابقات شرکت نمیکند.

آخر مگر میشود با نگاه به لباس وقد وبالای یک فرد، او را به عنوان شایسته ترین دختر ایران وجهان انتخاب کرد. هیئت ژوری این مراسم، علاوه بر بهره برداری های  احتمالی موضعی وموقتی ازاین دختران، پشتوانه ای برای شرکت های تبلیغاتی  با سوء استفاده ازاندام وحرکت وچهره ی این دختران فراهم می کنند. پس شایستگی دراین مسابقات ، عرضه ی اندام و لباس بود وکسی به میزان هوش و تحصیلات وانسانیت وعفت این دختران توجهی نداشت. بدین ترتیب ، دختر شایسته می بایست چنین فردی باشد و تو گویی که شایستگی به این سادگی است و عرصه های زندگی اجتماعی وفردی چیز دیگری لازم ندارد!!!

البته مریم رجوی دراین مورد خاص شایسته بود چراکه که این نوع شایستگی به درد مانکنی می خورد و ربطی به زندگی اکثریت قریب به تمام مردم نداشت ودردی از دردهای آنها را دوا نمی کرد وحداکثر میتوانستند سودی ازبابت تماشای عکسش که در مجله ی جوانان و غیره منتشر میشد، بدست آورند .

آیا اذعان دارید که این خانم درست درزمانی که ایران مورد تجاوز خارجی قرار گرفته بود و وابستگی های سیاسی خود را بطرف صفر میبرد و بنای کسب استقلال دردیگر عرصه ها را هم داشت،  به کار نظامی برعلیه کشورش پرداخت؟؟

درضمن نحوه ی انتخاب شورای ملی مقاومت سریعا پاشیده شده وتبدیل بقایای آن به زائده ی مسعود رجوی را میدانیم و با این آگاهی است که به اینگونه انتخاب شدن رئیس جمهور مریم، نمره میدهیم!!

صحبت به سلاح اتمی که می رسد، باین خانم میگویم که آیا میدانی که در زمان غیر ممکن بودن ریاست تو برایران، دیگران حق داشتن سلاح اتمی را به ایران نمی دهند و این کار به اراده ی شما بستگی ندارد؟

ایران میتواند سلاح اتمی هم تولید کند وآنهم درصورتی است که قدرتمندتر وخودکفاتر شده و اجماع ملی را دراین مورد داشته باشد که چنین نیست ودولت وملت به این کار رضایتی ندارند وشما چک بی محل ازطرف مردمی را که خود به صلاح خود نمی دانند سلاح اتمی بسازند، نکشید وبدانید که با عدم وجود شما هم تولید سلاح اتمی منتفی شده است وشما کالایی راندارید که دربازار مکاره ارائه داده وصاحب امتیازی گردید!

باری،  خانم مربوطه در این مصاحبه میگوید:

” مریم رجوی: … مردم ایران این را (این رژیم) را نمی خواهند و می خواهند که آنرا سرنگون کنند و مقاومت ایران وجود دارد که متشکل از نیروها و شخصیت های سیاسی است که از عقاید گوناگونی برخوردارند، از قومیت های گوناگون، البته نیروی محوری آن مجاهدین هستند، مجاهدین سازمان یافته ترین نیرو در این جنبش و این اپوزیسیون است، از استقبال گسترده مردم برخوردارند، … این سازمان و این مقاومت و این جنبش بدلیل پایگاه گسترده مردمی اش، بدلیل استقبال عمومی که از آن می شود، بدلیل اینکه جامعه ایران همانطوریکه گفتم ناراضی است و شرایطی مثل شرایط ۲۰۰۹ و قیام در ایران حاکم است، شرایط انفجاری جامعه است، یک حمایت سیاسی گسترده در پارلمان های جهان بعنوان آلترناتیو سیاسی رژیم دارد، جنبشی است که قدرت در واقع استقلال مالی اش را دارد، جنبشی است که برای آینده ایران طرح و برنامه هایش را دارد ازجمله طرح هایی برای آزادیها، برای برابریها، برای حقوق همه اقشار وطبقات. تا الان سیاست مماشات غرب بوده است که به کمک این رژیم استبداد مذهبی آمده است “.

شما شواهد ومدارک قابل ارائه ای برای این ادعایتان که ملت چه می خواهد ونمی خواهد، ندارید وبنابراین حرف مفت نزنید!

وانگهی ،  چرا تاکنون بشما نیآموخته اند که نخواستن مردم شرط لازم وکافی برای برانداختن یک حکومت نیست و امر سرنگونی  توام با نتوانستن حکومت محقق میشود!؟ چطور است که مثلا حکومت آمریکا با بیست درصد رای مردم باقی است؟!

برای اینکه میتواند حکومت کند وبا توسل به راهکارهایی ازبحران های دائمی زائده ی این سیستم بیرون آمده وخودرا حفظ کند!

ایکاش درس خود را بهتر میخواندید وبعنوان رئیس جمهور منتخب (؟؟!!) یک کشور بزرگی بنام ایران، اینقدر  احمقانه حرف نمی زدید و بعلاوه میدانستید که بحران های موجود درایران ، دردیگر کشورهای بزرگ وکوچک هم وجود دارد ودرجاهایی قدری هم بیشتر ولی آنها هنوز پابرجا هستند وشاید عمر من تو تا روز سرنگونی آنها کفاف ندهد.

به سیاست مماشات غرب که می رسیم، بیادت می آورم که ما بارها گفته ایم که اگر این مماشات ( نداشتن شرایط کافی برانداختن رژیم ) نبود، باید که به حمله ی نظامی دست می زدند که دیدیم فعلا مقبول ومقدور نیافتاده است!

همچنین:

” …همانطوریکه به شما گفتم مقاومتی هست که از استقبال این مردم برخوردار است وپایگاه جدی دارد …  برای اینکه ملاها خوب حس می کنند که این اون آلترناتیوی است که مردم در آن به خواسته هایشان می رسند، این مارک هایی که زده ، چونکه نتوانسته این جنبش را بصورت فیزیکی از بین ببره در نتیجه به یک شیطان سازی و به قول غربی ها شیطان سازی علیه این جنبش وبه عبارت ساده تر یک جنگ روانی علیه این جنبش براه انداخته است چون نتوانسته آنرا بی اعتبار کنه، بنابر این این مارک هایی که می زنند مارک هایی است که ساخته ملاهاست… ولی ما در بیست دادگاه همه آنرا باطل کردیم و همه دادگاهها رای دادند به اینکه در واقع این نام گذاری قبل از هر چیز غیرعقلانی بوده است “.

کور شود هرکه شاهد صحت این مدعای شما می باشد. خبری نیست خانم مکرمه ی معظمه!

این کالای بنجل تان به درد عربستانی می خورد که درباتلاق تجاوز به یمن گیر کرده و استفاده های موقت وازسر استیصال میتواند ازآن ببرد. شما خودتان نیروهای خود را باایزوله کردن ومقطوع النسل نمودن، بطور فیزیکی ازبین برده اید واحتیاجی به زحمت  “ملاها” (درس خوانده ها) نبود و ضمنا شما همواره فراموش کرده اید به سئوال ما درمورد ماهیت طبقاتی حکومت ایران جواب بدهید وثابت کنید که چیزی دراین مورد می دانید!!

مابارها ازشما خواسته ایم که ثابت کنید تمام “ملاها” ازیک منافع خاص دفاع میکنند وحکومت باتمام امکاناتش  صرفا وصرفا دراختیار آنهاست!!

ما در تبعیت از روند حرکت تاریخی هیچ ملتی ، چیزی بنام حکومت ” ملاها ” را نمیتوانیم هضم کنیم ودراین مورد ازشما خواسته ایم که بگویید کدام “ملا” ازچه جریانی حمایت میکند؟! همگی ازیک قشر وطبقه؟ اگر آری، نام این طبقه چیست؟!

یا برخلاف نظر شما دیدگاه ها وسلایق متلونی دراین مورد وجود دارد؟!

نگاهی به مصاحبه ی مریم رجوی با تلویزیون اسکای نیوز(عربی) – قسمت دوم و پایانی

لینک به منبع

دوباره:

” مریم رجوی: من فکر می کنم که این رژیم …بلحاظ رفع تحریم ها و اقتصادی هم آنچه که بدست آورده است اساسا تا الان خرج جنگ سوریه کرده است و برای حفظ بشار اسد در تنور جنگ سوریه ریخته است و تا آنجائیکه به مردم بر می گردد هیچ چیزی به آنها نرسیده است…”.

واگر این خرج محدود نسبتا کم را نکند ، مجبور خواهد بود که با ازدست رفتن سوریه، درمرزهای خودش ده ها برابر خرج کند وآیا شما این شیوه را دوست تر دارید؟!

در مورد ایران باید گفت با وجود اینکه هنوز وضع مردم دراین اوضاع بلبشوئی وکارشکنی های مختلف چندان بهبود نیافته ، اما بیمه ی همگانی اخیرا رسمیت یافته، ایجاد بنادر، خطوط راه آهن ، رسیدن به خودکفائی در تولید گندم و …، موفقیت های قابل توجهی برای کشور ومردمی است که ابرهای تیره ی جنگ بانتایج غیر قابل پیش بینی شده ای که بالای سرش بود که اگر کافی هم نباشد، باعنایت به مدت کوتاهی که دولت حاضر درمسند بوده، راه تنفس برای دولت وملت ایران بازتر شده و اوضاع من حیث المجموع نسبت به گذشته رضایتبخش است .

درادامه:

” … شما می دانید در واقع رژیم نیروهای دست نشانده اش در عراق زیاد بودند با اینحال نتوانست و فکر می کنم که قبل از هر چیز این یک شکست برای رژیم است چونکه خواسته اش این بود که بتواند اینها را در آنجا از بین ببرد چون شرایط جدیدی آغاز شده است بخصوص در رابطه با داخل ایران و تاثیرات مجاهدین در داخل ایران که داریم می بینیم این دوران جدید بنظر من برای رژیم بسیار بسیار بدتر خواهد بود و آثار آنرا خواهیم دید “.

شما ازچه زمانی متوجه شدید که انتقال نیروهایتان به آلبانی مثمر ثمر بوده؟

 اگر حسن نیتی درکارتان بود، چرا درمورد پافشاری هایتان درمورد نگه داشتن آنها درلیبرتی ادامه میدادید واگر غلط بود ، چرا این نظر غلط خود را مورد تحلیل وانتقاد قرار نداده اید؟

شما درعرض مدت کوتاهی گفته اید که انتقال بد وسپس خوب بوده است و آیا این نوع برخورد با سرنوشت اعضای نگون بخت،  مسخره آمیز وشارلاتان بازی نیست؟!

 دوباره:

” مریم رجوی: ایرانی که ما در واقع انتظار داریم، آرزو داریم و فکر میکنم در واقع خواسته مردم ایران اینه که در اون تمام آحاد مردم برابر باشند، از حقوق یکسان برخوردار باشن، آزادی، آزادی احزاب آزادی در واقع آزادیهای فردی در همه اقشار و طبقات تامین باشه، در اون برابری زن و مرد تضمین شده باشه. ما اعتقاد داریم که جامعه ای که میخواهد به دمکراسی و پیشرفت دست پیدا کنه باید حتما برابری زن و مرد بخصوص مشارکت فعال و برابر زنان در رهبری سیاسی اون جامعه وجود داشته باشه. ما به جدایی دین از دولت اعتقاد داریم برای ایران فردا (همچنین در واقع در ایران فردا اونی که حرف میزنه رای مردم و اونچه که از صندوقها در می آد ، یعنی انتخابات آزاد برای هر در واقع مرحله ای از مجلس موسسان تا سایر در واقع مراحل کار) و همچنین حقوق ملیتها، ملیتها از ملیتهای مختلف در ایران » کرد – لر- بلوچ – اهوازی در واقع و ترک و آذری « و یا پیروان ادیان مختلف باید از حقوق یکسان برخوردار باشند و اهل سنت همچنین و ما اعتقاد داریم که باید حقوق اونها، ‌حقوق در واقع ملیتها در خودمختاری داخلی در چارچوب یک ایران واحد و یکپارچه پاسخ داده بشه” .

آیا این برابری شبیه نحوه ی زندگی اعضای عادی  درمقایسه با نحوه ی زندگی شما ومسعود رجوی سابق؟! می باشد؟!

که مثلا شما درفرانسه ودرکاخی مجلل زندگی کنید با جاده ای زیر زمینی به پاریس و ساکنان وقت لیبرتی دربیابان لخت وعور ودرمعرض هر خمپاره ی مشکوکی که ممکن بود دست شما هم دراین مورد درکار باشد؟!

اعضای باند رجوی در بنگال ها بخوابند وزیر گرمای طاقت فرسای عراق به علف کندن و چاله کنی ها وپرکنی های بیمورد بپردازند وشما زیر خنکای دستگاه های تهویه ی خاص مرفهین و … به نقشه کشی برعلیه ایران واعضای خود بپردازید؟!

بعنوان اعضای شورای رهبری قصرها، پارک ها و دریاچه ی مخصوصی برای عیش وتفریح داشته باشید و اسرایی که فکر میکنند همرزم شما هستند، محروم ازاین امکانات باشند؟!
محل خوابتان دراعماق زمین طوری ساخته شود که دربرابر بمب اتمی هم  به همراه شوهر مجهول المکان و مشکوک الوجود آسوده بخوابید و وابستگان بداقبالتان با سنگ یک فلاخن ساده و یا باروت خمپاره ی ضعیف براحتی کشته وزخمی شوند؟!

فعلا مسائل جنسی و داشتن همسر وفرزند  وتناقضی که ازاین بابت بین شما و اعضای ساده وجود دارد، بماند!

به مسئله ی اقلیت ها ی قومی ومذهبی درتشکیلات شما که بپردازیم، وضع را مثل موارد بالا میبینیم.

ما ها حضورا ویا بصورت های دیگر دریافته ایم که هیچ آزادی خاصی برای  این گروه های ملی یا مذهبی وجود ندارد.

بعضی ازآنها با شرط مجاهد نبودن وپیوستن به ارتشی که فکر میکردند آزادیبخش هست، بشما گفته بودند که مجبور به  پیروی از عقاید وایدئولوژی سازمان نیستید و شماها ضمن پذیرفتن محیلانه ای این خواست آنها، بعد اززمان کوتاه دبه آورده وگفتید که مراسم باید یکسان شود وآنها با زبانی سخن بگویند که شما میگویید وما این مسئله را بعنوان یک قومیت غیر فارس ، درمکالمات تلفنی با اسرای شما دریافته ایم و دیده ایم که نمیتوانند بزبان مادری سخن بگویند!!

جدا شده ها ازشما ، موقع مکالمه با زبان مادری خود، دچار تپق زدن ولکنت زبان میشوند واین امر بخاطر ممنوعیت استعمال زبان مادری بوده  چرا که میبایست بازبان مادری رجوی سخن بگویند!!!

آیا این رفتارها را نادرست میدانید ؟ اگر جواب مثبت است، بموجب کدام تحلیل و انتقاد ازخود این تغییر مشی را باطلاع دیگران – حتی اعضای گرفتار و بی اراده ی خود – رسانده اید؟؟!!

یک دروغ ویا یک آرزوی دست نیافتنی:

” … امیدوارم و امیدوارم که ما بتونیم از این نقطه به بعد بخصوص کشورهای منطقه رو فرابخوانیم به یک سیاست قاطع جلوی رژیم چون که دمکراسی در ایران و آزادی برای مردم ایران یک ضرورت صلح و درواقع آرامش برای منطقه هم است و من فکر می کنم قاطعیت جلوی این رژیم یکی از ابتدایی ترین و ضروری ترین قدمهاست ولی تا الان اینجوری نبوده “.

یعنی شما ازعربستان و دیگر گاوان شیرده و مستبد ومرتجع آمریکا میخواهید به برقراری دموکراسی درایران کمک کنند؟!

این کار که با گروه خونی آنها نمیخواند عزیز برادر!

آیا همان دموکراسی را طالب اید که درتشکیلات تان ساری وجاری بود؟!

مشکل اینجاست که اغلب مردم ایران این نوع دموکراسی را نمی پسندند وحتی از آن تنفر شدیدی دارند!!

بازهم:

” مریم رجوی: مقاومت ایران و مردم ایران خواهان صلح، برادری و همزیستی با همه کشورهای برادر و عرب و مسلمان منطقه هستند. زن ستیزی ویژگی برجسته در واقع بنیادگراها و ملاهای حاکم بر ایران است، ما بعنوان اولین قربانیان آن بودیم. بنابرین ما بیشترین انگیزه را داریم برای برقراری صلح، امنیت و برابری، بنابراین من تاکید می کنم که ما اعتقاد داریم که زنان نیروی تغییر هستند، زنان در صف مقدم مقابله با بنیادگرایی و استبداد دینی هستند “.

شما که فعلا دارید نقش نوکری وجاسوسی را برای این همسایگان بازی میکنید ، البته که نمی توانید بگویید که بعدها پدرتان را درخواهیم آورد!

اما کارکردتان درمورد زنان ، آنقدر سیاه است که بنفع تان بود که حرفی دراین مورد نمی زدید!

شما وهمسر بلاتکیف تان، ، اقلا ۶۰۰نفر از زن های دوستان وهمرزمان رجوی را از شوهر وکودکان شان جدا کرده و دراختیار استفاده ی جنسی وبردگی و  دستگاه شخصیت کشی رجوی قرار دادید!!

آیا با دیگر مردم ایران هم میخواهید چنین کنید؟!

اوکه تا چندی پیش عواطف مادری را ضد ارزش میدانست، با وقاحت خاص خود میگوید:

” …  من هم یادگرفته ام که درحالیکه عواطف مادری هست ولی عواطفی هست که بالاتر از اونه و اونم اینکه همه مادرها در جامعه ایران و در کل منطقه می خواهند امکان داشته باشند که بتوانند با بچه هایشان یک دنیای در واقع آرامشی داشته باشند…”.

با توجه به موارد ذکر شده درمورد زنان ، نمیخواهم دراین مورد حرف بیشتری مطرح کنم واین یکی را به سعدی می سپارم واوهم لابد خواهد گفت که ” عاقلان دانند “!

صابر

*** 

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultآیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

***

همچنین:

ماه عسل باند رجوی با سعودیها و… ، پایانی تلخ خواهد داشت!

سیروس غضنفریانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هشتم اوت ۲۰۱۵:…  کار اینقدر برای این گروه مافیایی سخت بوده که درمواردی نوشته های خود را با ملاحظه ی گاف دادن های بزرگ ازصفحات اینترنت برداشتند! غافل ازآنکه آن قسمت از مردم هوشیار ونکته سنج، این نوشته ها را کپی کرده وحفظ نموده ان

مجاهدین خلق، منظر سازمان، دیدگاه منتقدین (مصاحبه با سیروس غضنفری)

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، هفتم ژوئن ۲۰۱۵:…  اگر به سایت ها ی این فرقه مراجعه کنی سه مورد خواهی دید : اولی، اخبار است که اساساً با درستی ونادرستی آن کاری فعلا ندارم. دومی ، مواضع شان درمورد خانواده است که با انواع مختلف بنمایش میگذارند. به عنوان مثال دیدگاه مسعود رجوی درباره خانواده ،با

فرار اعضا یا شکستن حصارها

سیروس غضنفریسیروس غضنفری، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، نوزدهم می ۲۰۱۵:…  چند روز پیش مطلع شدیم که دو تن از اعضای ناراضی و بستوه آمده سازمان در اقدامی شجاعانه موفق به فرار از کمپ ترانزیت شده اند ضمن تبریک صمیمانه به این دوستان آرزومندیم تحولات و اتفاقات مبارک و چشمگیر

خبر نگار رجوی در حلب چه میکند؟! (+ غلط های زیادی از باند رجوی)اhttp://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27335http://iran-interlink.org/wordpressfa/?feed=rss2Iran Interlink.exposing Mojahedin Khalq,Rajavi cult,Massoud Rajavi, Maryam Rajaviافشای مزدوری مسعود و مریم رجوی و سازمان مجاهدین خلق ایران و نامهای مستعار همچون شورای ملی مقاومت ایران

Source:

به سفارش مدیر روشنایی

تصمیم ترامپ درباره«برجام»احتمالا جمعه اعلام می‎شود

عدم گنجاندن سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در برنامه روز پنجشنبه کاخ سفید، این فرض را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code