صفحه اصلی / نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / حجت الاسلام آل هاشم در جمع روحانیون ارتش عنوان کرد:سازمان‌های بین‌المللی در عرصه تحولات یمن امتحان بسیار بدی دادند

حجت الاسلام آل هاشم در جمع روحانیون ارتش عنوان کرد:سازمان‌های بین‌المللی در عرصه تحولات یمن امتحان بسیار بدی دادند

roshanai.ir.m 17

روشنایی:حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در همایش روحانیون مقیم مرکز ارتش جمهوری اسلامی ایران که صبح امروز در ستاد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، گفت: سازمان‌های بین‌المللی در عرصه تحولات یمن امتحان بسیار بدی دادند.

در این مراسم که همزمان با ایام شهادت امام موسی کاظم(ع) برگزار شد، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در یکان‌های آجا گفت: از همه همکاران در ادارات به خاطر زحمات زیاد و برنامه‌‌ریزی‌های خوب در اجرای مراسم فرهنگی و معنوی اعتکاف که باعث شد در این برنامه معنوی بیش از 12 هزار و 500 نفر از کارکنان ارتش شرکت داشته باشند تشکر می‌کنم.

وی افزود: ماه رجب فرصت بسیار مناسبی برای بندگان سالک الهی است و ما باید نهایت استفاده را از این ماه ببریم.

نماینده ولی فقیه در ارتش در ادامه یکی از برجسته‌ترین دستاورد‌های فرهنگی و معنوی انقلاب اسلامی را احیاء سنت اعتکاف دانست که جوانان عاشقانه در آن شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام آل‌هاشم با اشاره به رمز پیروزی رزمندگان اسلام در دفاع مقدس ادامه داد: همین دعاها، راز و نیازها و توسل ها و اخلاص نیروها بود که موجب پیروزی در هشت سال دفاع مقدس شد.

وی افزود: ما باید در ماه پر برکت رجب برای مسلمانان جهان به ویژه مسلمانان یمن که حدود 50 روز است که شبانه‌روز مورد هجمه دشمنان قرار دارند و زنان و کودکان آنها به خاک و خون کشیده می شوند دعا کنیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه به ضرورت مراقبت از نفس اشاره کرد و اظهار داشت: در این ماه عزیز با خود عهد کنیم که نفس خود را به طور دقیق کنترل و مراقبت کنیم تا بتوانیم از زیرمجموعه و خانواده خود مراقبت نماییم.

حجت الاسلام آل‌هاشم در بخش دیگری از سخنان خود به تاکید فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) اشاره کرد و اظهار داشت: ایشان تأکید بسیاری بر آمادگی نیروهای مسلح دارند و شما عزیزان که در نیروهای مسلح خدمت می‌کنید باید توجه کامل به این مسئله داشته باشید.

حجت الاسلام آل‌هاشم همچنین با اشاره به تجاوزی که به کشور یمن انجام گرفته، تأکید کرد: امروز، سازمان‌های بین‌المللی امتحان بسیار بدی در عرصه تحولات یمن دادند، به مظلوم کمک نکردند و از ظالم حمایت کردند و حتی از کمک‌های مردمی سایر کشورها ممانعت به عمل آوردند.

وی در پایان گفت: امروز برخی از دولت های منطقه به نام اسلام لکه ننگی برای اسلام شدند چرا که با حمایت‌هایشان از متجاوزین و یا با سکوتشان زوال و نابودی خود را سرعت بخشیدند

به سفارش مدیر روشنایی

آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان عصر امروز پنج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code