صفحه اصلی / نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / جزئیات وداع و تشییع پیکر مطهر چهار شهید فاطمیون

جزئیات وداع و تشییع پیکر مطهر چهار شهید فاطمیون

به گزارش روشنایی به نقل از  دفاع پرس، مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر چهار شهید فاطمیون طی روزهای آتی در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.
شهیدان «غلامحسین امیری»، «سید طاهر حسینی»، «مرتضی محمدنبی» و «قاسم رضایی» در دفاع از حریم اهل بیت(ع) در سوریه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسیده‌اند.

مراسم وداع و تشییع و تدفین شهید غلامحسین امیری در شهر کرمان برگزار می‌شود. مراسم استقبال از پیکر مطهر این شهید فاطمیون در روز چهارشنبه، هشت آذرماه 96 از ساعت 9:30 صبح در فرودگاه کرمان آغاز می‌شود. همچنین مراسم وداع با این شهید مدافع حرم همان روز چهارشنبه ساعت 18:30 در مسجد بقیه الله واقع در انتهای خیابان 24 اذر برگزار می‌شود.

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید امیری در روز پنجشنبه 9 اذرماه 96، ساعت 8:30 صبح از حسینیه ثارالله کرمان آغاز شده و به سمت گلزار شهدا ادامه خواهد داشت.

 مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر شهدای مدافع حرم سید طاهر حسینی و مرتضی محمدنبی از لشکر فاطمیون در روز یکشنبه، پنج آذرماه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود. این مراسم در حسینیه دارالشفای امام رضا (ع) واقع در شهرستان راوند واقع در شهر کاشان برگزار می‌شود.
پیکر مطهر شهید مدافع حرم قاسم رضایی از لشکر فاطمیون نیز روز دوشنبه ششم آذر‌ماه 96 با حضور مردم شهرستان دلیجان واقع در استان مرکزی تشییع می‌شود.
مراسم وداع با این شهید، شامگاه یک‌شنبه پنج آذرماه 96 همزمان با شب شهادت امام حسن عسکری (ع) در مسجد جواد الائمه دلیجان برگزار خواهد شد.

به سفارش مدیر روشنایی

آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان عصر امروز پنج …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code