صفحه اصلی / فرق و ادیان / بمناسبت اهدای جایزه صلح نوبل ۲۰۱۶ و پایان بیش از نیم قرن خشونت در کلمبیا

بمناسبت اهدای جایزه صلح نوبل ۲۰۱۶ و پایان بیش از نیم قرن خشونت در کلمبیا

بمناسبت اهدای جایزه صلح نوبل ۲۰۱۶ و پایان بیش از نیم قرن خشونت در کلمبیا

 Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، پانزدهم دسامبر ۲۰۱۶:… شگفتی در این است در چنین دنیای پر نیرنگی هنوز هم هستند آدمهایی که جز به برافروختن شعله ها و هیزم های جنگ و نیستی نمی اندیشند و در همین کنار گوش خودمان ، مجاهدینی که خود از خلق میدانند ولی از آن گریزانند جزو همین دسته خشونت طلبان روزگاری را به مرگی بی سرانجام طی طریق میکنند . آنان … 

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

لینک به منبع

بمناسبت اهدای جایزه صلح نوبل ۲۰۱۶ و پایان بیش از نیم قرن خشونت در کلمبیا

 میلاد آریاییپنجاه و دو سال خشونت و مبارزه مسلحانه شورشیان « فارک» در کلمبیا این کشور آمریکای لاتین ، صدها هزار قربانی و میلیون ها آواره سیاسی و همچنین میلیاردها دلار خسارت و ویرانی نهایتا به نتیجه ای نرسید.

اهدای جایزه صلح نوبل ۲۰۱۶ به رییس جمهور کلمبیا « خوان مانویل سانتوس» در هفتم اکتبر ۲۰۱۶ به خاطرشجاعت سیاسی و به پاس تلاش ها و اقدام برای پایان خشونتی که بیش از پنجاه سال در سرزمین کلمبیا جریان داشت ، حاوی پیام های بسیار روشن و امید بخش برای دنیای ماست .

دنیایی که امروز سراسر از خون و خشونت روزگار غریبی را طی میکند و دریغا که مرکز این خشونت همانا ، خاور میانه و در کانون نبرد !! آن کسانی قرار دارند که خودشان را پیرو مکاتب رهایی بخش و آزادی ستان جا میزنند و در همان حال بوی خون را در همه جا تبلیغ میکنند .

همین چند روز پیش یکی از اصلی ترین کانون های این نبرد در شهر تاریخی و همچنین بازمانده از دنیای مسیحیت جنگی برآمده از خواست قدرت طلبان در شهر« حلب» سوریه به پایان رسید . شهری ویرانه و پر از حادثه و جنون و کودکانی که در سال های اولیه زندگانی شان مرگ و نیستی وصدای بمب و گلوله را همزمان تجربه میکنند .

براستی که خبرهایی از این دست که پایان جنگ ، خونریزی، کینه ، دشمنی را نوید میدهند و همزمان رایحه صلح ، دوستی ، همزیستی و پذیرش افکار رنگارنگ و متفاوت و قبول حضور و وجود عنصر مخالف اندیشه من ، چقدر حس خوبی را به انسان منتقل میکند .

دنیایی که شایسته زندگی است ، دنیایی پر از مهر و مهربانی ، دنیای پر از عاطفه ها و خصوصیات و اخلاقیات انسانی ، این همان سرشتی بود که برای انسان نوشته بود .

پس هر کجا که ابرهای شوم و تاریک جنگ به حرکت درآورده شوند ، هر کجایی که صحبت از سلاح و خشونت به میان آید ، در هرکجایی که برای به سیطره درآوردن انسانها صدایی را خاموش کنند، قطعا آن پیام از خدای نام آوری نیست ، که همه جهان را برای انسان اش خلق کرد و او را از ازل برای زیبایی و دیدن زیبایی ها به این جهان آورد.

شگفتی در این است در چنین دنیای پر نیرنگی هنوز هم هستند آدمهایی که جز به برافروختن شعله ها و هیزم های جنگ و نیستی نمی اندیشند و در همین کنار گوش خودمان ، مجاهدینی که خود از خلق میدانند ولی از آن گریزانند جزو همین دسته خشونت طلبان روزگاری را به مرگی بی سرانجام طی طریق میکنند .

آنان حاضرند سر به هر قدومی بسایند تا شاید در جهانی که در گذر است ، لقمه نانی به شرافت نخورند.

به گذشته خود نگاهی نیندازند تا شاید سیاهی را نبینند و زشتی ها را نشمارند.

اما دنیای ما دنیای واقعیت هاست ، هر اشتباه کوچک یا بزرگ ، هر خیانت جبران ناپذیر سر از سرنوشت های رقت انگیز چون مجاهدین در می آورد . آنچه که امروز نشان از یک شکست تمام عیار سیاسی، نظامی و تاریخی در مورد آنان میدهد ، تاکیدی است بر همین حقیقت .

آدم ها می آیند و میروند و خاطره ها و تاریخ باز مانده از همین آدم ها باقی میماند ، آنچه که امروز جهان را بر آن داشت تا جایزه صلح نوبل خودش را به مردی تقدیم کند از خشونت گریزان بود ، در آینده هم همین گونه عمل خواهد کرد و زمان تنها به نیکی ها پاسخ مثبت خواهد داد ، آنچنان که اگر کمی منصفانه به گذشته تاریخ خود بنگریم همین پیام را دریافت خواهیم کرد .

باشد که از تجربیات گذشتگان بیاموزیم و خود تجربه ای تلخ برای دیگران نگردیم .

*** 

مزدوران ارتش خصوصی صدام مجاهدین خلق ایران فرقه رجویYes, We Do Know the MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) Has a Terrorist Past

Captain Lewis Lee Hawkins killed by Mojahedin Khalq terrorists.
Wondering at those Americans who stand under the flag of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to LOBBY for the murderers of their servicemen

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins
(Recorded and distributed by MEK even years after the revolution. In Persian) 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27615

خانه نشینی بالاترین مسئولین ترور و خشونت در ایران

 Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، چهارم دسامبر ۲۰۱۶:… قطعا حضور در آلبانی در پنجهزار کیلومتری خاک ایران برای کل این جریان  – دفن سیاسی – محسوب میشود.و کجاست مسعود رجوی که آنچه که خود کاشته است به دیده  منت و شرمگین از تاریخ ایران زمین آنرا  بنگرد ؟ لازم به ذکر است شادی های کودکانه رهبری خانه نشین مجاهدین بویژه مریم رجوی … 

مریم رجوی داعش تروریسم رضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا 

لینک به منبع

خانه نشینی بالاترین مسئولین ترور و خشونت در ایران

سال ۲۰۱۶ میلادی نیز رو به اتمام است و مسیر حوادث ایران با کشاکش های بسیار و طراحی و برنامه ریزی کشورهای قدرت طلب مسیر سربالایی خود را همچنان طی میکند

آمریکا به نوعی شکست خودش را در برابر دیپلماسی گفتگو و نه جنگ ایران ، تاب نیاورد و با تمدید- قانون د.اماتو -به مدت ۱۰ سال دیگر تحریم های خود در برابر ایران را تا پایان سال ۲۰۲۶ ادامه خواهد داد .

این قطعا یک دهن کجی بزرگ در برابر توافق بین اللملی برجام است  چرا که قدرتمندان فعلی آمریکا  توافق بین اللملی برجام را یک پیروزی برای ایران و یک شکست تاریخی برای آمریکا تلقی میکنند.

ولی ما ایرانیان آنرا نه تنها یک پیروزی برای ایران بلکه یک پیروزی برای کل مردم صلح طلب در سراسر دنیا تلقی میکنیم و به همین دلیل از آن خشنودیم و به طراحان و اجرا کنندگان بویژه کشورهای اروپایی طرف حساب آن تبریک میگوییم .

ایران در برابر این موضوع قطعا واکنش مقتضی را نشان خواهد داد ، اما برای مجاهدین خانه نشین که دوران بازنشستگی خود را همراه با شکستن تخمه آفتابگردان و تماشای بازی فوتبال در برابر تلویزیون میگذرانند و در همان حال شعار سرنگونی و تهاجم خنده دار سیاسی!  میدهند ، خبر خیلی خوب و مبارکی محسوب میشود .

یادمان باشد مجاهدین رجوی و ملکه ترور مریم رجوی تنها به تلاطم شرایط و غلیان روابط سیاسی بین آمریکا و ایران چشم دوخته و برای بقا و دوام خود روی آن سرمایه گذاری میکنند.

در این رابطه اروپا و بویژه فرانسه نگرانی های خود را در برابر پاره کردن برجام که از طرف دونالد ترامپ برای اولین بار اعلام شد ، اعلام کرده و بین آمریکا و ایران فعلا پشت ایران موضع گرفته اند
در همین رابطه فعلا قصد بررسی چند و چون حوادث پس از انتخاب ترامپ به عنوان برنده رای الکترال و نه برنده افکار عمومی آمریکا را ندارم. ولی اما قند آب کردن در دل مجاهدین خانه نشین را از همین جا نیز قابل رویت میدانم.

بر همین اساس خواستم به آنان یادآوری کنم رفتارهای سیاسی و همچنین رویکردهای مسئولین آمریکایی در گذشت زمان نشان داده اند که هرگز معتقد به هیچ پرنسیپ سیاسی و حتی انسانی نیستند بنابراین اگر امروز حرفی زدند اصلا دلیلی ندارد همین حرف را فردا هم تکرار کنند.

کما اینکه از زمانی که مجاهدین را از لیست تروریستی خود درآورده و مجاهدین آنرا برداشتن بزرگترین راه بند سیاسی خود تلقی کردند تاکنون نتوانستند مجاهدین هیچ غلطی در صحنه سیاسی ایران بکنند که هیچ ، بلکه همین آمریکا با تر دستی و زرنگی ، چهار دست و پای آنها را هم گرفته و یک راست از کل عراق به بیرون پرتاب کردند.

اگر بپذیریم که حضور مجاهدین در لیست تروریستی آمریکا بزرگترین – راه بند سیاسی –  آنان بوده ، قطعا حضور در آلبانی در پنجهزار کیلومتری خاک ایران برای کل این جریان  – دفن سیاسی – محسوب میشود.

و کجاست مسعود رجوی که آنچه که خود کاشته است به دیده  منت و شرمگین از تاریخ ایران زمین آنرا  بنگرد ؟

لازم به ذکر است شادی های کودکانه رهبری خانه نشین مجاهدین بویژه مریم رجوی قابل درک است ولی باز هم تاکید و تکرار کنیم آنچنان که یک دهه قبل اشاره کردیم همه این حوادث میگذرد ولی شما هرگز از -گندم ری – نخواهید خورد و در تهران در مسند قدرت نخواهید نشست چرا که زمان شما نیز چون همه دیکتاتورهای زنده بگور قبل از رسیدن به مسند قدرت ، دوران فروپاشی و اضمحلال خود را طی کرده است .

(پایان)

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سی

لینک به ویدئو در سایت بی بی سی

**

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

یادی از مرحوم منفور مسعود رجوی. جوار میهن و بر افروختن آتش ها بر کوهستان ها چه شد؟

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27469

حضور ترامپ در کاخ سفید و لب و لوچه آب افتاده مریم رجوی 

Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۶:… دنیای وابستگی عالمی دارد ، هر روز به نگاه و گوشه چشمی رنگ عوض میکند . حرف های دیروز به یک باره ۱۸۰ درجه عوض میشود و امروز به خورد خلق الله داده میشود . در واقع هیچ پرنسیب سیاسی برای چنین افرادی ارزش محتوایی ندارد . «ترامپ» یکی از این چهره هاست که قدم به قدم حرف های … 

رضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

لینک به منبع

حضور ترامپ در کاخ سفید و لب و لوچه آب افتاده مریم رجوی

دنیای وابستگی عالمی دارد ، هر روز به نگاه و گوشه چشمی رنگ عوض میکند . حرف های دیروز به یک باره ۱۸۰ درجه عوض میشود و امروز به خورد خلق الله داده میشود . در واقع هیچ پرنسیب سیاسی برای چنین افرادی ارزش محتوایی ندارد .

«ترامپ» یکی از این چهره هاست که قدم به قدم حرف های پوپولیستی قبل از انتخاب در کاخ سفید را تعدیل کرده و آرام آرام خودش را به اریکه قدرت تثبیت شده می انگارد .

در حواشی ترامپ یک دو جین سیاستمدار ضد ایرانی و جنگ طلب لانه کرده اند تا وی را بیشتر و بیشتر به مواضع ضد ایران و ایرانی ترغیب کنند .

این مجموعه و این نمونه ها، زمین بازی بسیار مناسبی برای امثال رجوی هاست که روز و شب سرک می کشند که در دنیای وابستگی کجا کالای خود را بفروشند و علیه ایران و ایرانی در پی کسب قدرت سیاسی خود را به ارزانی به حراج بگذارند .

مریم رجوی هم الان بدنبال کشف اعضای کابینه « ترامپ» سر و دست میشکند ، گویا این همانی نبود که دل در گرو هیلاری کلینتون و ورود اش به کاخ سفید هر روز دو بار غش میکرد !؟

گوئیا او همانی نبود که پیشاپیش با یک رو دست سیاسی،  دست از پا دراز تر از هیلاری در مقام وزیر امور خارجه گول خورد و به کمترین بهای پرداخت شده از طرف آمریکا  نهایتا کل مجاهدین را مجبور کرد اصلی ترین پایگاه ایدئولوژیک و همچنین استراتژیک خود در عراق یعنی – اشرف- را ترک کنند.

آری این همان هیلاری بود که مجاهدین را به بهانه خروج از لیست گروههای تروریستی آمریکا از هستی تاریخی شان ساقط کرد و بود و نبود شان را به یک جا در توبره ریخت و به یغما برد .
این همان هیلاری از نگاه مجاهدین نجات بخش بود که بواسطه امداد های غیبی اش اول با خلع سلاح دندان مجاهدین را کشید و وقتی کاملا آنقدر خون از مجاهدین رفت که بی حس شدند ،

آنها را سپرد به – جان کری – وزیر خارجه وقت آمریکا که هر طور شده میخواستند توافق اتمی با ایران را به نام خودش ثبت کند و حالا با خیال راحت  دست و پای مجاهدین را یک جا باهم گرفت و از کل عراق پرت کرد بیرون. این کاری بود که هیلاری و کری با هم سر  مجاهدین آوردند.

بعد از انتخابات مجاهدین از بیست و چهار دقیقه تا ۲۴ ساعت وقت لازم داشتند تا یک جا رنگ عوض کنند و از حامی دو آتشه هیلاری تبدیل شوند به مجیز گوی « ترامپ» پریشان حال و مردم فریب.

مجاهدین الان فکر میکنند بوی کباب دارد می آید ولی نمی دانند تا زمانی که ترامپ هم جبهه با روسیه مسایل جهانی اش را میخواهد حل کند این تنها بوی الاغی است که دارند همین نزدیکی داغ میکنند ولی چه کنیم که به مشام مریم رجوی بوی کباب آمده است .

جالب تر آنکه همین چند روز پییش به نقل از-  روزنامه تایمز – مشخص شد که « دونالد ترامپ» از نوادگان « روریک» بنیانگذار روسیه است و طنز و تراژدی تاریخ را بنگرید کاندیدای حزب جمهوری خواه  که اصلا معلوم میشود بیشتر کاندیدای مستقل بوده است تا جمهوری خواه،  خون اجداد روسی در رگ های اوست و این به نوعی از چهره نا متعارف اش نیز پیداست

خلاصه اینکه از این  دست مصیبت ها بسیار بسیار در راه است و ختم کلام آنکه بهتراست که کسی سرنوشت خود را این چنین روی باد ، بادبادک و بادکنک سوار نکند .

*** 

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27372

عوام فریبی های رجوی و پز حملات سیاسی!؟ 

 Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:… در شرایطی که رجوی اصلی ترین پایگاه سیاسی استراتژیک خود را در عراق از دست داد و همزمان با خلع سلاح و پس گردنی از خاک عراق اخراج و در منطقه دور افتاده در آلبانی در فاصله ۵۰۰۰ کیلومتری از خاک ایران سکنی گزید . ناگهان مریم رجوی یادش افتاد دلایل این همه شکست عدم تهاجمات سیاسی … 

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

لینک به منبع

عوام فریبی های رجوی و پز حملات سیاسی!؟

 در شرایطی که رجوی اصلی ترین پایگاه سیاسی استراتژیک خود را در عراق از دست داد و همزمان با خلع سلاح و پس گردنی از خاک عراق اخراج و در منطقه دور افتاده در آلبانی در فاصله ۵۰۰۰ کیلومتری از خاک ایران سکنی گزید . ناگهان مریم رجوی یادش افتاد دلایل این همه شکست عدم تهاجمات سیاسی است ؟! جلل الخالق ؟؟!

این چنین بود که یک دو جین مسئولین این جریان و در صدر آنان مریم رجوی چرخه دروغ و فریب را به جریان انداختند و این همه در شرایط هول آور سیاسی است که مسعود رجوی جرات نکرده است به هیچ عنوان آفتابی شود و حتی با یک پیام خشک و خالی خود را نمایان کند آن هم در شرایطی که به قول دروغگویان مردم فریب، سازمان مجاهدین دوران عوض کرده است ، این باز هم گمانه زنی ها را در مورد مرگ وی بیشتر و بیشتر میکند

در شرایطی که افراد ایام پایانی عمر خود را سپری کرده و ارتش پوشالی دیگر لغز آزادیبخشی سر نمی دهد سعی میشود تنها با یادآوری چندی خاطره و تعدادی عکس های رژه های به یاد ماندنی سر خود را گرم نگاه دارند . جریانی که هیچگونه ابتکار عمل سیاسی نداشته و ندارد و تنها به بهای عوام فریبی و دروغ روزگار میگذراند .

« قمپز» در کردن هایی از نوع حمله سیاسی !! و تهاجم سیاسی !! بیشتر شبیه « شکر خوردن » های بد مستی است و شاید هم سر گیجه های ادامه دار از رسوایی های پدید آمده است ، که قطعا رجوی و مریم بانو هیچ پاسخ مشخصی برای آن نداشته و ندارند و بهترین تاکتیک را همانا شیره مالیدن سر خود و دیگران را برگزیده اند.

کسی که مستوجب این همه خونریزی و فلاکت اجتماعی و بن بست سیاسی در ایران شده و سر در امور وابستگی آن هم به عراق و مرتجع ترین دول عرب فرو برده است ،هیچ جایی برای سخن گفتن نگذاشته است اکنون بی شرمانه و با دروغگویی مشمئزکننده کننده باز هم برای فرار از این همه مصیبت و رسوایی، گرد و خاک راه انداخته و باز هم چون همیشه با «عوام فریبی» و « پوشال کاری » های سیستماتیک راه فرار برای خود انتخاب کرده است ..

سالهاست به همین شیوه و همین تاکتیک نخ نما شده متوسل شده است . عجیب استعدادی مریم رجوی در مضحکه کردن و نمایش بازی دارد گوییا از آغاز برای ایفای چنین نقش آفرینی هایی در کل تاریخ مجاهدین زاده شده است.

یک روز در هوس حضور هیلاری در کاخ سفید غش! میکند ولی فردای همان روز در اندوه نیم نگاهی از «ترامپ» تب و لرز !؟ سرنگونی میگیرند . بی پرنسیپی سیاسی که بیش از هر چیز پرده از نان به نرخ روز خوردن رجوی ها برمیدارد، بیان نمونه های آشکار و پنهان در دنیای سیاست از نگاه آنها ست که جدا مثال زدنی است نه برای امروز بلکه برای تاریخ معاصر ایران .

تنها این رها شدگان و جدا شدگان از سازمان مافیایی مجاهدین هستند که قادر به درک این همه عوام فریبی و دریوزگی سیاسی آنان در تاریخ معاصر هستند

واقعا بخصوص در این پانزده سال گذشته که شیرازه مجاهدین با سرنگونی صدام حسین از هم پاشید نگاه کنید مجاهدین چقدر رنگ عوض کرده اند؟و هر روز سر در آخور وابستگی تنها کشور و دولت عوض می کنند تا شاید نیم نگاهی در دنیای در یوزگی سیاسی به آنها انداخته شود .

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشاین روزهای سیاه فرقه رجوی

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27205

وابستگی به قدرت ها و دولت ها، آن روی سکه مبارزه خشونت طلبانه 

 Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۶:… آنان که  شعار – مبارزه امپریالیستی از لوله سلاح میگذرد – را پیوسته فریاد میکردند اکنون با همان آمران و عاملان امپریالیسم نرد عشق میبازند تنها خسران را مردم ایران کشیدند و جوانان بسیاری که تلف شدند و مادران و پدران بسیاری داغدار به جا ماندند. مبارزه صلح آمیز و صد البته مدنی و هوشیارانه راه رهایی از سیکل معیوب تلخی و گسستگی … 

مزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیرزومه مجاهدین برای استخدام دائم

لینک به منبع

وابستگی به قدرت ها و دولت ها، آن روی سکه مبارزه خشونت طلبانه

 بی هیچ شک و تردید بررسی مبارزات  حق طلبانه و قابل قبول ولی با متد مبارزه خشونت طلبانه در جهان امروز نشان میدهند که قریب به اتفاق این مبارزات به انحراف کشیده شده و عملا سر از وابستگی به قدرت های حاضر در صحنه بین المللی درآورده است .

از سوی دیگر خشونت ، خشونت میزاید و در یک چرخه و سیکل معیوب خون ، خون را می شوید و کینه و دشمنی زاینده کینه و دشمنی افزون تر است 

جالب آنکه فرقی هم نمی کند در کجای این جهان ،جنبش مزبور فعالیت داشته و دارد.  از آفریقا گرفته تا خاور میانه و آسیای دور گرفته تا آمریکای لاتین همگی به همین انحراف و شاید هم مسیر اجباری و غیر قابل تغییر سمت و سو پیدا کرده اند

در جامعه و کشور خودمان ایران ، تجریبات از این نوع بسیارند که ابتدا به اسم خلق و عدالت اجتماعی و مساوات و برابری قدم به میدان گذاشتند ولی در طی مسیر، سر از وابستگی عریان و بدون انکار درآوردند

مجاهدین خلق که قبل از انقلاب مردمی سال ۱۳۵۷ برای عدل و عدالت می کشتند و کشته می شدند در بعد از انقلاب پیوسته می کشتند و اعدام می‌شدند ولی در مسیر وابستگی عریان گوی سبقت از همه مدعیان می ربودند

توجه کنید در بررسی حاضر مطلقا به این موضوع نمی پردازیم که دارنده سلاح و افکار رادیکال حق هست یا ناحق بلکه میگوییم هر نوع مدل مبارزه از نوع خشونت طلبانه راه به وابستگی بیگانگان و قدرت های جهانی و منطقه آی میبرد

جالب آنکه در دنیای امروز هر دولت و کشوری بر اساس خواست سیری ناپذیرش  از همین تاکتیک مشخص برای مزدور پروری و پیدا کردن جای پای مناسب در سیاست های منطقه اش تبعیت میکند 

شما نگاه کنید به حضور و تولد گروه داعش- که ابتدا بواسطه آمریکا و انگلیس و صد البته اسراییل قدم به این جهان گذاشت وشکل گرفت و سپس همین گروه برگشت دست سازندگانش را گاز گرفت و هر کاری که اکنون خود درست تشخیص میدهد ، انجام داده و مبشر ارتجاعی ترین و عقب مانده ترین و شیطانی ترین شیوه ها برای پیشبرد اهداف اش است 

القاعده و طالبان و رهبر گروه و خالق ۱۱ سپتامبر در آمریکا دقیقا ابتدا توسط عربستان و آمریکا پدید آمدند و در انتها دست به چنین فجایع تاریخی و غیر انسانی زدند 

یک دوجین گروههای وابسته و مسلح در سوریه را به این لیست اضافه کنید تا ببینید که کشف و درک این حقیقت که عنصرخشونت طلبی و صحبت با سلاح در هماهنگی کامل با وابستگی حرکت میکند ،مطلقا به هوش زیادی احتیاج ندارد

مجاهدین خلق که از بدو تاسیس اش این مسیر را برگزیده است در سالیان پایانی زوال و اضمحلال اش مبین و نتیجه همین نگاه به مبارزه است . تجربه تلخ و بسیار بسیار زیان آور و نا امید کننده برای مردم ایران که دهها سال طول خواهد کشید تا خاطره آن از حافظه مردم ایران فراموش گردد .

مجاهدین در کارنامه خود بیش از ۲۰ سال وابستگی نزدیک به  دیکتاتور عراق را که در خوشبینانه ترین شکل از (۱۳۶۲ تا ۱۳۸۲ )به مدت بیست سال به درازا کشیده شده است را در کارنامه خود دارد ، سپس به وابستگی بسوی آمریکا روی آورد و اکنون در بغل عربستان روزگار می گذراند.

بررسی کارنامه گروهها و دیگر جریانات نظامی در بسیاری کشور ها همین نتیجه را نشان میدهد . اکنون به روشنی میتوانیم برای نسل آینده به تمامیت و قطعیت عنوان کنیم که مسیر دمکراسی و عدالت اجتماعی و حق خواهی هرگز از لوله سلاح نمی گذرد

آنان که  شعار – مبارزه امپریالیستی از لوله سلاح میگذرد – را پیوسته فریاد میکردند اکنون با همان آمران و عاملان امپریالیسم نرد عشق میبازند تنها خسران را مردم ایران کشیدند و جوانان بسیاری که تلف شدند و مادران و پدران بسیاری داغدار به جا ماندند

مبارزه صلح آمیز و صد البته مدنی و هوشیارانه راه رهایی از سیکل معیوب تلخی و گسستگی سیاسی است . شاید اگر آنروز ها مسیر خشونت و ترور و کشتار را مردم ایران طی نمی کردند و دهها سازمان سیاسی از ریشه کنده نمی شدند امروز مردم ایران اپوزیسیون قدرت مند و قابل قبولی را بعد دهه ها تلاش برای آزادی و عدالت در چنگ خود میداشتند و قادر بودند از طریق یک سیاست درست و غیر وابسته راه خودشان را بسوی کمال و خوشبختی در جهان امروز هموار کنند..

*** 

تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

سران عربستان سعود و وهابیت مسعود خدابندهIf you thought Iran’s mullahs were bad, try Saudi’s Wahhabis

Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26852

جام زهری که مجاهدین جرعه جرعه تا آخر آنرا سر کشیدند 

 Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، نوزدهم سپتامبر ۲۰۱۶:…  آنان جامی را البته به اجبار و نه بر اساس اختیار سر کشیدند که در کل تاریخ این جریان به شکستی فراسوی پندارها ، ثبت گردیده و هرگز آنان این فاجعه بزرگ را از یاد نخواهند برد . دگر دیسی دم افزون البته با کمترین امتیاز دست پخت خانمی است که در عین حال با یک دست جریان تروریستی « داعش» را پدید می آورد با دستی دیگر بدنبال رفع و رجوع مسایل کاندیداتوری ریاست جمهوری … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیراناپیروزی یا شکست مفتضحانه؟

مزدوران مجاهدین خلق به اروپا اعزام شدندالفرار ….، بی قرار ….

لینک به منبع

جام زهری که مجاهدین جرعه جرعه تا آخر آنرا سر کشیدند

 اکنون مجاهدین بسا خوشحال اند و به جشن و پایکوبی پرداخته اند که نابود نشدند و سرفراز مسیری دیگر و سرآغازی دیگر را شروع کرده اند

من نیز خیلی خوشحال ام نه از آن زاویه دیدی که مجاهدین به دنیای خیالی خود مینگرند یا دوست دارند جهان همان گونه باشد که آنها دوست دارند بلکه از نگاه دیگر …

مجاهدین شادان و خنده به لب خبر از پنجاه و سه ۵۳ پروازی میدهند که همگی آنان را از عراق خارج کرد

از اینکه آنان بجز ۱۴۱ نفری که کشته شدند پایشان به ساحل امن دور از دسترس خمپاره ها و کاتیوشا دشمن رسیده است

از اینکه در کسوت کل تشکیلات شان اجازه عبور را از آمریکا گرفتند

از اینکه مقامات وزارت خارجه آمریکا طی یک سال گذشته هر روز ساعت هشت تا هشت و نیم صبح در محل وزارت در مورد آنان گپ میزدنند و دنبال راه چاره برای حضور آنان در کشوری ثالث در تکاپو بودند ، همچنان قند در دلشان آب میشود و آن را نشانه پر اهمیت بودن خود تلقی میکنند

از اینکه آمریکا یک هواپیمای مخصوص و اختصاصی را با پذیرش مسئولیت انتقال همگی آنان تهیه کرده، غش و ریسه میروند

و دهها دلیل ریز و درشت اسفبار دیگر برای جریانی که زمانی علیه آمریکا شعار میداد و جوانان را برای ارتش خلق و نابودی امپریالیسم به کام خود می کشید و بقول خودش سر هر کوچه کمین نشسته بود ، اکنون برای همین اسباب بازی ها به شادی کودکانه بسنده کرده و سر از پا نمی شناسد.

اما واقعیت چیست ؟

من میدانم مجاهدین دل شان خون و چشم شان پر اشک ، ولی چه باید کرد تا در چشم توده ها خاک پاشید؟ . باید که صورت مبارزه و طغیان مسلحانه را سرخ نگه داشت و اگر چه شب دراز است و قلندر بیدار.

حقیقت انکار ناپذیر این است که دگردیسی یک جریان رادیکال با متد مبارزه مسلحانه و کسب قدرت سیاسی با استفاده از سلاح و توپ و تانک به جریان قابل بهره برداری و قابل قبول شرایط آمریکا در هر زمان این قطعا برای آمریکا موفقیت است .

اما آیا این اتفاق تاریخی به همان اندازه برای مجاهدین درد ناک و گریه دار نبوده ونیست که البته هست .ولی اینگونه وانمود میکنند و با تبلیغات از نوع خودشان باید شلوغ اش کرد و تا فرق سر تمام بدنه خود را به زیر برف فرو برد تا برای گریز از این واقعیت اندکی زمان خرید و جشن و شادی کودکانه بر پا کرد تا کسی سراغ شان نرود. و بپرسد چه خبر از ارتش آزادیبخش !! و چه خبر از کانون استراتژیکی نبرد !!

جام زهر ، جرعه جرعه تا پایان عمر

آنان جامی را البته به اجبار و نه بر اساس اختیار سر کشیدند که در کل تاریخ این جریان به شکستی فراسوی پندارها ، ثبت گردیده و هرگز آنان این فاجعه بزرگ را از یاد نخواهند برد . دگر دیسی دم افزون البته با کمترین امتیاز دست پخت خانمی است که در عین حال با یک دست جریان تروریستی « داعش» را پدید می آورد با دستی دیگر بدنبال رفع و رجوع مسایل کاندیداتوری ریاست جمهوری آمریکاست .

فراموش نکنیم که هیلاری کلینتون همانی است که با امضایش مجاهدین از لیست تروریستی آمریکا و تبع از خاک « اشرف اصلی ترین و مهمترین پایگاه نظامی » آنان از بدو تاسیس خارج کرد .

حقیقت امروز چیست ؟

مجاهدین امروز هم زمین را از دست داده اند و هم سلاح را و سپس جملگی در حیات خلوت آمریکا یعنی -آلبانی- پناه داده شده اند وبه انتظار شرایط بهتر در آب نمک خوابانده شده و به این میگویند : نرم و آهسته و آرام با بی حسی بسیار مدرن چنگ و دندان را همزمان از شیری بر کنید که ادعایش بسیار بود و آرزوهایش بی انتها .

اما چرا که خوشحال ام.

خوشحالم برای همه آنانی که فرصت زندگی و زندگی کردن را از دست ندادند

خوشحال ام برای همه آنانی که قربانی اند ولی انسانند حتی اگر ما قبول نداشته باشند

خوشحال ام چونکه بخشی از آنان همچون بمب هایی هستند که درون همین تشکیلات ، ضامن شان کشیده است و هر لحظه بسوی انفجار و رهایی پیش میروند

من قبول دارم دوران جدیدی در مسیر این سازمان آغاز شده است دوران جدیدی که مستقیما در اختیار آمریکا به خدمت زیر پرچم ادامه خواهد داد.

*** 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدجنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

مریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَعادل اعظمی: تو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25930

افشای درگذشت پدر تروریسم در ایران 

Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، سیزده ژوئیه ۲۰۱۶:… افشای مرگ رجوی آن هم در اصلی ترین مراسم این سازمان در برابر شخص مریم رجوی آواری هول آور بود که هرگز مجاهدین نمیتوانند آنرا تا مدت ها و سالیان از چهره و خاطره خود بزدایند و اثرات ویرانگر این حقیقت حتی برای خود اعضا و هواداران شان غیر قابل باور است . این اتفاق بطور جد در لحظه … 

خبر مرگ مزدور مسعود رجوی توسط قلاده بدستان سعودیاین روزهای سیاه فرقه رجوی

لینک به منبع

افشای درگذشت پدر تروریسم در ایران

 اگر از مریم رجوی می پرسیدند که حضور -ترکی الفیصل- رییس سابق سازمان اطلاعاتی عربستان در شوی سالانه این جریان تروریستی تا به این حد به رسوایی بی مانند می انجامد و بی آبرویی عظیم برای آنان وبویژه مریم رجوی در سطح مردم ایران و جوامع ایرانی و همچنین فعالان سیاسی و حتی مقامات امنیتی کشورها منجر میشود هرگز و هرگز محال ممکن بود به این سخنرانی و حضور ویران کننده وی تن دهد.

آنچه اتفاق افتاد عجیب تر از عجیب بود، افشای مرگ رجوی به عنوان اصلی ترین راز سر به مهر مجاهدین در یک دهه اخیر ضربه گیج کننده برای کل مسئولین این پنهان کاری بزرگ و در راس آن مریم رجوی و اعضا و هواداران سرگردان مجاهدین در بر داشته است

ولی از سویی دیگر تاییدی بود بر تلاش ها و روشنگری های حداقل ده ساله جدا شدگان از مجاهدین که حاصل آین تلاش ها را برای مردم ایران و پدران و مادران جگرسوخته یک جا نقد کرده است . آنان که پیوسته هشدار میدادند که این سازمان تحت نظر مستقیم عربستان سعودی و دول عرب به مزدوری این عقب ماندگان از تاریخ تن داده و روزانه با چک های میلیونی حمایت و پشتیبانی میشوند.

افشای مرگ رجوی آن هم در اصلی ترین مراسم این سازمان در برابر شخص مریم رجوی آواری هول آور بود که هرگز مجاهدین نمیتوانند آنرا تا مدت ها و سالیان از چهره و خاطره خود بزدایند و اثرات ویرانگر این حقیقت حتی برای خود اعضا و هواداران شان غیر قابل باور است .

این اتفاق بطور جد در لحظه مریم رجوی را در شوک ویران کننده آی فرو برد ، چرا راز سر به مهر آنان را از پرده برون انداخت، آن هم بواسطه کسی که اصلا فکرش را نمی کردند همانی که از اصلی ترین حامیان تروریستی در جهان شناخته شده امروز است.

لازم به ذکر است به شهادت صاحب نظران امنیتی و سیاسی غرب – ترکی الفیصل- از بانیان و پدید آورندگان دو سازمان تروریستی مخوف و وحشی در خاور میانه آغشته به ترور و خون یعنی- القاعده و داعش- بوده و در جهان امروز فردی کاملا شناخته شده است و این موضوع از سالیان دور در محافل خبری بازگو و باز نشر میشده است ،

اما این موضوع که در گام سوم آین چنین عریان بسوی مجاهدین گام برداشته و آنرا علنی کرده اند وعجیب تر آنکه به این وضوح که به عنوان سخنران رو در روی مریم رجوی با کودنی مثال زدنی چاقو را در قلب مریم رجوی فرو کند الحق و الانصاف نوبر است و طنزی است تاریخی ولی صد البته عبرت انگیز .

حضور شوم این جغد پیر و مبشر ترور و ویرانی در اصلی ترین محفل مجاهدین تروریست در پاریس بازگو کننده خبرهای شومی است که دم خروس آن از هم اکنون نمایان شده است .

از سویی دیگر این سطح از عقب ماندگی سیاسی و امنیتی مریم رجوی که پیوسته خود را سردمدار بالا بلند _جانی دالر_ بازی و حفاظت و امنیت و پنهان کاری جا میزد، نشان از آن دارد که مریم رجوی مجبور شده است در نبود مسعود رجوی آخرین کارت های خود را در صحنه وابستگی بازی کرده و دلدادگی مشمئزکننده خود را به مرتجع ترین و عقب مانده ترین لایه های تاریخی در این بخش از خاورمیانه در ملا عام به نمایش بگذارد

شرایط مجاهدین هر روز و هر روز بد وبدتر شده است و سیر حوادث با شیب تند تر, بانوی ترور را به سوی وابستگی عمیق تر و بی آبرویی بیشتر سوق میدهد.

اکنون بهتر میتوان متوجه شد که بخش عمده آی از بهم ریختگی روابط و سر در گمی های عربستان در صحنه سیاسی خاور میانه ، آبشخورش کجاست . نزدیکی بیشتر اسراییل به عربستان را در چهارچوب همین معادلات میتوان بررسی و ارزیابی کرد .

از نگاه من ، اگر این خبر درست باشد ، نبود و فقدان حضور پدر تروریسم در ایران – مسعود رجوی- مجاهدین باقی مانده به رهبری مریم رجوی را بیشتر به سوی خشونت افسار گسیخته سوق داده و با توجه به ناکارآمدی سیاسی و بی سوادی مریم رجوی در این زمینه پروسه اضمحلال و در ماندگی آنان را سرعت می‌بخشد.

تحرکات تروریستی و حملات از نوع داعش- و انفجار های انتحاری و کشتار مردم بیگناه در ایران شتاب میگیرد و با انرژی گذاری بسیار زیاد حضور گروه های تروریستی برای ایجاد حداقل شده حتی یک انفجار بزرگ در تهران و یا شهرهای بزرگ تقویت خواهند شد .

در محافل خبری پرداخت یک میلیون دلار برای هر عملیات و انفجار در آیران از زبان جانیان لو رفته و به دست عدالت سپرده شده بسیار هشدار دهنده است .

حضور دولت اسراییل و کمک های لجستیکی و مالی عربستان و کمک های فکری و عملیاتی نیروی پیاده نظام آنان یعنی مجاهدین در این رابطه مطلقا غیر قابل چشم پوشی نیست و مردم ایران چون گذشته هرگز و هرگز این جنایات و خیانت های تاریخی را بر کسی نخواهند بخشید.

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25667

سازمان های وابسته و اجاره ای بزرگترین معضل آزادی در خاورمیانه 

Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، بیست و یکم ژوئن ۲۰۱۶:…  سازمانی که به یکجا کرایه میشود و سالانه با کلاه گشادی که سر خودش میگذارد مدعی نبرد و آزادی میگردد . از سویی سخنران کرایه ای و بازنشسته سابق ولی آمریکایی استخدام میکند و از سویی دیگر برای آین سخنران کرایه ای تماشاگران و شنوندگان کرایه ای نیز به خدمت میگیرد و از کشور های اروپایی شرقی آنان به اسم تور مسافرتی ارزان در پاریس گرد هم آورده و همراه … 

سخنران کرایه ای رجوی به جرم بچه بازی دستگیر شدDennis Hastert before the fall – Maryam Rajavi’s Villepinte speaker 2014

آرم سازمان تروریستی مجاهدین خلق و سناتور فاسد امریکایی مناندزBob Menendez and the Mideast madmen: senator tries to spin his way out of scandal

لینک به منبع

سازمان های وابسته و اجاره ای بزرگترین معضل آزادی در خاورمیانه

در دنیایی که ما زندگی میکنیم خیلی آدم ها و سازمانها پیدا پیشوند که مدعی آزادی و رهایی انسانها از چنگ استبداد و ستم هستند .

این سازمانها وقتی خیلی خطرناک میشوند که در عین وابستگی ،دروغ هایشان آشکار میشود و آنزمان برای فرار از پاسخگویی سلاح بدست میگیرند و مجری اوامر بیگانگان در سرزمین های عمدتا با ثروت های زیر زمینی و انبوه می گردند .

به سوریه امروز نگاه کنید این تعداد سازمان شبه نظامی و سلاح بدست که حقوق ماهیانه برای جهاد و جنگ دریافت میکنند ، آیا ریشه اجتماعی و خلقی داشته و دارند؟

این سطح از خرابی و ویرانی و جنگ و کشتار در کشور عراق چگونه سازماندهی و ارگانیزه شده است ؟

در ایران چگونه است و نیو محافظه کاران جنگ طلب که تولید گران اصلی سلاح نیز هستند چگونه عمل میکنند ؟

سازمان مجاهدین خلق به رهبری رجوی و مریم بانوی ترور آن دقیقا در امتداد چنین سازمان های وابسته و جنگ طلب طبقه بندی شده اند و سالیان است که پیرو اندیشه و ایدئولوژی جنگ و خشونت مطاع و طعمه بسیار ارزان و قابل دسترس برای برنامه ریزان و نقشه کشان این بخش از خاورمیانه هستند.

شگفتی و تعجب همگان در این است که سازمان وابسته و کرایه ای چون مجاهدین حیا را چگونه قی کرده و شرم را خورده اند؟ و چشم در چشم مردم ایران در عین وابستگی بی مانند و جنگ طلبی گسترده مدعی رهایی و آزادی مردم ایران نیز هستند؟

و در همان حال که از مصدق و عدم وابستگی این نماد آزادگی و اصالت و استقلال داد سخن میدهد قراردادها و پروژه های اجرایی شان در امتداد بدست آوردن جاپایی در ایران که بخوبی نشان از مزدوری در سطح سازمان های امنیتی را نمایان میکند را ضمن امضا آنرا اجرایی میکنند

ما با چنین پدیده ها و جانورانی در دنیای سیاست امروز درگیر و هم عصر هستیم

نگاه کنید به عملکرد شبانه روزی سایت ها و خبر رسانی این سازمان ضد ملی که جز جنگ – خشونت – کشتار و آمادگی برای کشتار چیزی را نشر نمی‌دهند گویی شیطان در تمامی وجود آنان رخنه و گسترده شده و هرگز چیزی را به عنوان خوبی و نیکی پرورش نمی‌دهند

سازمانی که به یکجا کرایه میشود و سالانه با کلاه گشادی که سر خودش میگذارد مدعی نبرد و آزادی میگردد . از سویی سخنران کرایه ای و بازنشسته سابق ولی آمریکایی استخدام میکند و از سویی دیگر برای آین سخنران کرایه ای تماشاگران و شنوندگان کرایه ای نیز به خدمت میگیرد و از کشور های اروپایی شرقی آنان به اسم تور مسافرتی ارزان در پاریس گرد هم آورده و همراه با رییس جمهور کرایه ای بزم خود را رونق میدهند.

این تورهای مسافرتی تنها به قیمت چهل ۴۰ یورو همراه با حمل و نقل و سه شب هتل و غذا از هشتم تا دهم ژولای همراه با گردش در پاریس توسط شرکتهای لهستانی انجام میپذیرد و جالب اینکه هیچ نامی از مجاهدین خلق و شورای ضد ملی آنان وجود ندارد و تنها به اسم دمکراسی برای ایران آنرا جمع و جور میکنند

.

این یک نمونه از این لینک هاست که در فیس بوک طراحی و تبلیغ شده است. توجه کنید :

https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1733753350188583&id=100006618031342&set=gm.1010178729089090&source=44

و نمونه ای دیگر به زبان لهستانی دقت کنید :

https://m.facebook.com/events/1262303877132263/

و این چنین است که باد در غبغب مریم رجوی با ادای روسای کشورها که داری اسکورت و ماشین ضد گلوله و فرش قرمز و اهدای گل و لباس های فاخر، بیشتر عقده های فرو خورده سالیان را یک جا به نمایش میگذارند .

آری ما در چنین عصر و سرزمینی زندگی میکنیم . آری ما قربانیان و افشاگران چنین روباه صفتان زشت خویی هستیم که روز و شب به دنبال طعمه ای جدید به هر سوی هفت سر خویش میگردانند

این همان سازمانی است که در ۳۵ سال گذشته فقط و فقط به منافع خودش اندیشیده و هرگز جز ویرانی برای ما و سرزمین ما ارمغانی نداشته است . تصمیمات بسیار اشتباه از طغیان مسلحانه گرفته تا به کام کشیدن هزاران جوان جویای آزادی به خاک عراق و وابستگی تمام عیار و اینک هم پرده های دیگر این نمایش ادامه دار ضد تاریخی در جریان است .

این همان سازمانی است که در سالیان دور از پاکستان و سیستان و بلوچستان افراد فقیر و جویای نان را با قیمت هزار دلار از پدر و مادرشان میخرید تا در خاک عراق با آموزش های تروریستی به کام مرگ در تهران و شهرهای ایران بفرستد و من از نزدیک در جریان این خرید و فروش ها که به بهانه آزادی مردم ایران صورت می گرفت، هستم .

و امروز باز همان داستان به شکلی دیگر تکرار میشود . آن نوجوان که زیر هیجده سال در بلوچستان و پاکستان گیر یک لقمه نان بود جایش را به افراد باز هم غیر ایرانی از اروپای شرقی داده است در با تجمع در فرانسه و پاریس مجلس و محفلی را گرم میکنند که سخنران و هم رییس جمهور خود خوانده اش اجاره ای است

و بعد هم مشخص است دیگر .. لیست کارکرد ها و فعالیت ها را همراه با فرش اهدایی و هدایای دیگر به پیش کش امیران عرب و عربستان سعودی برای دریافت چک ها میلیونی و باز هم تکرار و تکرار این وابستگی ها به اسم آزادی مردم و خزئبلات ..

با این اوصاف حقیقتا مردم دیگر نمی خواهند کسی با این شرایط و این آبروریزی ها برایشان بجنگد .

آنان ترجیح میدهند در نبود آزادی باقی بمانند ولی طعمه جنگ و ویرانی و ستم نابرابر به اسم آزادی نشوند .

مردم ایران ترجیح میدهند خودشان با دست خالی برای حقوق حقه شان به هر شکلی دلشان میخواهد برای حقوق شان بجنگنند وحرکت کنند ولی ننگ وابستگی و مزدوری دول عرب بر چهره و تاریخ شان حک نگردد.

واقعا زهی بی شرمی است که مریم رجوی و سازمان پیوسته خطاکار مجاهدین این چنین به شعور سیاسی و آگاهی دم افزون آنان توهین میکنند و سر در برف وابستگی اندیشه های ارتجاعی و عقب مانده تاریخی خودشان را همراه با دو صد ناز و کرشمه به خورد ناآگاهان میدهند. ولی خوشبختانه سالیان از این دجال بازی ها میگذرد و خیلی حتی سیاستمداران و تصمیم گیرندگان غربی از فریب های مجاهدین خلق خبر دار شده و برای این تحرکات استعماری پشیزی ارزش قایل نبوده و تره خرد نمی کنند.

*** 

Maryam Rajavi terrorist syriaMaryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویانتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25245

حمایت آشکار نئو محافظه کاران آمریکایی از بقایای مجاهدین 

 Milad Aryaeeمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، بیست و دوم می ۲۰۱۶:…  آنان با سیاست های به غایت خیانت بارشان در سه دهه گذشته هرگز در خاک ایران هیچ نشانی ندارند و مدت هاست به زباله دان تاریخ سرازیر شده اند. آینده بیشتر و بیشتر به شناخت این سو گلی های سیاست های منفعت طلبانه و خانمان سوز آمریکاییان در منطقه کمک خواهد کرد .تعیین کننده همیشه و همیشه مردم آگاه و هوشمند ایران هستند این حرف البته برای گوش های … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسممیلاد آریایی: حرف حساب آمریکا با مردم ایران چیست ؟ 

لینک به منبع

حمایت آشکار نئو محافظه کاران آمریکایی از بقایای مجاهدین

 در شرایطی که کشورهای عراق و سوریه و در گذشته ای نه چندان دور افغانستان با دخالت های پنهان و آشکار آمریکا به خاک و خون کشیده شد و دوران تاریک و سیاهی از فقر و تباهی و سیاهی در تاریخ این کشورها آغاز گردید اکنون مدت هاست نئو محافظه کاران آمریکا در صدد نقشه کشیدن برای ایران هستنددر امتداد این استراتژی کثیف بهترین گزینه حمایت آشکار و پنهان از مجاهدین خلق است
گروهی توتالیتر و غیر دمکراتیک ، خشونت طلب ،ضد منافع ایران و ایرانیان و از همه مهمتر با علایق شدید وابستگی به هر قیمت برای کسب قدرت سیاسی .

این ویژگی های منحصر به فرد از مجاهدین گروهی ساخته است تا برای همه فصول ظرفیت اجاره شدن را د اشته و در چهارچوب حوادث خونین منطقه اگر میشود هرچند خفیف و ضعیف بکار گرفته شوند
در همین رابطه انتقال قطعی بقایای آنان از عراق به آلبانی پیگیرانه دنبال میشود تا در این کشور در جهت منافع آمریکاییان ضمن نگهداری در آب نمک استعماری خط و خطوط لازمه به آنان منقل شود

آلبانی چه کشوری است ؟

آلبانی کشوری فقیر با تنها ۳ میلیون جمعیت و مناسباتی که از نظر سازمان های غیر دولتی آمیخته به فساد سیاسی ، رشوه گیری در تمام سطوح و مافیای قاچاق انسان ، پولشویی و مواد مخدر شهرت دارد

این کشور در سال ۲۰۰۹ درخواست پذیرش خود را در اتحادیه اروپا مطرح کرده است و علی رقم اینکه در خاک اروپا قرار دارد ولی جزو کشورهای اروپایی شناخته نمی شود

این کشور به نوعی حیاط خلوت آمریکاییان در اروپا محسوب میشود و مقامات سیاسی این کشور بشدت تحت تاثیر کسانی که در سیاست گذاری آمریکا سهیم هستند، میباشند.

بدین جهت بود که ایالات متحده مبلغ ۲۰ میلیون دلار به آژانس پناهندگان ملل متحد برای کمک به اسکان مجاهدین خلق در آلبانی کمک مالی نموده است، و طبق گفته مقامات وزارت خارجه آمریکا این کشور به دولت آلبانی کمک های امنیتی و اقتصادی برای توسعه و بازسازی ظرفیت های فیزیکی برای اسکان این پناهندگان را داده است، اما هیچ یک از این امکانات متوجه فرد پناهنده نیست.

از سویی دیگر برای تشویق کشورها برای پذیرفتن مجاهدین خلق، وزیر خارجه سابق آمریکا هیلاری کلینتون، نخست وزیر آلبانی- سالی بریشا – را در سال ۲۰۱۳ متقاعد کرد که صرفا ۲۰۰ نفر از اعضای مجاهدین خلق را به عنوان اقدامی بشردوستانه بپذیرد.

این روند به اجرا گذاشته شد، ولی در حال حاضر در سال ۲۰۱۶ آلبانی انتظار میرود که تا ۳۰۰۰ نفر از این افراد را بعد از اینکه رئیس جمهور رومانی – ترائیان باسسکو – از پذیرش آنان در سال ۲۰۱۴ اجتناب کرد پذیرش نماید.

« به نقل از مقاله آقای مسعود خدابنده، در هافینگتون پست، ششم مارس ۲۰۱۶ »

با چنین گذشته و زمینه ای که دم خروس در سراسر آن پیداست اکنون مجاهدین ضمن اعلام فروش وسایل شان در آلبانی تلویحا تاکید میکنند که مشغول اسباب کشی نهایی به حیاط خلوت آمریکا در آلبانی هستند و جالب تر اینکه کنگره آمریکا این وسط همه کارهایش را زمین میگذارد تا اطلاعیه و ابلاغیه صادر کند که کاری به کار مجاهدین در عراق نداشته باشید و از دولت عراق میخواهد تسهیلات لازم برای فروش اجناس آنان را فراهم نماید

وابستگی یعنی این به همین شفافیت و روشنی که مشاهده میکنید و در حالی که عواقب سیاست های نئو محافظه کاران آمریکایی در سوریه و عراق روزانه در معرض نمایش است آمریکا برای ایران و ایرانی چه خوابی میبیند ؟ همان کسانی که امروز نماینده دلخواه شان پریشان حال و دیوانه ای به نام «ترامپ» است.

باید اشاره کنم مردم ایران نه مردم عراق و سوریه هستند و نه ایران ، کشوری چون افغانستان . مردم ایران با هوشیاری صد برابر سیاست های استعماری را تشخیص داده و از همین روست که بر روی این جریان ضد ملی و وابسته مجاهدین تف میکنند و اعمال خیانت بار آنان را پیوسته رصد کرده و میکنند .

آنان با سیاست های به غایت خیانت بارشان در سه دهه گذشته هرگز در خاک ایران هیچ نشانی ندارند و مدت هاست به زباله دان تاریخ سرازیر شده اند.

آینده بیشتر و بیشتر به شناخت این سو گلی های سیاست های منفعت طلبانه و خانمان سوز آمریکاییان در منطقه کمک خواهد کرد .تعیین کننده همیشه و همیشه مردم آگاه و هوشمند ایران هستند این حرف البته برای گوش های نا آشنای مجاهدین به حقیقت فرو نخواهد رفت ولی مهم نیست وضعیت اسفبار امروز آنان در خیانت و وابستگی و سیاست های ویران کننده منطقه ای نشان از آینده شان دارد .

*** 

همچنین:

چرا نداد هیچ پیامی ، برادر در سال جدید؟

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، هجدهم آوریل ۲۰۱۵:… خدایی مردم را ببین چه جوری شانس می اورند منظورم همین رژیم است و ما را بگو که زیر آفتاب عراق – له له – میزنیم برای یک توافق نیم بند که افراد مان را در عراق نگه داریم از زمین و زمان میریزند سرمان. ولی ۶ تا کشور با وزیر خارجه شان دست به سینه جلوی ه

اندر مزایای بودن در لیست گروههای تروریستی

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، ششم آوریل ۲۰۱۵:… یادش بخیر آن قدیم ها ما توی لیست تروریستی آمریکا بودیم و آقا هر جا کم می آوردیم میگفتیم تقصیر ما نیست ، لیست تروریستی امریکا راه بند انقلاب ما شده و هر طور شده بایست آنرا برداشت و اگر آنر برداریم چه ها که نمی کنیم ؟ چه فیل هایی هوا نمی کنیم – بیا

چهارشنبه سوری و گردان های انقلاب !

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، بیست و یکم مارس ۲۰۱۵:… ما هم که میدانیم و برادر هم خودش خیلی میداند که ما خیلی خیلی پول داریم و میتوانیم سفارش بدهیم مثلا ۲۰ هزار تا از این ربات ها بخریم و همانطور که نشان دادیم ۱۰ هزار نفر را از رومانی و بلغارستان و کشورهای بدبخت بیچاره شرق اروپا اجیر کرده ، همگی
میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، سیزدهم مارس ۲۰۱۵:… آقا اینها را یک دست باید برنامه گذاشت همگی را دعوت کرده و شام به آنها سالاد اولویه! با سیب زمینی !! بدهیم که البته قبلا تهیه شده و حداقل ۲۴ ساعت زیر آفتاب مهر تابان نگه داری شده باشد و به این ترتیب همگی را مسموم کنیم و شرشان را از سر مقاومت سراسر
میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، دوم مارس ۲۰۱۵:…  من دلسوزانه به رهبری مقاومت عرض کنم اشرف و لیبرتی و تیرانای آلبانی را فراموش کنید بیایید ببینید اروپا بخصوص در این استکهلم خودمان که من از نزدیک شاهدش هستم چه خبر است. هواداران پرکنده و پراکنده !! شده اند و با خبر هایی که وقت و بی وقت شورای رهبر
میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نوزدهم فوریه ۲۰۱۵:… این‌ها زمانی همه رزمنده بودند با هزاران امید و شور و شعف انقلابی که هم آلان مال باختگانی را شبیه هستند که شاید بدرستی نمی‌دانند که مال شان را چه کسی ربوده است، برادر مسعود و خواهر مریم تا در هزار توی دو دلی ها و افسردگی‌ها شاید خودشان بودن

بمناسبت اهدای جایزه صلح نوبل ۲۰۱۶ و پایان بیش از نیم قرن خشونت در کلمبیاhttp://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27776http://iran-interlink.org/wordpressfa/?feed=rss2Iran Interlink.exposing Mojahedin Khalq,Rajavi cult,Massoud Rajavi, Maryam Rajaviافشای مزدوری مسعود و مریم رجوی و سازمان مجاهدین خلق ایران و نامهای مستعار همچون شورای ملی مقاومت ایران

Source:

به سفارش مدیر روشنایی

تصمیم ترامپ درباره«برجام»احتمالا جمعه اعلام می‎شود

عدم گنجاندن سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در برنامه روز پنجشنبه کاخ سفید، این فرض را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code