صفحه اصلی / فرق و ادیان / بابیت و بهائیت / برگزاری مراسم غیر اخلاقی توسط بهائیان در شب شهادت امام حسن عسکری(ع)

برگزاری مراسم غیر اخلاقی توسط بهائیان در شب شهادت امام حسن عسکری(ع)

Roshanai.ir 2     2  16به گزارش روشنایی، شامگاه 28 آذر ماه مصادف با شب شهادت تعدادی از عناصر بهائی در شهرستان مرودشت اقدام به برگزاری مراسم عیش و نوش و لهو ولعب مختلطی نمودند که مورد برخورد دستگاه امنیتی قرار گرفت.
 یک منبع آگاه اعلام نمود تعداد قابل توجهی از شهروندان شکایت مکرری را علیه این فرقه بدلیل اقدامات غیر اخلاقی، هنجار شکنی و فعالیت های سوء فرهنگی و اجتماعی مطرح کرده و درخواست پیگیری داشته اند. در این رابطه شکایت هایی از شیراز، مرودشت و سایر شهرستان ها دریافت شده است.
مخالفت های مدنی ، قانون گریزی ، هنجار شکنی و تبلیغ و جذب از جمله رفتار های غیر قانونی این فرقه ضاله است که به نام خدمات اجتماعی و فرهنگی صورت می پذیرد. این قبیل اقدامات توسط سرکردگان فرقه، مستقر در به اصطلاح بیت العدل واقع در حیفا، فلسطین اشغالی، صادر می گردد.
تلاش عناصر فرقه ضاله بهائیت در ایران برای اثبات مخالفتشان با اخلاق ، شعائر و ارزش های اسلامی شیعه جای تأمل جدی دارد چرا که بهائیان ایران بر خلاف اعضاء این فرقه در سایر کشور ها اصرار دارند مراسم جشن تولد حسینعلی نوری و علی محمد باب را در شب دوم و سوم محرم با شکوه هرچه تمام تر برگزار کنند.
متعاقب این ماجرا تعدادی از مهاجرین افغانی سنی و شیعه بدلیل اغفال فرزندانشان به مراجع قضایی وامنیتی مراجعه و اعلام شکایت کرده اند.

عنوان روشنایی

مطالعه مطالب روشنایی توسط شما باعث افتخار ماست. لطفاً با نظرهای ارزشمند خود ، ما رو در بارور کردن وب سایت روشنایی یاری کنید. با تشکرسید محمود رسولی

به سفارش مدیر روشنایی

امیر اسماعیلی: راهپیمایی 22 بهمن بزرگترین قدرت‌نمایی مردم‌سالاری جمهوری اسلامی در منطقه است

به گزارش روشنایی، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) در جمع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code