آخرین خبرها
صفحه اصلی / نمونه ها / اقدام هوشمندانه؛ کلمه حق یراد بها باطل!/برجام ابزار آمریکا برای باج‌گیری بیشتر از دولت روحانی یا عامل قدرت ایران؟/ شوخی جدید عراقچی: ترامپ می‌خواهد برجام را پاره کند چون ایران را قوی تر کرده است!

اقدام هوشمندانه؛ کلمه حق یراد بها باطل!/برجام ابزار آمریکا برای باج‌گیری بیشتر از دولت روحانی یا عامل قدرت ایران؟/ شوخی جدید عراقچی: ترامپ می‌خواهد برجام را پاره کند چون ایران را قوی تر کرده است!

هر چند که آمریکا می‌خواهد هزینه خروج از برجام را به گردن ایران بیندازد اما راه مقابله با آن نیز ساکت نشستن و تماشاچی بودن نیست. بیان سخنانی از این دست که “هنوز به مرحله نقض فاحش نرسیده‌ایم” در واقع نوعی ساکت نشستن و ارسال پالس به طرف مقابل است که حتی اگر جامع‌ترین تحریم‌های طول تاریخ را علیه ایران اعمال کند دیپلمات‌های ایرانی ترجیح می‌دهند که واکنش عملیاتی محکمی به آن ندهند و صرفاً به اقداماتی قناعت می‌کنند که پاسخی به افکار عمومی داخلی باشد.
Source:

به سفارش مدیر روشنایی

چرا دائما از القاب بی‌حجاب، بدحجاب،‌ اصول‌گرا یا اصلاح‌طلب استفاده می‌کنید؟ پس چه کسی می‌ماند؟/اگر جوانی از مسجد رفت، خطِ امام جماعت شکسته/با مذهب جلوی جنگ مذهبی را گرفتیم نه با قدرت نظامی

سرلشکر سلیمانی تصریح کرد: وقتی یک برادرِ خسته و چند شغله را امام جماعت می‌کنید، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code