صفحه اصلی / نیروهای مسلح / ارتش جمهوری اسلامی ایران / آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

آیین غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان عصر امروز پنج شنبه مراسم عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدا به مناسبت هفته نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور فرماندهان نظامی و مسئولین شهرستان خرمشهر و عموم مردم ولایتمدار در گلزار شهدای شهرستان خرمشهر_ برگزار گردید.

در این مراسم معنوی حجت الاسلام مهدی نعیمی رئیس عقیدتی سیاسی  پایگاه دریایی خرمشهر و آبادان ضمن تبریک هفته نیروی دریایی و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای والامقام مخصوصا شهدای نداجا طی سخنانی اظهار داشت:شهدا حق بسیار عظیمی بر ما دارند چرا که امنیت حال حاضر را مدیون خون ایشان هستیم .

در ادامه افزود: همانطور که ما امروز دور هم در این مکان مقدس جمع شده ایم که قبور شهدا را غبار روبی کنیم، ان شا الله سعی کنیم در زندگی خودمان هم از شهدا الگو برداری کنیم و راه این عزیزان را ادامه دهیم.

در پایان شرکت کنندگان   با غبار روبی و عطرافشانی مزار شهداء و قرائت فاتحه، ضمن ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا، بار دیگر با آرمان های والای  شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به سفارش مدیر روشنایی

مراسم آگاهسازی سیاسی در پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان برگزار گردید.

روشنایی: به گزارش روابط عمومی پایگاه دریایی شهدای تکاور خرمشهر و آبادان به مناسبت فرا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code